Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς τις έχεις στο μυαλό σου, τι νομίζεις, τι σού κάνουν στο μάτι..?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος cadpmpc, στις 22 Ιανουαρίου 2017.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

     

    Με τον καιρό σχηματίζουμε μιαν εικόνα για τα άτομα που συνομιλούμε, ανταλλάσσουμε απόψεις, τσακωνόμαστε, διαφωνούμε, τα χώνουμε, μάς τα χώνουν, τα ξαναλέμε, το ξαναβλέπουμε, τα συμπαθούμε, τα αντιπαθούμε, τα γουστάρουμε, μάς σηκώνουν την τρίχα κάγκελο, μάς δίνουν στα νεύρα, μας κάνουν να χαμογελάμε, μας την σπάνε κλπ ...

    Δώστε σε όσα κορίτσια θέλετε το nickname από οποιαδήποτε γυναικεία παρουσία στο φόρουμ, άσχετα από στάτους ή ηλικία ή οτιδήποτε. Παραδείγματος χάριν:1 θα μπορούσε να είναι η @νικνέιμ, 2 η @.... κλπ...
    Εννοείται πως σε μια εικόνα μπορείτε να αντιστοιχίσετε και περισσότερα από ένα άτομα...

    Μπορείτε να αντιγράψετε το παρακάτω για πιο εύκολα, αν θέλετε μπορείτε να γράψετε και κάποιο σχόλιο για την επιλογή σας, ελεύθερα περικαλώ...

    1. @
    2. @
    3. @
    4. @
    5. @
    6. @
    7. @
    8. @
    9. @
    10. @
    11. @
    12. @
     
    Last edited: 22 Ιανουαρίου 2017
  2. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Ως παρατηρητής, και συνήθως εκτός των "ιντερνετικων" αλληλεπιδρασεων που αναφέρεις, ειμαι σαφέστατα το νούμερο 12  
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  4. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Και οι άλλες ποιές σ' θυμίζουν..? Εεεεε?
    Για πείτε... Ντρεπούσαστι..?
     
  6. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    @cadpmpc, γιατί σχεδόν δεν βλέπω διαφορές; Να φταίει ότι ποτέ δεν με είλκυαν τα manga;
     
  7. Dasein

    Dasein Regular Member

      @cadpmpc, αχ καλέ μου, δεν ξέρω για τις άλλες, αλλά με την Dasein μέσα είσαι 
       Δεν ξέρω αρκετά καλά τις υποτακτικες του φόρουμ για να συμμετάσχω, αλλά θα το σκεφτώ!
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Παίζει και το ότι όλοι οι Γιαπωνέζοι/ες ίδιοι είναι...     
     
  9. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Παραλλαγή από κάτι που άκουσα κάπου, δεν φταίω εγώ, αυτοί είναι Γιαπωνέζοι  
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Δεν χρειάζεται να τις ξέρεις... Την εικόνα / εντύπωση που σου δημιουργούν...
     
  11. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  12. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    To -7- δαγκώνει ή κλαίει?