Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς βλέπουν οι γυναίκες τα στρινγκ στους άντρες και τα γυναικεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος vananails, στις 8 Αυγούστου 2014.

  1. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Συμβουλές τύπου κυρία Βέφας. Τα αρσενικά που επιθυμούν να φορέσουν γυναικεία κάτω εσώρουχα, ενδεικνύεται καλύτερα να το φορέσουν ανάποδα. Δηλαδή το πίσω μέρος του εσωρούχου να εφαρμόζει στην μπροστά μεριά του σώματος, για ανατομικούς λόγους και να μην εξέχει τίποτα εκτός εσωρούχου.
     
  2. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

       
    Στρινγκ δεν είναι αλλά το θέλω!!
    Θέλω να το έχω...
    Θέλω να το φορέσω...
    Θέλω να το δω και στο δικό του κορμί...
    Μήπως να αγοράσουμε δύο;;
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εγώ έλεγα σήμερα το βράδυ, να σου σκάσω σπίτι με πακετάκι που θα είχε κάτι σαν το ακόλουθο...

     

    Επί δυο εννοείται...Δεν είναι string, αλλά καλύτερα, αφού όπως είπαμε, σε μένα να κάνουν τραμπάλα, δεν αρέσει.
    Μπορούμε βέβαια και να παραλείψουμε ένα κομμάτι απ' το σύνολο ( πάντως ή το κάνεις ολόκληρο ή δεν κάνεις τίποτε ).
    Πρώτα λέω, να σε βάλω να φορέσεις το δικό σου. Να σε βασανίσω λιγάκι, παίζοντας με το δικό μου, αλλά κρατώντας το στην άκρη.
    Και αφού ( γκούχου γκούχου...λογοκρίνομαι ) πια θα έχεις κουραστεί και θα θέλεις μόνο να κοιμηθείς.
    Να σηκωθώ, να φορέσω το δικό μου, ν' ανάψω τσιγάρο, να πλησιάσω το κρεβάτι. Και για κάθε φορά που θα τολμήσεις, να τεντώσεις το χεράκι πάνω μου.
    Να σ' αστράφτω στο προσωπάκι τα σκαμπίλια δυο δυο. Πως θα το "έβλεπες" ?
    Και συ ξέρεις καλά, ότι αυτά που γράφω, δεν είναι σε καμία περίπτωση τρολάρισμα.   
     
  4. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Λογοκρίνω τον εαυτό μου και δεν γράφω τίποτα περισσότερο!!
    Εκτός από το ότι, πριν σε γνωρίσω δεν μου είχε περάσει καν από το μυαλό...     
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  6. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Έχετε μεγάλη χάρη που μετά από 12ωρο, δεν αντέχω ούτε καν να τσουτσουριάσω χαχαχα Απαπαπα, θα ανέβει η λίμπιντο....
    θα γλιστρήσω στα σάλια μου   Εσύ @dark explorer , είσαι κακή επιρροή, με βασανίζεις   
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εσύ να τα βλέπεις που εθάρρουνες πως δεν υπάρχουν ανδρικά strings    
     
  9. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

        
    αχχχχ μην περιμένετε μετά να αγιάσω ... κάποια φταίει, ονόματα δεν λέμε!!!   Υποκλίνομαι!!! 
    να, να έναν τέτοιο θέλω να δω από κοντά!   Να τον χαρώ με την ησυχία μου  

     
     
  10. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Και μου έδειξες πόσο λάθος έκανα που δεν τα είχα μάθει!!! άντε τώρα να ξεκολλήσω   Δεν υπάρχει γυρισμός λέμε!!!!  
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  12. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Μμμμμ, πακέτο και τους 2 για το σπίτι παρακαλώ!  
    Αν και είναι μαγιώ...