Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σημαδια η πονος?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος bdsmcouple_cy, στις 24 Ιανουαρίου 2008.

  1. ManMasterFirst

    ManMasterFirst Ποτέ μη λες ποτέ Μπορεί να εκπλαγείς...

    (Δυστυχώς σβήνουν μετά από δύο περίπου μέρες και στην αρχή μου κακοφαίνεται πολύ) Ίσως να πρέπει να κουράσεις λίγο περισσότερο τον Κύριο σου ώστε να ανανεώνει τα σημάδια στο κορμί σου ποιό συχνά  
     
  2. karmen

    karmen New Member

    Διαβασε προσεκτικά ΠΡΩΤΑ σε τι συμφωνω και μετά κρίνεις αν ειναι μεγάλα λόγια!
     
  3. Molder31

    Molder31 Regular Member

    Παιδιά πόνος....!!! Πιστεύω ότι τα σημάδια θα είναι λίγο άβολα όταν βγαίνεις έξω..!!!
     
  4. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Λατρεύω τα σημάδια! Τα αγαπώ!! Πεθαίνω γι' αυτά!!! Ευτυχώς που, από τον εκάστοτε πόνο έχω πάντα και τα ανάλογα σημάδια..
    Κάποτε κάποιος μου άφηνε σημάδια στο λαιμό ( κανονικό βαμπίρ ), στην πλάτη, στο κωλαράκι... τα αγαπούσα..

    Τα καλύτερα μέχρι τώρα ήταν τα σημάδια από το μαστίγιο .. και ο πόνος αυτού φυσικά!
     
  5. ταπεινη μου αποψη ειναι οτι τα καλυτερα σημαδια ειναι οι γλυκιες αναμνησεις και οι ευχαριστες στιγμες που περνουμε με τον εκαστοτε συντροφο μας... κρατανε για παντα !!  
     
  6. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Ναι, αλλά πέρα από αυτά υπάρχουν και τα γλυκά κοκκινάδια στον πωπό που μετά γίνονται πανέμορφες μωβ μελανιές...  
    Προφανώς και αυτά που έχω στο μυαλό μου δεν είναι εφάμιλλα με αυτά του κορμιού..  
     
  7. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Γιά ότι αποφασισέτε, στείλτε μου μήνυμα. Ευχαριστώ.
     
  8. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    και τα δύο έχουν τη χάρη τους.. τα σημάδια που μένουν όμως και όταν τα κοιτάς θυμάσαι το πώς δημιουργήθηκαν, τον πόνο που προκλήθηκε και το ότι θέλεις σύντομα να τα ανανεώσεις είναι αγαπημένα..
     
  9. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Δε νομίζω πως επιδιώκεται να βγει κάποιο συμπέρασμα. Τις απόψεις μας λέμε όλοι....
     
  10. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Εμ δεν είπα κάτι διαφορετικό. Είπα ότι καί άποψι έχεται η θα έχεται, στείλτε μου μήνυμα. Πού μπερδεύτηκες?



    ( Διόρθωσι= ορθογραφία)
     
  11. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line


    Μάλλον παρανόησα! Υγεία!!  
     
  12. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Χρωστάς δυό ξυλιές στο ποπό τότε. Εύχομαι ότι καλύτερο.