Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σημάδια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος pure_pleasure_seeker, στις 2 Οκτωβρίου 2008.

  1. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Σημάδια

    ο εξυπνακιας(εγω ειμ αυτος):οι πλακε οι μπαταριες που εχουν τους πολους πλαι πλαι αν την ακουμπησεις στη γλωσσα(και τους 2 πολους) κανει τζζζ.μη το κανεις το τζζζ ειναι αρκετα δυνατο ιδιαιτερα αν η μπαταρια ειναι καινουρια.μι το κανεις εκτος παλι κιαν... 
     
  2. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Σημάδια

    Ε μη μου πεις ότι το δοκίμασες!
     
  3. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Σημάδια

    τετοια χαζα με το ρευμα - ειδικα οταν ημουνα μικρο - εκανα πολλα 
     
  4. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Σημάδια

    Kαι με τις άλλες γίνεται, φτάνει να είσαι καμηλοπάρδαλη...

     
     
  5. Δοκιμή και πλάνη...
     
  6. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Καλά, είμαστε σοβαροί; Θα δοκίμαζε κανείς να τρίψει μπαταρία πάνω στα σημάδια του για να φύγουν; Πέρα από το ότι μου ακούγεται πολύ γελοίο για να 'ναι αληθινό, το να ακουμπάς στο δέρμα σου κάτι που περιέχει βαρέα μέταλλα, σίγουρα δεν είναι ό,τι καλύτερο για το δέρμα. Τα σημάδια δεν ενοχλούν σε τίποτα, ενώ αν συντρέχει σοβαρός λόγος για να πρέπει να τα κρύψει κανείς, είναι σαφώς προτιμότερο να χρησιμοποιήσει μία πούδρα ή κάτι τέτοιο, τέλος πάντων.
     
  7. Elysium

    Elysium Contributor

    Το περίβλημα των αλκαλικών μπαταριών είναι συνήθως κράμα νικελίου και χάλυβα.

    Τι το ιδιαίτερο μπορεί να κάνει σε μια πληγή αν το τρίψεις πάνω της;;;;
     
  8. DiDi

    DiDi Regular Member

    Το χειρότερο σημάδι το είχα αποκτήσει πρόπερσι το καλοκαίρι καθώς τιγάνιζα πατάτες. Είχα ξεχάσει το πιρούνι πάνω στο μάτι της κουζίνας. Το πιάνω από την πλαστική λαβή του και το βάζω στο στόμα μου. Έγινε ένα με τη γλώσσα μου και προσπαθούσα να δώσω να καταλάβει η μάνα μου τι έπαθα, αφού δεν μπορούσα να μιλήσω. Στον γιατρό δεν πήγα ποτέ γιατί ντρεπόμουν να του πω το πως το έπαθα.
     
  9. Storm

    Storm Regular Member

    Πώς μπορούμε να κρύψουμε σημάδια από ξυράφι; Συγκεκριμένα, ένα στο εσωτερικό του δεξιού βραχίονα, μια χαρακιά που έχει επουλωθεί αλλά έχει αφήσει ουλή και μια τριπλή χαρακιά στο αριστερό γόνατο που μόλις έκλεισε. (Άτιμο scarification!) Μια κρέμα αρκετά γνωστή που κυκλοφορεί στα φαρμακεία θα βοηθούσε;
     
  10. DiDi

    DiDi Regular Member

    Πιστεύω αναλόγως το κόψιμο. Έχω δει σημάδια από ξυράφι σε όλη την πλάτη ενός υποταχτικούλη ο οποίος τα απέκτησε πριν δέκα χρόνια και ακόμα κλαίγεται.. Δοκίμασε την κρέμα αλλά μην περιμένεις και πολλά.
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Η κρεμα αυτη πρεπει να χρησιμοποιειται αφου επουλωθει η πληγη καθημερινα και για αρκετα μακρυ χρονικο διαστημα που μπορει να φτασει,αναλογα με την ουλη και τους 12 μηνες.Το αποτελεσμα σε αυτην την περιπτωση ειναι ικανοποιητικοτατο,φευ ομως ευρωβορο.
     
  12. lona

    lona New Member

    Δεν είμαι και τόσο υπέρ στα σημάδια..εντάξει δε με χαλάει αρκεί να φεύγουν εύκολα για να μην αποκαλυφθούμε κιόλας