Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς βλέπουν οι γυναίκες τα στρινγκ στους άντρες και τα γυναικεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος vananails, στις 8 Αυγούστου 2014.

  1.   Επειδή με κούρασε να βλέπω κωλους μοντέλων σφιχτους και αψεγάδιαστους ας προσγειωθουμε λιγάκι και ας δούμε κάποιους αντρικούς κωλους με στρινγκ που ανταποκρίνονται στην ωμή πραγματικότητα . .
     
  2. Δε μου αρέσουν τα στρινγκ.
    Δε μου αρέσει το πως "γράφουν" πάνω στο σώμα.
     
  3. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Και αυτό δεν είναι όμορφο και σέξι;
    Για μένα προσωπικά είναι.

    Ενδεχομένως ο κύριος να μη μου άρεσε ότι και να φόραγε από σώβρακο μέχρι στρινγκ.

    Αυτό όμως δεν έχει να κάνει με το εσώρουχο.

    Δε θεωρώ ότι γενικά μου αρέσουν μόνο οι όμορφοι άντρες. Παρόλα αυτά τα sexy string εσώρουχα εμένα μου αρέσουν στους άντρες.
    Είναι καθαρά θέμα γούστου. Περί ορέξεως που λέμε.

     

    Μπορεί ο συγκεκριμένος κώλος να μη φαίνεται τέλειος. Εμένα όμως μου αρέσει. Μου αρεσει περισσότερο επειδή φοράει το στρινγκάκι μου. Μου αρέσει ακόμα περισσότερο επειδή αυτό που βλέπω με καυλώνει και αυτό που νιώθει εκείνος φορώντας το στρινγκ τον καυλώνει εξίσου.

    Το ότι θα ανεβάσουμε και φωτογραφίες μοντέλων με όμορφα κορμιά δε σημαίνει ότι δεν έχουμε επαφή με την πραγματικότητα.

    Με πολύ αγάπη τα παραπάνω σχόλια.  
    Είμαι και θαυμάστρια σου βλέπεις...
     
    Last edited: 10 Δεκεμβρίου 2017
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν μου αρέσει. 
     
  5. Sub Tolias

    Sub Tolias Regular Member

     
    αρέσει σε αρκετούς από εμάς
     
  6. ninahaze

    ninahaze Regular Member

  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  11. -Volt-

    -Volt- Contributor