Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς τη βρίσκουν οι perv;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος μελίνα, στις 22 Μαρτίου 2007.

  1. μελίνα

    μελίνα Guest

    Καλησπέρα σε όλους  

    απόψε που έμεινα σπίτι λόγω βροχής,
    έκανα μυστήριες σκέψεις,
    γιατί συνήθως δεν σκέπτομαι,
    παρά μόνο αν είναι αναγκαίο.

    Αλλά διάβασα τα πολύ ωραία
    αυτά που έγραψε ο Dolmance,
    για perv, kinky, queers, vanilla, bdsm, S/m
    και εντυπωσιάστηκα πάρα πολύ.

    Έχω λοιπόν αυτή την απορία,
    για όλους εσάς που είστε perv όπως κι εγώ.
    Τί κάνετε κάθε μέρα
    πώς ζείτε και απολαμβάνετε ή σας ταλαιπωρεί
    η ερωτική σας ζωή ως perv;
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    χμ ... τωρα .... εδω μεσα μπορεις να : αποδεσμευεις , να γραφεις με την αδεια του κυριου σου , να ρωτας "αν της βαλω πατινια μηπως την χασω στην κατηφορα" , να θεωρεις οτι αλυσοδεμενος και με παλουκι στον κω.. κρεμασμενος αναποδα απο το ταβανι ειναι κατι το απολυτα υγειες ενω ταυτοχρονα δεν εισαι νυχτεριδα ....
    υπαρχουν ομως μερικα που δεν μπορεις να μιλησεις ... οπως πχ ... το τρομακτικο περι υγειας .... απα πα πα πα ... στην πυρα αμεσως με διαφορες εξυπναδες , απο την αλλη καποιες πρακτικες που σχετιζονται και με τους Perv ... οπως πχ παραδειγμα η ουρολαγνεια , τυνχανουν τα παρακατω σχολια :Η ουρολαγνεία όπως και η κοπρολαγνεία είναι δυο από τα πράγματα που μου προκαλούν ερωτηματικά για το πνευματικό επίπεδο και την ψυχική ισορροπία των ανθρώπων που τα προτιμούν. ...
    ... λοιπον ποιος θα μιλησει εδω ? και θα πει τι ... χωρις να μπει σε καποιο στοχαστρο ...
     
  3. μελίνα

    μελίνα Guest

    Αυτό σ απασχολεί,
    ή πώς θα περάσεις καλά καλά;
    ξεκίνα να λες και μην προβληματίζεσαι,
    εγώ είμαι εδώ!

    μόνο έχε υπόψη σου πως δεν είμαι να βασίζεσαι  
     
  4. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    νομιζω ενας perv περναει πολύ περισσότερο χρόνο με το να φαντάζεται απο το να κάνει. είναι κι αυτο μερος της διαδικασιας του να εισαι perv. αντι να σκεφτεσαι λιστες με ψωνια σκεφτεσαι πως θα ικανοποιησεις τα καθημερινα φετιχ σου.
     
  5. Eri

    Eri

    Και ετσι αμελωντας τα ψωνια αναγκαζεσαι να φας οτι ληγμενο βρεις στο ψυγειο, ντουλαπι, συρταρι και διαφορους αλλους χωρους.....και η κατασταση χειροτερευει.....
     
  6. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Re: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

    Ο φίλτατος isnogood τα λέει πολύ καλά και έχει απόλυτο δίκιο.



    Από την άλλη έχεις κι εσύ δίκιο. Όμως μη γνωρίζοντας ίσως τι συμβαίνει όταν κάποιος θελήσει να είναι ο πραγματικός του εαυτός, να λέει τα πράγματα με το όνομα τους, να βάζει ερωτήματα και προβληματισμούς γύρω από το χώρο του bdsm και αντί ν ασχοληθούν με το θέμα αρχίζουν και σε βομβαρδίζουν με επιχειρήματα όπως το παραπάνω που ανέπτυξε ο isnogood και ακόμα χειρότερα με λέξεις όπως ανώμαλοι, άρρωστοι, άκρως επικίνδυνοι κτλ.

    Γιατί λοιπόν ο άλλος να εκμυστηρευτεί ή ακόμα να εξιστορήσει τι είναι αυτό που κάνει, που βιώνει, τι τον εξιτάρει, ποια είναι τα βίτσια του και να εκτεθεί σε ανθρώπους που όχι μόνο δεν θα τον καταλάβουν αλλά θα τον χλευάσουν κιόλας τις περισσότερες φορές; Αν όχι όλοι το 80%. Αξίζει άραγε τον κόπο;

    Μέχρι να κουραστείς και να απογοητευτείς συνέχισε.  
     
  7. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

    Θα συμφωνησω μαζι σου και δεν βρισκω λογο να μπω καν σε τετοιο κοπο.
    Γινεται πολυς ντορος τελευταια στο γιατι δεν βγαινουν ολοι στους δρομους να εκθεσουν την ερωτικη τους ζωη.
    Αναρωτιεμαι ομως σε τι ωφελει καποιον η εκθεση της?
    Τι θα μου εδινε εμενα παραπανω η δημοσιοποιηση της σεξουαλικης μου ζωης?
    απελευθερωση?αποδοχη?κατανοηση?
    Γιατι?
    Τα χρειαζομαι ως αλλοθι για να αποδεχτω τον εαυτο μου?
    Μια χαρα με βρισκω και δεν εχω καμμια καψα, να πεισω κανενα οτι δεν ειμαι ανωμαλη 
     
  8. hermis

    hermis Regular Member

    Απάντηση: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

    Έχω την εντύπωση πως και οι perv την βρίσκουν…ψάχνοντας…

    hermis
     
  9. G_E

    G_E Contributor

    Να μια καλή βάση για συζήτηση περί του θέματος
     
  10. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

    Μαλλον...... βρισκοντας, γιατι εχουν μεγαλο ρεπερτοριο 
     
  11. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

    Τι εχασαν παλι αυτοι και ψαχνουν....να το βρουν ?   
     
  12. G_E

    G_E Contributor

    Re: Απάντηση: Πώς τη βρίσκουν οι perv;

    Την ψυχή τους - βλέπεις δεν είναι όλα για όλους τόσο ξεκάθαρα. Ζηλεύουμε τους σκλαβοβοσκούς για την απλή σκέψη τους και τις ξεκάθαρες απόψεις τους.

    Πάντως όταν το βρούμε θα βγάλουμε ανακοίνωση. Στο μεταξύ, αν τη βρούμε μάλλον θα το κρατήσουμε για πάρτη μας γιατί και μόνο η ανακοίνωση το χαλάει.