Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σε βλεπουν

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος VasilisDraper, στις 11 Νοεμβρίου 2016.

  1. Sir_Rod

    Sir_Rod Regular Member


    Το καλυτερο ποστ του κοσμου
     
  2. Dapom

    Dapom Contributor

    Έχεις σκεφτεί οτι μπορεί αυτή η γλυκιά κοπέλα που σε πλησίασε και σου είπε οτι έχετε τα ίδια παπούτσια....δεν αναφερόταν στα δικά σου αλλά μεταφορικά σε αυτά που μιλούσες;
     
  3. ellianna

    ellianna Regular Member

    Ενα απογευμα κάπου κοντά στο Γκαζι...
    Περπατώντας έτσι,χωρίς κάτι συγκεκριμενο στο μυαλο,φτάνουμε σ ένα σημείο σαν πλατεία να το πεις,ένα χώρο με 2-3 παγκάκια αραδιασμένα.
    Με τραβάει απ το χέρι κ καθομαστε σ ένα από αυτά.Αυτός στο παγκάκι κ εγώ μπροστά του κάτω,γονατισμενη...να Τον κοιτω στα ματια κ να μου χαμογελαει!Και ξαφνικα....Αουτς!
    Το πρώτο χαστουκι...και δεύτερο μετα!Και τριτο!σταθερα εγω να Τον κοιτω στα ματια και να τον προκαλω να μου κανει κ αλλα..Και κόσμος να περνάει κ να μην βλέπω κανέναν...παρωπίδες?τύφλωση? Δεν έβλεπα κ δεν άκουγα τπτ αλλο παρα απο Αυτόν.Ωσπου σε μια φάση μετά από αρκετή ώρα μου λέει σήκω κ κάθομαι στο παγκάκι μαζί Του.Με αγκαλιάζει και...
    Μου βγάζει την μπλούζα!εκει!Μέσα στο απόγευμα με τον κόσμο να περνάει ανά διαστήματα από μπροστά μας...πάγωσα φοβήθηκα καυλωσα τρελάθηκα!Τον εμπιστευθηκα...

    Υ.γ 1:Όσο light κ αν φαινεται η ιστορία σε καποιους εμενα ηταν η πρωτη εμπειρια μου "δημοσιας εκθεσης"...

    Υ.γ 2: Η γριούλα που πέρασε σε κάποια φάση από μπροστά μας παίζει να έπαθε την πλακα της ζωης της! 
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Τον έβαλα να μου κρατάει την κόκκινη τσάντα μου και να την κουνάει ανυπόμονα ενώ μιλούσα με τις φίλες μου που ηταν διπλα κι έλεγα πόσο καλό σκυλάκι έχω.
    Όταν πήγαν να τον επευφημήσουν είπα α οχι δεν εννοώ αυτον εδώ αλλά τη σκύλα μου στο σπίτι, αυτός εδώ είναι κοπρος.
    Τον βλέπω να γίνεται ίδιο χρώμα με τη τσάντα μου , ενώ στην αρχή ήταν άνετος με ύφος " τι μόνο αυτό, σιγά" . Έριξα απίστευτο γέλιο.
     
  5. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Χαχαχα...
    Σαν παντζάρι εγινε δηλαδη,  !!!
     
  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Είναι πολύ κόκκινη η τσάντα μου. Μπορντώ
     
  7. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Τυχερός θα έλεγα...
     
  8. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Και ολα αυτα εγιναν επειδη μιλουσες μπροστα του σε αλλα δυο κοριτσακια,  !!!
     
  9. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Οχι απλα τα λογια μου τον ταπεινωσαν βαθια ,γιατί είχαν συγκεκριμένη βαρύτητα για εκείνον. Και το γεγονος οτι τον ταπείνωσα μπροστά σε αλλες γυναίκες ηταν ακόμη πιο βαρύ.  
     
  10. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Οοο ναι!!!
    Ομολόγουμένος είναι εκπληκτικό,μοναδικό και παρα πολυ ομορφο,ποσο μαλλον οταν ολα αυτα εκδηλώνονται μπροστα στην θεα γυναικείων βλεμματων !!!
     
  11. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Είναι σα να πας goodys να εχεις παρει ολον τον καταλογο και να πινεις κοκακολα λαιτ. ελεος πια