Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σκέτη σχέση...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος Sandra1984, στις 16 Μαρτίου 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. centcool

    centcool Guest

    Δεν γελάει ο περισσότερος κόσμος νομίζω, τουναντίον... σε υπαρκτό πρόβλημα ένα φόρουμ πιθανόν και να βοηθήσει, καθώς εκ της συμμετοχής εξωτερικεύεται το πρόβλημα, εκφράζεται και δύναται να βρεί και ανταπόκριση.

    Το θέμα είναι ότι ετέθη ζήτημα στο φόρουμ και μετά το φόρουμ απεκλείσθει ανευ λόγου και αιτίας με την δήλωση ότι δεν πρόκειται να κάνετε τίποτα ποτέ με κανέναν απο το φόρουμ.
    Ως εκ τούτου, αυτο-αποκλεισθήκατε και απο την όποια πιθανήν λύση.

    Που είναι σχήμα οξύμωρον καθώς η εξωτερίκευση είναι παράκληση για βοήθεια και κατόπιν σαν να λέγατε "αφήστε με δεν θέλω".

    Άρα δύο τινά, μπορεί να εξάγει κάποιος, είτε ότι είναι τρόλλει με μπουγαδοκόφινα (μεταφορικώς τρόλλιν) είτε ότι στα λεχθέντα/γραφέντα υπάρχει μια bratty συμπεριφορά.
    Θέλω και δεν θέλω. Τραβάτε με κι ας κλαίω.

    Και κλαίουσες μπορεί να υπάρχουν πολλές και σε ένα φόρουμ όπως εδώ, ίσως και τραβηχθέντες κλαίουσες...
    το θέμα είναι τελικώς και κατά την άπ-οψιν μου (απο την όψη των γραφέντων ειδικότερα) να υπάρχει η αναγνώριση του brattyness αυτού (ορίστε ανεγνωρίσθη) και να ευρεθεί το κατάλληλο remedy.

    τοποθέτηση εκ συν-bratt-ερς μπορεί να βοηθήσει περαιτέρω.
     
  2. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Θεε μου δώσε μου δύναμη λεώ εγώ
     
  3. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    το καταφερες αθτο .. < Μπραβο > .. να ενα κοριτσι για σπιτι .. και οχι για Σκετη σχεση
     
  4. Sandra1984

    Sandra1984 Goodbye

    @centcool Σωστά τα λες.
    Ζήτησα βοήθεια στο νήμα και έλαβα μηνύματα και emails.
    Ούτε να είμαι Θεά κάποιου θέλω και να τον διατάζω, ούτε να με δέσουν, ούτε να με κόψουν, ούτε να με κρεμάσουν, ούτε να με τρυπήσουν, ούτε να με κατουρήσουν, ούτε να με ράψουν, ούτε να με σφηνώσουν, ούτε να με κλειδώσουν.
    Δεν είναι αυτές οι ανάγκες μου.
    Σέβομαι τα γούστα και τις προτιμήσεις του καθενός και τον χώρο εδώ.
    Ας ξεκινήσω τα βασικά και τρώγοντας έρχεται η όρεξη.
    Ούτε θέλω χρήματα, ούτε δώρα, ούτε εισιτήρια πληρωμένα, ούτε να μου νοικιάσουν σπίτι, ούτε να με πασάρουν σε φίλους τους.

    Πως να κάνω μια ολοκληρωμένη ερωτική σχέση, sex tips, πως να το φέρω ομαλά στον άλλον ότι είμαι αρχάρια γιατί γελάνε με αυτό και κοροϊδεύουν, πως να συντελέσω στο να του κάνει κούκου του άλλου και να υπάρχει ερωτική ζωή, να γίνεται σεξ και να μην είναι μόνο σχέση πλατωνική.
     
  5. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    @Sandra1984 αν δεν του κανει κουκου οταν σε βλεπει .. πανε βρες αλλον ....

    του αλλου θα του κανει κουκου μολις σε δει και ετσι λυθηκε το θεμα θα σε βαλει κατω ...

    και μετα ειναι σαν το ποδηλατο
     
  6. Εγω δεν καταλαβαίνω γιατι θα πρεπει να του πεις οτι εισαι αρχαρια. Λογαρισμο θα του δωσεις;
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    από τα δεινά σας, τα οδυνηρότερα μοιάζουν το λούσιμο και το κέρατο.
     
  8. Sandra1984

    Sandra1984 Goodbye

    Γιατί δεν κάνουν τίποτα όταν έρχεται η ώρα και περιμένουν από εμένα!
    Κάνε μου τα κόλπα σου μου είπε ο άλλος.
    Λες και ξέρω εγώ ποια είναι τα κόλπα μου.
    Λες και το προγραμματίσαμε από πριν ξέρω εγώ και υπάρχει πρωτόκολλο που πρέπει να ακολουθήσω.
    Κάνε μου ότι θες λέει ο άλλος.
    Να του φέρω την τσάντα στο κεφάλι από την αγανάκτηση και να σηκωθώ να φύγω.
    Εκείνη την ώρα τους πιάνει το μπούρου μπούρου και με ρωτάνε και με ζητάνε πράγματα που δεν ξέρω ποια είναι σωστή απάντηση και κίνηση.
    Ζητάω διευκρινίσεις για να καταλάβω περί τίνος πρόκειται και η απάντηση είναι από τον άλλον ακόμα πιο αόριστη.
    Και ξάπλα αφασία αραχτοί στην κοσμάρα τους και τα δικά μου νεύρα μισελέν.
    Δεν είναι 1 ή 2 ή 3.
    Στο ίδιο μοτίβο πέφτω ξανά και ξανά.
    Τι κάνω λάθος?
    Που φταίω?
    Μόνο στις ταινίες του κάνει του άλλου κούκου και τραβάει κοντά του την κοπέλα σφιχτά και την φιλάει και την αγγίζει και την ποθεί καιτην λαχταρά?
     
  9. Τωρα καταλαβαινω οτι ο αλλος μαλλον ειναι αρχαριος. Τελος παντων, σεξ να κανεις. Ειναι κατι που αποκλειεται να μην το ξερεις. Ενστικτο ειναι.
     
  10. El__Capitan

    El__Capitan Star Alliance, oneworld & SkyTeam Platinum member

    Ρε παιδιά δε μπορώ να το ακούω ξανά και ξανά! Ας μιλήσουν λίγο οι άντρες, έχετε πει ποτέ "κάνε μου τα κόλπα σου!", "δείξε μου ό.τι ξέρεις!";

    Πού τους βρίσκεις; Στην Πάνια;
     
  11. skia

    skia Contributor

    Αν ζητουσατε απο το παμε πακετο να σας βοηθησουν; Κι η ανιτα ισως θα μπορουσε.
     
  12. Ψηφίζω ανιτα, ειναι εξπερ.
     
Thread Status:
Not open for further replies.