Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσο συχνά κάνετε σεξ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος female, στις 13 Νοεμβρίου 2008.

?

Πόσο συχνά κάνετε σεξ;

  1. 2 φορές τη μέρα ή και παραπάνω

    7 vote(s)
    16,7%
  2. 1 φορά τη μέρα

    3 vote(s)
    7,1%
  3. Μέρα παρά μέρα

    6 vote(s)
    14,3%
  4. 2-3 φορές τη βδομάδα

    10 vote(s)
    23,8%
  5. 1 φορά την εβδομάδα

    5 vote(s)
    11,9%
  6. 1 φορά στις 10 μέρες

    2 vote(s)
    4,8%
  7. 1 - 2 φορές το μήνα

    5 vote(s)
    11,9%
  8. Κάθε 1-2 μήνες

    1 vote(s)
    2,4%
  9. Κάθε 3-4 μήνες

    1 vote(s)
    2,4%
  10. 2 - 3 φορές το χρόνο

    0 vote(s)
    0,0%
  11. 1 φορά το χρόνο και σπανιότερα

    1 vote(s)
    2,4%
  12. Δεν μου αρέσει το σεξ

    1 vote(s)
    2,4%
  1. female

    female Contributor


    Πόσο συχνά κάνετε σεξ;


    -- Το ερώτημα απλό. Αναφέρεται στο τώρα, όχι πριν 20 χρόνια, όχι πέρσι, αλλά αυτή την εποχή, αυτό τον καιρό, αυτούς τους τελευταίους μήνες -- μπορεί παλιότερα να τύχαινε συχνότερα ή αραιότερα.

    -- Αν κάνετε ΚΑΙ σεξ και ΚΑΙ σες, είναι ΟΚ να το συνυπολογίσετε. Σκέτα σες χωρίς σεξ δεν μετράνε εδώ. (Στην επόμενη δημοσκόπηση ...)

    -- Ασφαλώς δεν είναι πάντα σταθερή η συχνότητα, αλλά υπολογίστε κατά μέσον όρο.



    Απαντήστε με ειλικρίνεια αν μπορείτε, τα ονόματα δεν είναι εμφανή. Όχι πόσο συχνά θα θέλατε, όσο είναι πραγματικά.

    Ευχαριστώ για τη συμμετοχή.


     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Πόσο συχνά κάνετε σεξ;

    Κάτι τελευταίο να διευκρινίσεις;Με παρέα ή και μόνοι; 
     
  3. Eri

    Eri

    Να βαλουμε μονοι που μας συμφερει πιο πολυ?????  
     
  4. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Πόσο συχνά κάνετε σεξ;

    Που ειναι το ερωτηματολογιο να απαντήσουμε; Τι να πουμε δηλαδή!
     
  5. female

    female Contributor

    Re: Απάντηση: Πόσο συχνά κάνετε σεξ;



    Έφτασεεεε...

     

     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Πόσο συχνά κάνετε σεξ;

    Δεν κατάλαβες ότι θέλει να μας ξεμπροστιάσει;

    Αν δεν μου απαντήσει,εγώ δεν απαντάω..


    Επίσης δεύτερη ερώτηση(σοβαρά).Ως σεξ εκλαμβάνεται,πχ ,ένας αθώος πεοθηλασμός ή γενικά μια μίνι αρπαχτή οποιουδήποτε τρόπου,που αποσκοπεί στην εκσπερμάτιση του ενός;
     
  7. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    όταν λέμε μια φορά συμπεριλαμβάνουμε απο 10 πχ λεπτά μέχρι ώρες?
    και αν γίνονται διαλειματάκια εν τω μεταξύ?

    2 φορές την μέρα είναι πχ μια το πρωί και μια το βράδυ?
    1 φορά είναι αν κάνουμε σεξ από το πρωί ως το απόγευμα με διακοπές λεπτών? αν κοιμηθούμε εν τω μεταξύ και ξυπνήσουμε για την συνέχεια πιάνεται για 2?

    σοβαρά
     
  8. DiDi

    DiDi Regular Member

    Tι είναι σεξ?
     
  9. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Απάντηση: Πόσο συχνά κάνετε σεξ;

    αυτην την απορια την εχω κι εγω απο εποχης Λεβινσκι  
     
    Last edited: 13 Νοεμβρίου 2008
  10. female

    female Contributor

    Re: Απάντηση: Πόσο συχνά κάνετε σεξ;

    Σεξουαλική επαφή κάθε είδους. Αν έπιασες μια φορά ντυμένο κωλαράκι στην πίστα στου "Spirit", για παράδειγμα, ΔΕΝ μετράει για σεξουαλική επαφή. Ούτε ένα γλωσσόφιλο είναι σεξουαλική επαφή. Δεν είναι ανάγκη να υπάρχει οργασμός ντε και καλά. Και οι μίνι αρπαχτές μετράνε. (Και τα τσιμπούκια επίσης, μην το κάνουμε αλά Κλίντον πια ... Δεν χρειάζεται να έχεις ...κάνει και παιδί για να θεωρηθεί σεξουαλική επαφή!)

    Σε τελική ανάλυση, ότι θεωρείτε εσείς "σεξουαλική επαφή".


    Το ίδιο ισχύει και για τη διάρκεια -- εσείς κρίνετε. Αν κάνετε σεξ επί 7 συνεχείς ώρες, για παράδειγμα, μπορείτε να το θεωρήσετε μία φορά ή δύο, ανάλογα. Μισή ώρα, όμως, με πεντάλεπτο διαλειμματάκι, δεν νομίζω να μπορεί να θεωρηθεί δύο.



     
  11. camera_obscura

    camera_obscura Regular Member

    Αχ, καλά μου τα 'λεγε η μανούλα μου να μην εμπιστεύομαι κανέναν γιατί ο κόσμος είναι κακός... Φτου σας female κι εγώ σας είχα περί πολλού! Δεν ντρέπεστε να ρωτάτε τον κόσμο πόσο αγάμητος είναι; Δεν αισχύνεστε να ξύνετε ανοιχτές πληγές; Δεν λυπάστε τους ανυποψίαστους συμφορουμίτες σας που τους βάζετε να μολογήσουν τα ανομολόγητα; Δεν βλέπετε που οι πάντες υπεκφεύγουν και ρωτούν αν πιάνεται ετούτο κι εκείνο για σεξ μπας και μαζέψουν πόντους; Είστε κακιά, ναι, είστε κακιά!

    Διευκρίνιση: φυσικά ομιλώ ως αυτόκλητη δικηγόρος των υπολοίπων καθώς ως γνωστόν εγώ εξαιρούμαι από το πεδίο των ακολασιών. Διαγώ βίο αγνό κι αμόλυντο στο μοναστήρι διότι είμαι ταμένη σε Εκείνον - έναν ωραίο hard master που έχει μεγάλο κόλλημα με τους ανεσταλμένους οργασμούς, τις ζώνες αγνότητας, την αυτοτιμωρία και μερικά άλλα πολύ kinky κολπα που δεν σας τα λέω μη ζηλέψετε και μου τον κλέψετε. Παρεμείνετε καλύτερα προσηλωμένοι στους ποταπούς πειρασμούς της σάρκας, έτσι ώστε εμείς να μπορούμε απερίσπαστοι ν' απολαμβάνουμε τη βασιλεία της πνευματικής αγάπης.

    ΥΓ. Ορίστε, βλέπετε τ' απότελέσματα; Είδατε πώς σαλτάρει ο άνθρωπος άμα τον τσιγκλάνε; Κακιά, ε κακιά!
     
  12. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Πόσο συχνά κάνετε σεξ;

    Αν πρόκειται για όργιο με καμιά πενηνταριά νοματαίους για πόσα φιστικώματα μετράει; Κι αν μια τον βάζεις, μια τον παίρνεις λογαριάζονται εξίσου οι ξεπέτες;