Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σημαδια η πονος?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος bdsmcouple_cy, στις 24 Ιανουαρίου 2008.

  1. bdsmcouple_cy

    bdsmcouple_cy New Member

    Ειναι ο πονος(ειτε η προκληση πονου), η τα σημαδια που αφηνει που σας εξιταρουν περισσοτερο?
     
  2. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    εμ.. μπορω να παρω και τα δυο?
    Δεν είμαι τυχερή βέβαια μια και δηστυχώς δεν κάνω σημάδια που να μένουν- όχι για πολύ τουλάχιστο.
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Σημαδια η πονος?

    νιωθω απιστευτη καυλα να προκαλω πονο..που να αφηνει και σημαδια..πλεον μονο ετσι καυλωνω..δυστυχως η ευτυχως..
     
  4. zou

    zou

    Απάντηση: Σημαδια η πονος?

    Με τον πονο οχι τοσο... Αλλα με τα σημαδια πολυ!!! ειδικα οταν προερχονται απο δαγκωνιες.... 
     
  5. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: Σημαδια η πονος?

    ΣΥΜΦΩΝΩ........ειδικά λαιμό σβέρκο ομοπλάτη στήθος χείλη μπουτάκια...ε δε θα πω άλλα αρκετά

    (αρκεί να μην δω καμια δαγκωνιά στο μάγουλο το έχουμε μοιραστεί και αυτό... τσ τσ τσ τσ τσ)
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    Απανταω στο πρωτο σκελος της υπογραφης Μου...
     
  7. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Δυσκολεύομαι να διαβαθμίσω την ευχαρίστηση που παίρνω, τόσο από την διαδικασία όσο και από το αισθητικό μέρος του αποτελέσματος.
     
  8. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Εγώ και τα δύο. Και μάλιστα με την ίδια ένταση.
     
  9. Elvira

    Elvira Regular Member

    Απάντηση: Re: Σημαδια η πονος?


    συμφωνω απολυτα και προσυπογραφω....

    εχω την τυχη τα σημαδια μου να μενουν αρκετο καιρο (ακομα χαζευω τα καψιματα μου μετα απο 6 μηνες:nod .....
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    ο πόνος είναι κάτι σαδιστικό
    αντίθετα ένα σημάδι είναι πιο αισθησιακό ,φυσικά σαν τεμπέλης προτιμώ τα σημάδια ,αλλά δες που γουστάρω τις σαδίστριες ..!
     
  11. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    ο πόνος 'η μαλλον ο νευρολογικός υπερερεθισμός σε καποια σημεία [στηθος, κοιλια, πωπός (sic), κλπ] ειτε τον προκαλώ είτε μου τον προκαλούν, από ένα σημείο και μετά, με καβλώνει εγκεφαλικά. Ο εγκέφαλος στη συνεχεια με καβλώνει και σωματικά...
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    τι να λεμε .. οταν μπορουμε να τραγουδαμε ....

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014