Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς βλέπουν οι γυναίκες τα στρινγκ στους άντρες και τα γυναικεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος vananails, στις 8 Αυγούστου 2014.

  1. male1

    male1 Regular Member

    Σχεδον οσες γυναικες εχω ακουσει για ανδρικα στριγνκ ειναι εναντιον, τα κοροιδευουν, παρολο που εκεινες τα φορουν, θεωρουν ειναι μονο για ομοφυλλοφιλους και ετοιμες να τους κραξουν, το ιδιο βεβαια και για κολαν κλπ, ειναι πολυ αυστηρες στο ανδρικο ντυσιμο γιατι εκεινες πλεον εχουν <<δικαιωμα>> να φορουν οτι υπαρχει απο ρουχα, εχουν ξεχασει τους αγωνες που εκαναν καποιες για τα παντελονια, τους αγωνες για ισοτητα, θεωρω ειναι μεγαλη υποκρισια να απαιτεις τα δικα σου δικαιωματα χωρις να δεχεσε των αλλων.
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  6. Αυτα εχει ο φεμινισμος....
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  8. Akissub4u

    Akissub4u i'll lay right down in my favorite place and...

    νομίζω πως το να φοράς τα δικά της ειναι μακράν καλήτερο από ότι "ειδικά" ανδρικά... έχει άλλο filling  
     
  9. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

     
     
  10. ΤΡΈΛΑΝΕ ΜΑΣ!!ΚΙΝΗΣΗ ΜΑΤ ΑΠΌ ΑΦΈΝΤΗ ΜΠΙΚΥΣ!!!
     
  11. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Το εχω κανει αρκετές φορές αλλα δεν μου άρεσε ...Παρόλα αυτα όμως μου επιβλήθηκε ....Άκρως εξευτελιστικό ...
     
  12. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    οτι μπορω κανω κ εγω σοκολατιτσα