Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς βλέπουν οι γυναίκες τα στρινγκ στους άντρες και τα γυναικεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος vananails, στις 8 Αυγούστου 2014.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Συνεχίζω να μην γνωρίζω ( και να μην έχω καμία περιέργεια, να μάθω ), πως βλέπουν οι γυναίκες έναν άντρα που θα φορούσε string ή λοιπά κομμάτια της γκαρνταρόμπας, που θα ήταν σύνηθες να ενδύει εκείνες. Ξέρω όμως η νυν καθώς και η συντριπτική πλειονότητα των γυναικών-συντρόφων μου, αν και όταν μ' έβλεπαν με κάτι σαν αυτό του τυπάκου στην φώτο που ακολουθεί, φτιαχνόντουσαν τα μάλα. Έχει και είχαν κάποια βίδα λασκαρισμένη? Μόνο λόγου "ρούχου" μ' έβλεπαν σαν λιγότερο άντρα ή έχανε πόντους ( ή μέτρα ) η όποια κυριαρχικότητα μου? Αυτό είναι κάτι που ξέρει/ήξεραν μόνο κείνες κι εγώ. Το ζήτημα είναι, ότι γουστάραμε κυρίως εγώ και κατά δεύτερο λόγο εκείνες, μόνο αυτό μετράει για μένα.
    Βέβαια περί ορέξεως...

     
     
  2. KingdomHearts

    KingdomHearts New Member

    Δεν ξέρω πώς το βλέπουν οι γυναίκες (τα γούστα διαφέρουν) αλλά το να τα φοράς εσύ ο ίδιος είναι... σκέτη έκσταση!
     
  3. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    εχει τυχει σε τριημερο να μην μου παρει εσωρουχα μαζι λεγοντας μου θα φωρεσεις δικα μου.αν δε τον παιξω μπροστα της φωροντας κατι δικο της?χυνει χωρις να την ακουμπησω
     
  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Αχχχ μην λες τέτοια και θα μπω και εγώ στην σειρά Αφέντη Βικυς... Ζηλεύουμε!
     
  5. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    ε τι να κανω αυτη ειναι η αληθεια .τελικα το ξυλο στο σεξ το δενει διαφορετικα το ζευγαρι.πιστευω οτι αν δεν τις ετρωγε που κ που αυτα δεν θα γινοτανε ποτε
     
  6. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Έχεις απόλυτο δίκιο. Τις θέλει το Βικακι τις ξυλιες του. Συμφωνεί όλο το φόρουμ θαρρώ. Αχχχ πόσο δίκιο έχεις.
     
  7. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    κατι εχω μαθει κ εγω
     
  8. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Μας μαθαίνεις και εμάς!!! Πάνω από όλα.
     
  9. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Σιγά μην βλέπουνε τα στρίγκ. Τους αντρικώς κώλους βλέπουνε και ζηλεύουν.
    Παλιο-ζηλιάρες  
     
  10. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Δεν τους ζηλεύουμε, τους λιμπιζομαστε  
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Το ομολογώ.
    Οι ανδρικοί κώλοι είναι κα(υ)λύτεροι  
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Τσίμπα