Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σε σχέση με τον οργασμό μου είμαι :

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Guest05, στις 21 Φεβρουαρίου 2006.

?

Σε σχέση με τον οργασμό μου είμαι :

  1. ΑΖΑΞ : Ο άνθρωπος αστραπή. Τελειώνω πριν ψεκάσω.

    7,4%
  2. Malbοro Man : ένα τσιγάρο δρόμος

    17,6%
  3. Βέρα στο Δεξί :Καλές. Φτάνω το μισάωρο με διάφορες τεχνικές από το cama sutra

    23,5%
  4. Ο Τιτανικός : Απίστευτες. Τραβάω κουπί από Λίβερπουλ έως Νέα Υόρκη

    7,4%
  5. Dildo Girl: Κανένας οργασμός ας είναι καλά το dildo που κάνει υπερωρίες

    2,9%
  6. Νοικοκυρά σε απόγνωση : Ένας οργασμός , ιεραποστολικό και χωρίς φως.

    2,9%
  7. Hondos Girl: Δύο έως πέντε.

    11,8%
  8. Η Χαρά του γείτονα: Πέντε plus .

    8,8%
  9. Λυπήσουμε πονάω: Ουκ έστι αριθμός ή αλλοιώς: Έλεος! Φθάνει πια! Λυπήσου με

    17,6%
  1. Soraya

    Soraya Guest

      δεν είχα ποτε θέμα....
    ασταμάτητα μπορώ να πω με σιγουριά... Δεν θυμάμαι αριθμό... αλλα μια φορα που μετρήσαμε με τον τότε Κ είχα φτάσει τις 15 και απλά σταματήσαμε να μετράμε...
    θυμάμαι που το είχα ρωτήσει σε γυναικολόγο κ μου είχε πει πως είναι θέμα εξάσκησης. όσο πιο πολύ τόσο θα συνεχίζει.
     
  2. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Τα ακούς @sokolata , πάει, μόνο εμείς έχουμε θέμα  

    Πρέπει να εξασκηθούμε κοριτσάρα μου, πώς πάει η μάζωξη από εκείνο εκεί το θεσπέσιο νήμα;  
     
  3. Soraya

    Soraya Guest

    συγνώμη αν κατάλαβες λάθος,η αν φάνηκε πως το αναφέρω για εσας αλλά την εξάσκηση δεν την ανέφερα για εσένα η την σοκολάτα.
     
  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Καλέ, προς Θεού, καμία σχέση αλλά δεν μας χαλάει να ακούμε και τι ισχύει για τους άλλους, χωρίς να σημαίνει ότι θα πάμε να κάνουμε τα ίδια, αλλά εδώ το είπε γιατρός, οπότε, υποθέτω ξέρει τι λέει ο άνθρωπος   και φυσικά την σοκολάτα την πειράζω και το ξέρει   χαχαχα δεν είμαστε οι μοναδικές στον κόσμο, μέσα στα τόσα δις   χαχαχα
     
  5. ο ερωτικος ειναι μια κατηγορια μονος του. χαλαρωστε
     
  6. Soraya

    Soraya Guest

    χαίρομαι που το ξεκαθαρίσαμε.  
     
  7. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    Θυμηθηκα αυτο.

    Από τα εκπαιδευτικά βίντεο και τα δραματοποιημένα ντοκιμαντέρ στην πρώτη της μεγάλου μήκους ταινία ανεξάρτητης παραγωγής και από τα γκρίζα χρώματα της δικής της εφηβείας στην πόλη στις χρωματικές αντιθέσεις και στις αντιφάσεις της επαρχίας που «όλοι κουβαλάμε μέσα μας», πασπαλισμένης με μπόλικη δόση γέλιου και «αλμοδοβαρικής» τρέλας. Στο... φως της σκοτεινής αίθουσας τα όνειρα και η αγωνία των κοριτσιών για την «πρώτη φορά» «αυτή για την οποία κανένας δεν θέλει να μιλήσει» αλλά και οι ανασφάλειες των εφήβων λίγο πριν από την ενηλικίωση.


    Πηγη http://www.tovima.gr/culture/article/?aid=85129


     
     
  8. Circe

    Circe Lemon zest

    Δεν νομίζω να μην θέλει κανείς να μιλήσει για την πρώτη φορά.. Ανασφάλειες είχαμε σίγουρα..
     
  9. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    κλεινω τα ματια και αφουγκραζομαι τον οργασμο της αγελαδας.....

     
     
  10. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    βερα στο δεξι υπεροχο !
     
  11. Circe

    Circe Lemon zest

    Αυτός δεν συμπεριλαμβάνεται στο παραπάνω τεστ!
     
  12. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Εχμμμ @sokolata μου γλυκιά... Λυπάμαι αλλά πλέον ανήκω σε άλλη κατηγορία σνιφ σνιφ