Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς μπορώ να καταλάβω

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Αφεντης μπιλ, στις 21 Μαϊου 2015.

  1. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Εγω ως αστειο το ελαβα...εχω υπερμεγεθη την αισθηση του χουμορ
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Σκαμνί πρόχειρο έχεις; 
     
  3. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Εχω ενα σκαμνακι αλλα δν νομιζω να με αντεξει
    θα σπασει το κακομοιρο...
     
  4. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    @ssmaster. Αν δεν έχεις πρόχειρο σκαμνί θα σου δώσω το δικό μου  

    Όχι αγαπητή @gaby, ωστόσο σου πετάω το γάντι να μας λύσεις εσύ το πρόβλημα ως πιο έμπειρη. Εγώ είμαι μικρή και μερικές φορές μπερδεύομαι. Την Καλημέρα μου  
     
  5. gaby

    gaby Guest

    Άρα απαλλάσσεσαι   δημοκρατική αλληλεγγύη στο σκαμνί σου  
     
  6. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Σφαζονται στο σκαμνι σου που λενε...
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

  8. Να δώ πόσο θα χαιρόσαστε όταν σας απονεμηθεί ο τίτλος του διαδόχου του Elysium για τον οποίο βλέπω οτι αγωνίζεστε με πάθος. Αφού έχεις προειδοποιηθεί για να μην επικαλεστείς άγνοια, πάμε τώρα στις κεντρικές μπαρούφες της απάντησης σου:

    Δε λες κανένα μυστικό, επαναλαμβάνεις απλώς ένα κλισέ το οποίο κυκλοφορεί ευρύτατα στο μεταμοντέρνο(sic) χυλό στον οποίο κολυμπάνε οι αμόρφωτοι. Αυτή η χυλώδης μαλακία που μας μοστράρεις ως άποψη περί δημοκρατίας είναι η πλήρης αναίρεση της ουσίας της δημοκρατίας. Το δικαίωμα της ελευθερίας του λόγου πάει πακέτο με την ελευθερία του λόγου για όλους, δηλαδή, κανένας δεν έχει δικαίωμα να λέει ο,τι θέλει σε μια δημοκρατία, απαιτώντας από τους άλλους να μην του απαντάνε. Τέτοιες απαιτήσεις έχουν μόνο τα νήπια και μάλιστα πριν οι γονείς τους τα βάλουν στη διαδικασία να γίνουν άνθρωποι. Το κατάλαβες ή να στο κάνω δίφραγκα;


    Επιπλέον, αφήνεις μια απαράδεκτη υπόνοια: Οτι κάποιος τάχαμου, προσπαθεί να φιμώσει τον οποιοδήποτε. Πού το είδες αυτό γραμμένο και μας το μοστράρεις;


    Σε δημόσιο χώρο, επιλέγω εγώ σε ποιόν θα απαντήσω και πότε και ποιόν θα αγνοήσω και πότε. Εσύ μαθήματα τακτικής κάνε στους δύσμοιρους, που θα τους μάθεις πρώτα τι είναι δημοκρατία.
     
  9. Γουρούνι, το βασικό θέμα που σχολιάζουμε δεν είναι η ανορθογραφία από μόνη της. Είναι η χρήση ενός παλαιότερου τρόπου γραφής, του πολυτονικού, σε συνδυασμό με τραγική/συστηματική ανορθογραφία, όπως π.χ. στην περίπτωση της κλίσης του πρώτου κλιτού μέρους του λόγου, του άρθρου. Αυτό βγάζει ένα γλωσσικό σουσουδισμό.  
     
  10. Μπορεί να έχεις μόρφωση αλλά δεν έχεις παιδεία.. που είναι το σημαντικό. αν είχες οι προσβολές προς άλλα μέλη θα περιττευαν.
     
  11. Παρεμπιπτόντως, είναι προφανές πως και η θέση σου περί παιδείας και μόρφωσης δηλώνει πλήρη σύγχυση.

    Επανερχόμενοι στα δικά σου, επί της ουσίας του θέματος για το οποίο σήκωσες ηρωϊκό φλάμπουρο, νάδα, ε;
     
  12. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Ασχολεισαι με το ποζερι!




    Με περισπωμενη δε γαμησε κανεις!