Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς προτιμάτε την Αφέντρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος frendy, στις 27 Ιουλίου 2007.

?

Πως προτιμάτε την Αφέντρα

Poll closed 11 Αυγούστου 2007.
  1. Ξανθιά με μπότες

    14,3%
  2. Ξανθιά με γόβες

    14,3%
  3. Ξανθιά με πέδιλα

    7,1%
  4. Μελαχροινή με μπότες

    57,1%
  5. Μελαχροινή με γόβες

    7,1%
  6. Μελαχροινή με πέδιλα

    28,6%
  7. Αλλο

    14,3%
Multiple votes are allowed.
  1. Απάντηση: Πώς προτιμάτε την Αφέντρα

    Βαμμένη ή άβαφη κοκκινομάλλα;
     
  2. noone

    noone Regular Member

    Προφανώς και μελαχροινή με μπότες...
     
  3. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: Πώς προτιμάτε την Αφέντρα

    Βαμμένη, υπάρχει ένσταση; You want me to smack you? Τόσα χρόνια τα βάφω, ανήκω δικαιωματικά πλέον στην αγέλη  
     
  4. Απάντηση: Πώς προτιμάτε την Αφέντρα

     
     
    Last edited: 17 Φεβρουαρίου 2012
  5. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: Πώς προτιμάτε την Αφέντρα

    Ήταν αργά, δεν είχα καμια καλύτερη ιδέα......το σκεφτόμουν το'πα...  
     
  6. δουλος 24-7

    δουλος 24-7 New Member

    Απάντηση: Πώς προτιμάτε την Αφέντρα

    την θελω διμετρη,ξανθια,με μποτες μαυρες πανω απτο γονατο,με μαυρο κολαν απο μεσα.κοκκινη φουστα,αερατο περπατημα,υφος παγωμενο,βλεφαριδες εντονα μαυρες,με καπελο μαυρο.την πλησιαζω δειλα,λεω καλημερα,με κοιταει με ενα σαρκαστικο δυνατο χαμογελο,λεγοντας μου σκασε,και αστραφωντας μου ενα δυνατο χαστουκι,λεγοντας μου πως διανηθηκες να με κανεις ,να κουβαλω τα ψωνια.προχωραει αερατη οπως παντα εισπρατωντας θαυμασμο.εγω κουβαλω ολα τα ψωνια.με διακοπτει λεγοντας μου,βλεπεις αυτες τις γοβες τις μαυρες τις 20αποντες?ναι λεω δειλα,βγαλε λεφτα θελω να τις παρω.χωρις δευτερη κουβεντα βγαζω 100 ευρω τις τα δεινω ,μπαινει μεσα με αερα παντα τις αγοραζει .φτανουμε σπιτι.καθεται αναπαυτηκα στην πολυθρονατης.παιρνω το τεραστιο φτερο,να της κανω αερα.μετα ενα μασαζ στα ποδια ,της φτιαχνω ενα τελειο γαλλικο.μετα πρεπει να κανω ολο το σπιτιοσο αυτη θα βλεπει ειδησεις.μετα με φωναζει κοντα.χαμογελα λεγοντας,εισαι καλο παιδι ντινο,θα σε κρατησω.μαλιστα μου λεει αφου με γλυψεις απο πανω μεχρι κατω και μεινω ικανοποιημενη,θα σε αφησω να γαμησεις το τρυφερο βασιλικο μου μουνακι.εγω ξερογλυφτηκα.τιμη μεγαλη για μενα να γαμησω την κυρια ελενη(υποτιθεμενο ονομα).τη γλυφω με λαιμαργια απο κορφη μεχρι νυχια,η πουτσα μου κοντεβει να σπασει το παντελονι.τον πεταω εξω,μου κανει μια τελεια πιπα με φιλακια που και που.μετα σηκωνω τις ποδαρες τις (2 μετρα ειναι)και μου λεει μπες.μπαινω μεσα στη θεικη φωλια της θεας.την γαμαω με μανια ενω φωναζει πολυ δυνατα ααα και αααααααα και ξανα ααααα.χυνω με μανια μεσα στο τρφερο της γουνακι και πεφτω πανω της αγκαλια.αυτο ηταν.τωρα μου λεει φτιαξε μου μια ομελετα και ελα να πλαγιασεις πλαι στη θεα σου.τελος. αυτο ειναι το ονειρο μου παιδια.ελπιζω εδω μεσα να το βρω. ντινος!!!
     
  7. Re: Απάντηση: Πώς προτιμάτε την Αφέντρα

    Καλά εσυ πας γυρεύοντας, εριξες και δολωμα βλέπω.  
     
  8. δουλος 24-7

    δουλος 24-7 New Member

    Απάντηση: Πώς προτιμάτε την Αφέντρα

    το 100 ευρω,ηταν μερος της ιστοριας.δεν καταλαβαινω που βρισκεις το κακο,σε μια ιστορια ,που θελω να τη ζησω πραγματικα,ο σκλαβος να παρει δωρο,ενα ζευγαρι γοβες,στην κυρια του.ειτε εισαι σκλαβος ειτε δεν εισαι,εχεις δικαιωμα να παρεις οτι θελεις ως δωρο στον αλλον.δεν το σκεφτηκα με τον τροπο που εννοεις.επαιρνα ενα τηλεφωνο εαν ηθελα εδινα ενα ποσο και εκανα τη δουλεια μου.δεν ηταν αναγκη να το πω εδω.εγω περιεγραψα,τη φαντασιωση μου.ο σκοπος μου ειναι να τη ζησω με καποια.ετσι θελω την αφεντρα,απαντησα λοιπον στην ερωτηση του θεματος.επισης δεν μου αρεσει η λεξη δολωμα.ειναι λεξιλογιο του ματς.
     
  9. Re: Απάντηση: Πώς προτιμάτε την Αφέντρα

    Ναι ,ωραία βλέπω οτι στην φαντασιωση σου βάζεις την αφέντρα να αγοράζει φτηνιάρικες γοβες των 100 ευρω , δηλαδη φτηνα σου στοιχισε.
    για να το αλλαξουμε λιγο...

    "...με διακοπτει λεγοντας μου,βλεπεις αυτες τις γοβες τις μαυρες τις 12αποντες τις christian louboutin? ναι λεω δειλα,βγαλε λεφτα θελω να τις παρω.χωρις δευτερη κουβεντα βγαζω 1200 ευρω τις τα δεινω ,μπαινει μεσα με αερα παντα τις αγοραζει..."

    Φίλε αν νομίζεις πως ολα αυτα θα τα κανεις με 100 ευρω νομιζω εισαι γελασμενος αλλα πάλι δεν ξερεις , τωρα με την οικονομικη κριση εχουμε δει πολλα  
     
  10. δουλος 24-7

    δουλος 24-7 New Member

    Απάντηση: Πώς προτιμάτε την Αφέντρα

    εισαι φοβερος.δεν καταλαβαινω ,γιατι πρεπει να υπαρχει το χρημα,για να γινει μια σχεση bdsm.εννοειται,οτι για να γινει μια σχεση,πρεπει να αρεσει και στους 2,αρα γιατι να βαζουμε το χρημα.αυτη μου δινει την κυριαρχια,που ποθω και εγω της δινω,την υποταχτικοτητα,που ζητα.γιατι θα πρεπει να μιλαμε για χρημα.στην ιστορια μου τα 100 ευρω,δεν ειχαν το νοημα εξαγορας,αλλα το νοημα οτι θελω να το κανω γιατι με ευχαριστει,οχι οτι το ζηταει η αφεντρα,αλλα εγω θελω να το κανω.
     
  11. Απάντηση: Πώς προτιμάτε την Αφέντρα

    Θα χαστούκιζες μια τόσο αθώα φυσιογνωμία; ---->  
     
  12. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Πώς προτιμάτε την Αφέντρα

    Πολύ αααααααααα φωνάζει. Τι τσιρίδα κι αυτή... Με ξεκούφανε!