Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΣΠΙΤΙΚΑ ΒΟΗΘΉΜΑΤΑ.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Illustration, στις 17 Σεπτεμβρίου 2016.

  1. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    Και ερχεται μια μερα που την εχεις δει vintage...
    Και διαπιστωνεις οτι εισαι στο χωριο... και το πιο κοντινο sex shop απλα στου διαόλου την μανα.
    Και η βαλιτσα με τα απαραιτητα εμεινε στο σπιτι....
    Και την εχεις εκει μπροστα σου γονατιστη και ετοιμη με την γλωσσα εξω, το μουνι υγρο....κανονική σκυλιτσα. Τι κανεις ?
    Βαλτε φαντασια να δουλεψει....βγαλτε τον Μακγκαιβερ απο μεσα σας....ελα να ακουω...
     
  2. Soraya

    Soraya Guest

    το πιο απλό που μπορείτε να βρείτε σε ενα σπίτι (ειδικά στο χωριό) είναι μια βίτσα.
    απο ελιά.
    απο βρωμοδεντρο.
    απο βατσινιά.
    όλες πονάνε εξίσου.
     
  3. Κεριά
    κάποια κηπευτικά (κολοκυθάκι αγγουράκι κτλ π )
    ξύλινη λαβή από κάποιο εργαλείο (πχ ένα φτυάρι)
    σκοινί
    τσουκνίδες
    ξύλινη σπάτουλα κουζίνας
    μανταλάκια
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  5. Soraya

    Soraya Guest

    ξύλινη λαβή από φτυάρι;;;;;;;;;;;   


    θα ήθελα να κάνω και μια ακόμα "παρέμβαση" σε περίπτωση χρήσης τσουκνίδας καλό είναι πρώτα να δοκιμάσετε σε κάποιο μικρό σημείο (για να παρατηρήσετε τυχών αλλεργίες) κι έπειτα να τις χρησιμοποιήσετε

    ω ναι... και τα κεριά... να μην είναι από μελισσοκέρι (αποφυγή εγκαύματος)
     
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Aπ' ό,τι κατάλαβα το θέμα είναι το στιλ, urban, ρουστίκ ή προβενσάλ...
     
  7. Σε αυτό το τμήμα του ξύλου αναφέρομαι με χρήση ενός προφυλακτικού πάντα  
    συμφωνώ ααπόλυτα με αυτό που είπες για την τσουκνίδα ΜΕΓΆΛΗ ΠΡΟΣΟΧΉ ΜΕ ΑΥΤΆ!
     
  8. Soraya

    Soraya Guest

    και πάλι δεν μπορώ να καταλάβω την διαφορά  
    αλλά για να το λέτε θα το έχετε δοκιμάσει, οπότε κάτι παραπάνω θα γνωρίζετε από εμένα  
     
  9. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Χρησιμοποιεις το σωμα σου...τι τα θες τα βοηθηματα; αντε και τα ρουχα..αντε κ κανενα σεντονι..αντε κ κανενα ταψι..αντε και καμια βεργα απ τις ελιες..
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Σωστά, την χέρα μου ήντα την έχω;  
     
  11. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Επειδή σχεδόν όλοι ασχολούμαστε με πολύ σκληρό bdsm,θα πρότεινα την πυρωμενη μασια από το τζάκι,τη λαβιδα για τα καρβουνα (με κάρβουνο ή και χωρις) και κρέμασμα από το τσιγκελι.

    Μη μου πείτε ότι δεν κάνουν αυτά,άναψα ήδη φωτιά στο τζάκι.