Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σκέψεις και προβληματισμοί για τις BDSMικές συζητήσεις στο forum

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος espimain, στις 14 Μαρτίου 2017.

  1. espimain

    espimain Contributor

    Απλά κατάφερες να μετατοπίσεις το ενδιαφέρον μιας συζήτησης για τον Ηλία.
    Το έπραξες επιτυχώς.
    Αλλά σε λάθος νήμα.
     
  2. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Δεν απαγορεύονται τα "σεξιστικά" ποστ, μόλις τώρα είδα τους κανόνες. Η ισότητα των φύλων ορίζεται στο Σύνταγμα αλλά εδώ δεν μιλάμε για πράξεις που θα μπορούσαν να συνιστούν παραβίαση της ισότητας φύλων, για απόψεις μιλάμε, που εκφράζονται ελεύθερα εφόσον δεν καταπατούν κανόνες.
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μην το πεις παραέξω αλλά κι εσύ σε λάθος forum είσαι.
     
  4. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Αυτά τα περί διαχωρισμού των φύλων και σεξισμων, να πάτε να τα υποστηρίξετε εκεί που έχουν θέση. Τα φυλα για κάποιους διαχωρίζονται χωρίς σεξισμό.

    Η γυναίκα έχει στήθος, ο άντρας όχι. Η γυναίκα αιδοίο, ο άντρας πέος. Άλλες ορμόνες η γυναίκα, άλλες ο άντρας.

    Αν εσείς τα βλέπετε ως σεξιστικά, είναι δικό σας πρόβλημα. Αν θεωρείτε ότι είμαστε αγγελάκια χωρίς φύλο, δικό σας πρόβλημα επίσης.

    Ούτε το ενστερνίζομαι, ούτε έχετε το δικαίωμα να με πείτε σεξιστρια και να διαγράφετε ποστ.

    Όχι επειδή γίνατε μωβ θα μας επιβάλλετε τις απόψεις σας.

    Μαζέψτε το λιγάκι γτ έχετε ξεφύγει παντελώς πια
     
  5. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Κι εσείς παρακαλώ να μιλάτε καλύτερα. Έχουν καταντήσει κουραστικές οι εμμονικες επιθέσεις προς τη διαχείριση ορισμένων. Δεν μπορεί το φόρουμ συνέχεια να ασχολείται με το μένος συγκεκριμένων μελών με αυτό το θέμα.

    Μαζέψτε το και εσείς επιτέλους.
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

  7. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Κι αν δεν υπάρχει κανόνας κατά του σεξισμού, υπάρχει κανόνας που αναφέρεται σε flames κατά της διαχείρισης πράγμα το οποιο εδώ και ένα μήνα δεν έχετε σταματήσει να παραβιάζετε οι ίδιοι και οι ίδιοι. Και το φόρουμ έχει υπάρξει υπερβολικά ελαστικό με τον συγκεκριμένο κανόνα. Κάπου υπάρχουν όμως και όρια.

    Εδώ δεν μπαίνει ο κόσμος για να διαβάζει ξανά και ξανά τα παράπονα 5-6 ατόμων για το πώς πρέπει να γίνεται η διαχείριση.

    Υπάρχει το support forum για οποιοδήποτε παράπονο.

    Από εμένα προσωπικά μιλώντας αρκετά με αυτό το πανηγύρι. Μου έχει βγει η ψυχή να δέχομαι τις επιθέσεις σας μέρα παρά μέρα. Δεν πρόκειται να συμφωνούν όλοι με όλες τις αποφάσεις.

    Και για εσένα αγαπητή @Θρυαλλίς μπορεί να αποτελεί αστείο το θέαμα αλλά εγώ ούτε αναίσθητη είμαι (μακάρι να ήμουν) ούτε μπορώ πλέον να υποκρίνομαι ότι δεν υπάρχει πραγματικό μένος/λύσσα από κάποιους σχετικά με το θέμα.
     
  8. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Τα μεταξωτά βρακια θέλουν επιδεξιους κωλους.
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    @Θρυαλλίς
    Είστε άδικη εκτός και αν οι mods πληρώνονται για το χρόνο που διαθέτουν.

    Just my 0.02€
     
  10. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Ούτε μισό μήνα δεν θα άντεχαν ως μοντς οι περισσότεροι με την επικρατούσα κατάσταση.
     
  11. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Και σε λάθος νήμα. Εμένα με ένοιαξε μην είχαν διαγραφεί τα ποστ του @espimain για την πίτσα με βάση από πατάτες τηγανιτές.
     
  12. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Έλα, σε παρακαλω κι εσύ τώρα. Πολύς κόσμος εδώ μέσα καταλαβαίνει πολύ περισσότερα από όσα νομίζουν κάποιοι. Κοροιδευομαστε και μεταξύ μας.