Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΣΚΛΑΒΟΣ ΣΤΟΝ......ΚΑΙ ΣΤΗΝ.......

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος darknight, στις 19 Μαρτίου 2006.

  1. darknight

    darknight Regular Member

    Καλησπέρα σας. Η ιστορία που θα σας διηγηθώ είναι αληθινή και είναι μία περιγραφή της ζωής μου εδώ και μερικούς μήνες. Τα πρόσωπα που συμμετέχουν σε αυτή είναι με την άδεια τους σε αυτό το κείμενο, άλλωστε το κείμενο εκτελείτε υπό τη δική τους εντολή.

    Από πολύ καιρό ερευνώ το χώρο και θέλω πάρα πολύ να γίνω μέλος του με ενδιαφέρει κυρίως το σπάνκινγκ και η υποταγή. Είμαι ετεροφυλόφιλος, όπως και οι υπόλοιποι στην ιστορία μου.

    Το πι σι μου είναι γεμάτο με φωτογραφίες από σπάνκινγκ όλων των ειδών.

    Ήμουν σε ένα δωμάτιο επικοινωνίας και μίλαγα με τον Μιχάλη. Μου χε πει ότι είναι στην ίδια ηλικία με εμένα και του αρέσει πολύ το σπάνκινγκ, αλλά να το κάνει. Αυτό και μόνο με εξίταρε αλλά πάντα φοβόμουν ότι το να μου το κάνει αυτό άνδρας θα σήμαινε και σεξ μαζί του, κάτι που απλά δεν μπορώ να κάνω.

    Ύστερα από πολλές συζητήσεις μαζί του και αφού μου είπε ότι το μόνο που τον ενδιαφέρει είναι η υποταγή και το σπάνκινγκ αποφάσισα να δεχτώ τη πρόταση του για καφέ.

    Τύχαινε να είμαστε από την ίδια περιοχή και αποφασίσαμε να βρεθούμε σε μια οικεία μας καφετέρια.


    Ήταν 11 το πρωί το ραντεβού είχα ήδη πάει 10 λεπτά νωρίτερα. Έτυχε να περνά από τη καφετέρια και ο κολλητός μου. μιλήσαμε μου είπε ότι έχει ένα ραντεβού κι εκείνος. Αν και ντράπηκα πολύ, γιατί μου πρότεινε να περιμένουμε μαζί τη παρέα μας καθίσαμε στο ίδιο τραπέζι και παραγγείλαμε καφέ.

    ‘’τι ώρα είναι το ραντεβού σου? ‘’ με ρώτησε ο φίλος μου

    ‘’στις 11 , εσένα? ‘’ αποκρίθηκα

    ‘’ κι εμένα με έναν σκλάβο από το ιντερνετ. ‘’ είπε κοφτά.

    Κοκκίνισα από ντροπή

    ‘’ μη βγάλεις άχνα και άκουσε με’’ είπε σχεδόν διατάζοντας με.

    Έπρεπε να το καταλάβω έλεγα στον εαυτό μου. Η περιγραφή του φώναζε. 1,88 78 κιλά , ξανθός , γυμναστής στο επάγγελμα και το όνομα του Μιχάλης. Γιατί δεν το είχα καταλάβει. Έτρεμα στο τι θα μου πει.

    ‘’ πρόσφατα που είχα χρησιμοποιήσει τον υπολογιστή σου είδα τις φωτογραφίες με το σπάνκινγκ. Ασχολούμαι με τον χώρο πέντε χρόνια. Δεν ήξερα αν οι φωτογραφίες ήταν εκεί από περιέργεια ή από πραγματικό ενδιαφέρον. Στο δίκτυο μου είπες ότι χρειαζόταν να μάθω. Από εδώ και πέρα θα είσαι ο σκλάβος μου. ‘’

    είπε ψυχρά

    τα είχα χάσει και είχα κοκκινίσει από την ντροπή μου.

    ‘’ Τώρα σήκω και πάμε σπίτι μου’’ διέταξε.

    Σηκώθηκα χωρίς να μιλάω και πήγαμε στο αμάξι του.

    Σε όλη τη διαδρομή δεν ανταλλάξαμε κουβέντα.

    Μόλις μπήκαμε σπίτι του………..

    ‘’ γδύσου και περίμενε με’’ είπε

    ‘’μα Μιχάλη….’’ Δοκίμασα να μιλήσω

    σλαααααπ σλαααααπ δυο απανωτά χαστούκια

    με τίναξαν.

    ‘’ Δεν έχεις δικαίωμα να μιλάς. Κάνε ότι σου είπα’’

    γδύθηκα αμέσως , το πρόσωπο μου ήταν κόκκινο από την ντροπή. Ήμουν γυμνός στο σπίτι του καλύτερου μου φίλου κι εκείνος θα μου έκανε ότι ήθελε.

    Ήρθε μετά από λίγο

    ‘’ θα αρχίσουμε με ένα σπάνκινγκ’’ είπε

    πήρα θέση στα πόδια του….

    Σλαπ το πρώτο χτύπημα με τράνταξε, Σλαπ ξανά και ξανά δεν πόναγε πολύ αλλά άρχισα να κλαίω και να τον ικετεύω

    ‘’ σας παρακαλώ ας το ξεχάσουμε ντρέπομαι πολύ’’ αυτό ήταν το λάθος μου

    μου έριξε μια και με πέταξε στο πάτωμα. Σηκώθηκε και με έπιασε από το μαλλί και με έσυρε μέχρι τη κρεβατοκάμαρα του. Με έδεσε μπρούμυτα στο κρεβάτι του. Τα χέρια από τα σιδερένια κάγκελα του κρεβατιού με χειροπέδες και σχοινί , με σχοινί και τα πόδια στο κάτω μέρος του κρεβατιού το σώμα μου σχημάτιζε ένα Χ. ήμουν πλήρως ακινητοποιημένος και ο τιμωρός μου έτοιμος.

    Μου έβαλε μια μπάλα στο στόμα που ενωνόταν με λουρί το οποίο πιανόταν πίσω από το κεφάλι μου. Με φίμωσε.

    ‘’ σκλάβε θα σε δείρω χωρίς έλεος όπως σου αξίζει, δεν θέλω να ακούσω κιχ από εσένα, μόνο να βλέπω το κορμί σου να τινάζεται’’ τον άκουσα προσεκτικά.

    Ήξερα ότι δεν είχα επιλογή μόνο να υποφέρω γιατί στεναχώρησα τον Αφέντη μου.

    Έβγαλε τη μπλούζα του, και πήρε τη δερμάτινη ζώνη του.

    Χραααατς το πρώτο χτύπημα προσγειώθηκε με δύναμη στη πλάτη μου.
    Μμμπφφφφ οι κραυγή μου πνίχτηκε μεσα στο φίμωτρο μου.

    Χραααατς στο ίδιο σημείο ξανά και ξανά και πάλι στόχευε στο ίδιο σημείο
    Έκλαιγα. Συνέχισε με πολλά χτυπήματα στη πλάτη μου. ο πόνος ήταν οξύς όχι ότι είχα φανταστεί. Με έδερνε δυνατά. Άρχισα να νιώθω πολύ χάλια γιατί είχα στεναχωρήσει τον αφέντη μου τα δυνατά του χτυπήματα μου έδιναν να καταλάβω τη θέση μου.

    ‘’70, καλά είναι για αρχή ‘’ είπε

    και μ’ άφησε μόνο μου στο δωμάτιο.

    Άκουσα το νερό να τρέχει έκανε το μπάνιο του.

    Ήρθε στο δωμάτιο και μου έβγαλε το φίμωτρο.

    ‘’ συγνώμη αφέντη μου για την συμπεριφορά μου, δε θα το ξανακάνω. Σας παρακαλώ συγχωρέστε με’’ δεν πίστευα ότι εγώ τα έλεγα αυτά

    το φίμωτρο ξαναμπήκε στη θέση του.
    ΄’Μόλις τελειώσει η τιμωρία σκλάβε θα μου ζητήσεις συγνώμη’’ είπε

    δεν το πίστευα πόσο θα με δείρει ακόμα??????

    Έβαλε μαξιλάρια από κάτω μου στη περιοχή του πέους μου ύψωσε τον κώλο μου.

    ‘’ σκλάβε αυτό που κρατάω είναι μεταλλική βίτσα, φτιαγμένη από πολύ λεπτό ανθεκτικό μέταλλο είναι μόλις ένα εκατοστό. Εγώ τη λατρεύω εσύ θα τη μισείς. Θα σου ρίξω σαράντα γερά χτυπήματα με αυτή. Όταν τελειώσω θα είσαι πλέον σκλάβος μου’’ με το που τελείωσε τη κουβέντα με χτύπησε
    πόνεσα όσο ποτέ. Ούρλιαξα και ταρακουνήθηκα η φωνή μου δεν ακούστηκε αλλά το σώμα μου τον έκανε να κάνει δυο βήματα πίσω και να με χτυπήσει πιο δυνατά τώρα. Κραααααακ κρακ κρακ συνέχεια και δυνατά. Νόμιζα θα λιποθυμήσω.

    Είχαν μείνει άλλα δέκα. Ακούστηκε το κλειδί της πόρτας. Ήταν η κοπέλα του. Η Σοφία…………….
     
  2. shoe_fetish

    shoe_fetish New Member

    Very good !!!!!
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    όντως πολύ παραστατική αλλά μας αφήνεις σε αγωνία !!

    εκτός και αν το κάνεις καλλιτεχνική αδεία για να μας εξιτάρεις τη φαντασία

    τυχερό σε κόβω πάντως  
     
  4. johnnieBgood

    johnnieBgood Regular Member

    Άντε τυχερούλη... Να ξερες πόσοι σε ζηλεύουμε ήδη εδω μέσα. Πες μας και τη συνέχεια...
     
  5. darknight

    darknight Regular Member

    Δε το πίστευα ημουν δεμενος και φιμωμεμνος στο κρεβατι του με εδερνε με μανια και η κοπελα του σε λιγο θα μας εβλεπε. Δεν ηξερα τι ποναγε πιο πολύ η βιτσα του ή η Σοφία που θα με εβλεπε σ αυτή τη κατασταση. Τα χα χασει ετρεμα. Νομιζα ότι ο μιχαλης θα σταματουσε και θα προσπαθούσε να με κρυψει.

    Η Σοφία μπήκε στο δώματιο. Κι εκείνος μου εριξε τα τελευταια δεκα χτυπηματα πιο σκληρα από πριν. Τα δακρυα ειχαν πλημυρρισει το προσωπο μου. σταματησε. Και τους ακουσα που φιλιοντουσαν.

    ‘’ μωρο μου πρεπει να με μαθεις και εμενα να δερνω με τη βιτσα χωρις να τον ματωνω’’ ειπε και ημουν βεβαιος ότι ηξερε τα παντα και ημουν πλεον παγιδευμενος.



    Εφυγαν από το δωματιο χωρις να μου πουν κουβέντα.

    Ημουν δεμένος σφιχτά. Το σώμα μου πονούσε ο κώλος μου ήταν καυτός , έτσουζε.

    Το πρωί ξεκίνησα για να συναντήσω κάποιον με τον οποίο θα μου τις έβρεχε και θα του φίλαγα τα πόδια και τώρα ήμουν πραγματικός σκλάβος στον καλύτερο μου φίλο και την κοπέλα του.

    Η Σοφία είναι μια γυναίκα 3 χρόνια μεγαλύτερη από εμάς. Είναι 1,70 πενήντα κιλά
    Με μαύρο μαλλί κάτω από τους ώμους και μια ελιά στο πρόσωπο ακριβώς όπως εκείνης της ηθοποιού που μου διαφεύγει αυτή τη στιγμή το όνομα της.
    Είναι μια γυναίκα ποθητή.

    Ύστερα από περίπου μια ώρα ήρθαν στο δωμάτιο μου. Η Σοφία μου χάιδεψε τα μαλλιά και μου έβγαλε το φίμωτρο.

    ‘’μη μιλήσεις ‘’ είπε.

    Έπιανε τον δαρμένο κώλο μου και θαύμαζε τον Αφέντη για αυτό που μου είχε κάνει.

    ‘’ άκουσε Μάριε, εδώ και πολύ καιρό θέλαμε να αποκτήσουμε σκλάβο. Όταν ο Μιχάλης μου είπε για εσένα του είπα ότι δεν θα υπήρχε κάποιος καλύτερος από εσένα. Πριν ξαναμπεί το φίμωτρο στη θέση του θα πρέπει να πεις ένα ναι ή όχι. Την ερώτηση την ξέρεις’’ μαγεύτηκα από τα λόγια της

    ‘’ναι’’ και το φίμωτρο τοποθετήθηκε πίσω.

    ‘’σωστή απόφαση σκλάβε, τώρα μπορείς να κοιμηθείς μέχρι το απόγευμα. Το βράδυ θα σε μαστιγώσω’’ είπε και έφυγε από το δωμάτιο

    ο Μιχάλης παρέμεινε εκεί

    ‘’ θα σε μαστιγώσω κι εγώ το βράδυ’’

    κι εφυγε……………
     
  6. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Τελικά τι έγινε φιλαράκο; Θα έχει συνέχεια η αφήγησή σου;
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    και κοιμήθηκες δεμένος δηλαδή ;

    μονο στο μαστίγωμα Μείνανε ;
     
  8. darknight

    darknight Regular Member

    ήμουν μόνος στο κρεβάτι. Αλυσοδεμένος και ακινητοποιημενος.

    Η σκεψη της Σοφίας με το μαστίγιο με είχε καυλώσει ,όμως ότι θα με μαστιγωνε και ο αφεντης με ειχε τρομαξει. Ποσο ακομα θελει να με δείρει.

    Οι σκεψεις ο πονος και η κουραση με αποκοιμησαν.



    Το ΜΑΣΤΙΓΩΜΑ





    Η Κυρία με ξύπνησε. Μου έδωσε να πιω νερό και μια σοκολάτα
    Ενώ έτρωγα είχε πάρει το σηκωμένο μου πέος και το έπαιζε.

    ‘’ δεν έχεις άδεια να χύσεις για ένα μήνα , δούλε’’ είπε

    συνέχισα να τρώω χωρις να αντιδράσω.

    Μολις τελειωσα με τοποθέτησε στη θέση για το μαστίγωμα.

    Όρθιος στο τοιχο κρεμοταν δυο σιδερενιοι γαντζοι
    Μου ασφαλισε εκει τα χέρια τεντωμενα προς τα επανω και περασε στα ποδια μου αλυσιδες

    Ημουν όρθιος και το κορμι μου σχηματιζε το αγαπημενο τους Χ.

    Κάθισε στη πολυθρόνα της και με κοίταζε.

    ‘’σκλαβε οση ωρα θα μαστιγωνεσαι μπορεις να φωναζεις οσο θες, όπως ξέρεις εδώ είναι μονοκατοικία κανεις δεν θα ακουσει τις κραυγές σου για έλεοσ’’ ειπε γελώντας.

    Ημουν περίπου είκοσι λεπτα σε αυτή τη θέση . ο φοβος μου και το αγχος είχαν πλημμυρισει ολο το κορμι μου και τις σκεψεις μου. φοβομουν όπως τα μικρα παιδια που είναι μονα και αβοηθητα στο σκοταδι , ετσι ενιωθα, μονος αβοηθητος, ετοιμος για τιμωρια.

    Ο μιχαλης μπηκε στο δωματιο. Τον ειχα ξεχασει.

    Με πλησιασε και αρχισε να με χουφτωνει στο κωλο. Δεν ειχα νιωσει πιο ασχημα στη ζωη μου. μετα με επιασε στο πεος και δε ξέρω γιατι ειχα καυλωσει. Ημουν ταπεινωμένος και καυλωμένος.

    Εκεινος φορουσε αθλητικα παπουτσια και ένα μποξερακι τιποτα άλλο.

    ‘’ σκλαβε θα σε μαστιγωσω, μολις τελειωσω θα μου πεις αν οντως θα έρθεις να ζησεις μαζι μας ως σκλαβος μας. Η Σοφια δε θα συμμετασχει μεχρι να γινεις αντικειμενο μας. Θα παρακολουθησει τη τιμωρία σου. Θα σε μαστιγωσω. Για να σου δωσω μια εικονα του μαστιγιου είναι σαν αυτό του ινδιανα τζοουνς. Είναι από τα μαστιγια που πονανε πραγματικα, ετσι θελω να πονεσεισ’’

    ειπε και αφησε το πεος από τα χερια μου.

    πλεον φοβομουν.

    Τραβηχτηκε τρια βηματα ακριβως από πισω μου και εβαλε το μασιγιο στο καλο του δυνατο δεξι χερι.


    Χραααααααατς ‘’αααααααααααααααααααααααααααααχ ‘’ χρααααααααατσ’’ ααααααααχ’’’ δυο απανωτα γερα χτυπηματα, ποναγε παρα πολύ
    Χρατς χρατς ακουγοταν το μαστιγιο και οι κραυγες μου. ποναγε πολύ. Ενιωθα ότι με εκοβε και εφθανε μεχρι τα κοκκαλα μου. το μαστιγιο τυλιγοταν γυρς από το κορμι μου με χαραζε.

    Χρατς ξανα και ξανα. Εκλαιγα, ουρλιαζα, ικετευα. Ο Αφεντης χτυπουσε πιο δυνατα.

    Ημουν ασφαλισμενος καλα δεν μπορουσα να αποφυγω κανενα χτυπημα
    Χρατς
    Χρατς

    Ικετευα, ενιωθα να χανομαι. Ημουν ετοιμος να λιποθυμησω.

    Σταματησε. ‘’ σκλαβε, χρατς, θα σου ριξω άλλες 10’’

    Μου τις εριξε πιο δυνατα από πριν, ενιωθα το αιμα να κυλα στη πλατη μου.

    Ποναγα απιστευτα………….
     
  9. sklabosgay

    sklabosgay Regular Member

    Πολύ ωραία και παραστατική η ιστορία σου! Έχεις ταλέντο στο γράψιμο! Τελικά τι έγινε; μας έχεις αφήσει σε αγωνία….
     
  10. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Μείναμε στην μέση της απολαυστικής ιστορίας.... 
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    μάλλον μετακόμισε μαζί τους ...
     
  12. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    ...σε μέρη αλλαργινά, όπου δεν υπάρχει internet.