Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς βλέπουν οι γυναίκες τα στρινγκ στους άντρες και τα γυναικεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος vananails, στις 8 Αυγούστου 2014.

  1. Annita cd

    Annita cd New Member

      τον παντρευομουνα!!
     
  2. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Μας βάζεις δύσκολα... χμμμ, με και μετά να του το βγάλω εγώ  
     
  3. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Ναι το ειδα δυσκολευτηκες
     
     
  4. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Οπότε θα τις κλέβεις συνέχεια τις γόβες φαντάζομαι :Ρ
     
  5. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Για μένα καλύτερα τα στρινγκ.Για τον άνδρα με φτιάχνουν τα φαρδουλά μποξεράκια  ...Έχεις εύκολη πρόσβαση.
     
  6. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Έτσι φαρδουλα φαρδουλα για να τραγουδουν μεσα στο μποξεράκι τη τεράστια επιτυχια "τικα τικα τα άκου πως χτυπάνε για σενα "
     
  7. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Χαχαχα ναι και ελικοπτερικά χορευτικά xD
     
    Last edited: 12 Μαρτίου 2016
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Από τότε που είχε γράψει, ένα σαββατοκύριακο την έκανα τσακωτή, να έχει κάνει άνω κάτω τα συρτάρια μου και να έχει γουρλώσει τα μάτια όλο λύπη. Τα στρινγκάκια μου της ήταν μικρά και τα μποξεράκια μου μεγάλα.
    Αν βάλεις και τις γόβες που της είναι βάρκες, μάλλον θα μείνει να παίζει με τα δικά της πράγματα και τα δικά μου να τα βλέπει πάνω μου ( όταν τα βάζω, είμαι και "άρρωστος" βλέπεις, γουστάρω συχνά πυκνά να φοράω και αντρικά εσώρουχα και παπούτσια   )
    Μην τρώει και σφαλιάρες τσάμπα όταν τα ξεμπουρλεύει ( όχι ότι την χαλάνε οι μπούφλες, αλλά μην τις σπαταλάμε κιόλας για ψύλλου πήδημα χαχα   ).
     
  9. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Φαρδουλό δεν το θέλω. Να είναι λίγο εφαρμοστό. Στρινγκ πάντως για κανέναν λόγο.
     
  10. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Τικα τικα τα θελεις ομως???
     
  11. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Δεν αποκαλύπτω τίποτα  
     
  12. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Μόνο τις χαζεύω... Και τα φαντάζομαι πάνω του!!    
    Όλα σε λάθος νούμερο, ακόμη και ένα πουλόβερ του που μου έδωσε, μου κάνει φουστανάκι...    
    Αλλά πάνω του γράφουν!! Και εγώ απολαμβάνω... Έχει και αυτό την κουλτούρα του!