Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σαδισμός μια νέα τεχνική που μου ήρθε στο μυαλό.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος zwg, στις 19 Σεπτεμβρίου 2016.

  1. zwg

    zwg Regular Member

    Γεια σας όπως καθόμουν σπίτι και σκεφτόμουν διάφορα για το bdsm κάποια στιγμή το μυαλό μου πέρασε από την αποτρίχωση. Θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί ως μέσω σαδισμού...; Είτε μέσω κεριού , είτε μέσω τις τσιμπίδας που τραβάει τρίχες , είτε ίσως και με το χέρι... αναλόγως το άτομο και το μέρος φυσικά. Η αλήθεια είναι πως όλοι ξέρουμε πως είναι μια επίπονη διαδικασία θα μπορούσε να ενταχτεί στο παιχνίδι κατα την γνώμη σας...; Έχετε ακούσει κάτι παρόμοιο;
     
  2. Ότι είναι λίγο επώδυνο, είναι. Αλλά νομίζω ότι οι γυναίκες αντεχουμε πιο πολύ το "μαρτύριο" από τους άντρες.
     
  3. zwg

    zwg Regular Member

    το οτι το αντέχετε δεν το κάνει λιγότερο επώδυνο... και το μαστίγωμα αντέχετε ωστόσο δεν παύει να γίνεται  
     
  4. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Κι αμα δεν εχει τριχες τι γινεται;
    Ξεχνιεται το αθλημα.
    Και πες οτι εχει κι αποτριχωνεται,τι θα κάνει;θα αφηνει τις τριχες να τη βλεπει χιμπατζού ο αλλος για να την αποτριχωνει;
    Νομίζω πάει στο humiliation περισσοτερο παρα στο σαδισμό....
    Εγώ δηλαδή θα ντρεπομουν φριχτά,υπερτερει αυτο απο τον όποιο πονο προκαλειται.
     
  5. Dapom

    Dapom Contributor

    Γιατί το οτι πρέπει να περιμένεις κανα μήνα τουλάχιστον για να φτάσει η άλλη να γίνει χιμπατζού που το πας;

    Γιατί και το ενδιάμεσο χάλι είναι  
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Χαλάει την αισθητική μου το παραμικρό ίχνος τρίχας στον/στην παρτενέρ μου. Πόσο μάλλον να κάθομαι να μαζεύω τις τρίχες μία-μία.
    Ποιος σαδίζει ποιον δεν κατέω  
     
  7. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Εγώ το βίωσα κάπως διαφορετικά. Λόγω της υπερευαισθησίας μου στον πόνο, παρακάλεσα Τον Αφέντη μου να μιλάμε την ώρα της αποτρίχωσης.
    Επιβράβευση ο οργασμός με το που βγαίνει έξω η κοπέλα να ντυθώ.
    Μία εναλλακτική είναι κι αυτή και δεν σε βλέπει και κανένας χιμπατζου χαχαχαχαχα
     
  8. espimain

    espimain Contributor

    Είναι μια πολύ διαδομένη πρακτική πρόκλησης πόνου.
    Παλιότερα ακόμα πιο διαδεδομένη. Τα τελευταία χρόνια όλες είναι αποτριχωμένες οπότε το άθλημα βγήκε από τα "'Ολυμπιακά" και πήγε στα παραδοσιακά.
     
  9. zwg

    zwg Regular Member

    ακόμα και η χαλάουα που κάνουν οι γυναίκες... που είναι για τρίχες πραγματικά άφαντες... που τις βλέπεις με μεγενθυτικό φακό... είναι αρκετά επώδυνη απ όσο ξέρω....
     
  10. υπαρχουν νεα παιχνια και με ηλεκτρικη σκουπα....
     
  11. libra

    libra Regular Member

    "είτε ίσως και με το χέρι..."
    Μπρρρ ανατριχιασα!!
     
  12. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Zwg μου είναι πρακτική που θεωρώ πως υπό κατάλληλες συνθήκες αποδίδει πολύ καλά...!