Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΜΕ ΜΙΑ ΑΦΕΝΤΡΑ(παρακαλω πολυ αφεντρες συμετεχετε)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος nickgreek2, στις 29 Δεκεμβρίου 2009.

  1. nickgreek2

    nickgreek2 New Member

    να πολυ ενδιαφερον θεμα για τους σκλαβους -υποτακτικους ωστε να δουν μεσα απο τα ματια μιας αφεντρας ,ενδιαφερον για τις αφεντρες ωστε να δουν αν σκευτονται το ιδιο ολες,αλλα και ακομη ενδιαφερον για τους μη σχετικους αλλα περιεργους.
    παρακαλω πολυ στις αφεντρες να αφιερωσουν λιγο χρονο και να απαντησουν στις ερωτησεις και πανω απο ολα ειληκρινα.
    1.τι σε ξετρελενει πιο πολυ ,απο ολα, να κανεις στον σκλαβο σου,ποια ειναι η απολυτη ηδονη?
    2.ποσο σημασια εχει ο σκλαβος σου να ειναι ωραιος- γυμνασμενος ,παιζει ιδιαιτερο ρολο στην ικανοποιηση σου?
    3.προτιμας ο σκλαβος σου να ειναι εμπειρος η απειρος ωστε να τον μαθεις εσυ?
    4.σε ξετρελενει η σε χαλαει η ιδεα να εισαι η πρωτη αφεντρα σε σκλαβο
    5.θα ηθελες ο σκλαβος να σου δινει ιδεες για παιχνιδια υποταγης η να μην παιρνει καμια προτοβουλια?
    6.εισαι αφεντρα των ακρων η σου αρεσουν πιο χαλαρα πραγματα,πχ με ενα μαστιγιο θα κτυπησεις οσο δυνατα μπορεις η θα εισαι πιο χαλαρη σκευτομενη να μην φτασεις μεχρι αιμα?
    7. σε φτιαχνουν πιο πολυ 2-3 σκλαβοι η προτιμας εναν?
    8.σ αρεσει να εχεις και μια αλλη αφεντρα μαζι σου ?
    9.τελειωνεις ποτε οταν υποτασεις εναν σκλαβο?

    καλυτερα να μην προχωρησω σε περισοτερες ερωτησεις γιατι θα ειναι βαρετο σε μια αφεντρα να γραφει περισοτερα...
    παρακαλω πολυ αφεντρες απαντηστε ,απλα με αριθμο και απαντηση εστω και μονολεκτικα .
     
  2. dizzyisntacow

    dizzyisntacow New Member

    Απάντηση: ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΜΕ ΜΙΑ ΑΦΕΝΤΡΑ(παρακαλω πολυ αφεντρες συμετεχετε)

    1.να τον ποναω
    2.οχι ιδιαιτερα.
    3.να εχει καμια δυο εμπειριες
    4.με χαλαει λιγο.
    5.να μου δινει!!!
    6.χαλαρα!
    7. εναν
    8.καμια φορα γιατι οχι
    9.ναι
     
  3. Syrah

    Syrah Contributor

    5. Να μην παίρνει καμία πρωτοβουλία.
     
  4. LookingForPig

    LookingForPig New Member

    Απάντηση: ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΜΕ ΜΙΑ ΑΦΕΝΤΡΑ(παρακαλω πολυ αφεντρες συμετεχετε)

    1. Συνδιασμος πονου, ταπεινωσης και "δοκιμασιων" επι ωρες
    2. Δεν εχει σημασια η εμφανιση αλλα το εαν υπαρχει ταυτιση αποψεων και το τι υπαρχει στο μυαλο
    3. Οχι να ειναι τελειως απειρος δεν το προτιμω. Και εαν ειναι, τουλαχιστον πρεπει να ξερει πανω κατω τι συμβαινει σε τετοιες σχεσεις κ να θελει να μαθει
    4. Δεν το εχω σκεφτει ποτε. Δεν νομιζω οτι εχει σημασια για μενα μια τετοια πρωτια
    5. Δεν μπορω να πω οτι τρελενομαι για πρωτοβουλιες αλλα με εκνευριζει αφανταστα ο σκλαβος να ειναι τελειως αμετοχος
    6. Δυστυχως ή ευτυχως ειμαι αρκετα δυνατη και ειδικα στο παθος των καταστασεων δεν μπορω να ελεγξω ποσο δυνατα θα χτυπησω, αλλα δεν ειμαι και παραλογη, προσπαθω να εχω ελεγχο σε λογικα πλαισια (αν και ειμαι πολυ σαδιστρια και εαν δω οτι δεν πειραζει να εχουμε αιματα τοτε συνεχιζω πιο εντονα)
    7. Προτιμω να επικεντρωνομαι σε ενα ατομο.
    8. Δεν το εχω κανει αλλα ειμαι σχεδον σιγουρη οτι δεν θα χαιρομουν ιδιαιτερα.
    9. Δεν ειναι απαραιτητο για μενα, μονο εαν θελησω. Μπορω και λειτουργω και χωρις να συμπεριλαβω σεξ στο bdsm, ειμαι αρκετα εγκεφαλικη.
     
  5. nickgreek2

    nickgreek2 New Member

    ευχαριστω και τις τρεις σας για την συμμετοχη
    επειδη βλεπω πως στην πρωτη ερωτηση ειναι πολυ γενικη η απαντηση ,παρακαλω κατι πιο συγκεκριμενο ,καποια συγκεκριμενη πραξη ...
     
  6. nickgreek2

    nickgreek2 New Member

  7. LookingForPig

    LookingForPig New Member

    Απάντηση: ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΜΕ ΜΙΑ ΑΦΕΝΤΡΑ(παρακαλω πολυ αφεντρες συμετεχετε)

    Εγω τουλαχιστον δεν τα ηθελα να αναλυσω αλλο δημοσιως την 1η απαντηση, με συγχωρεις. Καθε περισταση ειναι διαφορετικη εξαλλου
     
  8. Y13

    Y13 Regular Member

    Εθελοντης δημοσιογραφος..............να ερθω σε καποια απο εσας Κυριες για συνεντευξη ?
     
  9. extreme32

    extreme32 Regular Member

    1. να του γλυφω το μουτρι!
    2. Δεν παιζει ρολο η εμφανιση αλλα τυχαινει αυτη τη στιγμη να ειναι πανεμορφος και κορμάρας
    3. Οχι δεν παιζει ρολο αν ειναι απειρος αρκει να ανταποκρινεται υπεροχα σε οτι του κανω.
    4. Οχι δεν εχω τετοια κολληματα.
    5. Μου αρεσει να παιρνει και πρωτοβουλιες (στο ερωτικο κομματι)
    6. Είμαι πολυ προσεκτική και δεν κάνω μαλακίες γιατι δεν θελω να τον χαλασω. (ψυχικα και σωματικα)
    7. Μπορω να παιξω με παραπανω απο εναν αλλα ένας ειναι ο καλος!!!!
    8. Ναι θελω να εχω κι αλλη μια και να του κανουμε οτι θελουμε αλλα να την εχω επιλεξει εγω για να ξερω οτι θα ειναι προσεκτικη και δεν θα κανει μαλακιες.
    9. Ερεθίζομαι πολυ αλλα για να τελειωσω πρεπει να κανω ερωτα μαζι του.

    Δεν ειμαι αφεντρα αλλα απαντησα αυτα που θα απαντουσε εκεινη , και μαλιστα χωρις να την ρωτησω , και θα τιμωρηθω γι αυτο. και μου αρεσει γιατι μου εχει φυλαγμενα πολλα  
     
  10. geotoseo

    geotoseo New Member

    Απάντηση: ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΜΕ ΜΙΑ ΑΦΕΝΤΡΑ(παρακαλω πολυ αφεντρες συμετεχετε)

    Εθελοντης δημοσιογραφος!!!
    ------------
    ΕΣΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡ
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΜΕ ΜΙΑ ΑΦΕΝΤΡΑ(παρακαλω πολυ αφεντρες συμετεχετε)

    η επομενη δοκιμασια για τις αφεντρες ειναι 100 μετρα σε 14'' , ιπτιο , προσθιο , πεταλουδα και συμμετοχη στην εθνικη μπασκετ ....
     
  12. Medusa X

    Medusa X New Member

    Απάντηση: ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΜΕ ΜΙΑ ΑΦΕΝΤΡΑ(παρακαλω πολυ αφεντρες συμετεχετε)

    1.Να τον πονάω ή να τον έχω ακινητοποιημένο.
    2.Παίζει αρκετό..
    3.Να έχει λίγες εμπειρίες.
    4.Να μου δίνει!
    6.Αναλόγως την όρεξή μου και τα νεύρα μου..
    7.Έναν.
    8.Δεν θα με χαλούσε!
    9.Φυσικά!