Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς βλέπουν οι γυναίκες τα στρινγκ στους άντρες και τα γυναικεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος vananails, στις 8 Αυγούστου 2014.

  1. Afsana

    Afsana Batida de coco

  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ποιοι, κατά την γνώμη σου, θα έπρεπε να φοράνε;
     
  3. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Τα σισακια και οι υποτακτικοι. Δεν μου αρεσει στον κωλο ενος Αφεντη ! Γουστα ειναι ομως αυτα. . Περι ορεξεως...
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Επειδή ταυτίζεις κάτι που έχεις συνδέσει συνειρμικά με το γυναικείο σώμα ως κάτι το υποτακτικό. Είναι κάτι που ίσως θα ήταν χρήσιμο να το ψάξεις με τον εαυτό σου.
    Προσωπικά, δεν μου αρέσει να βλέπω πλαδαρούς κώλους με strings, και συνήθως οι γλουτοί των ανδρών είναι πιο σφιχτοί από τους γυναικείους. Θεωρώ ότι υποστηρίζουν πιότερο αισθητικά τα strings εσώρουχα.
     
  5. Servant

    Servant New Member

    εχεις δικιο το γυναικειο συνειρμικα ειναι το αδυναμο.Αλλα οταν αντιστρεφονται οι ρολοι εκει γινεται ενα ωραιο παιχνιδι 
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Προσωπικά, δεν κάνω τέτοιους συνειρμούς και ούτε πιστεύω σε έμφυλους ρόλους ώστε να χρειάζεται να τους αντιστρέψω.
     
  7. Servant

    Servant New Member

    ουτε εγω πιστευω και συμφωνω οπως το εθεσες, αλλα οπως και να το κανουμε οταν ενας αντρας υποτασετσαι σε μια γυναικα νιωθει εκσταση οτι τον εξουσιαζει ο φαινομενικα αδυναμος θηλυκος
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Δεν ενστερνίζομαι τέτοιες φαλλοκρατικές λογικές. Φροντίζω να μην τις περνάω στον υ μου.
     
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor