Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σκέψεις και φαντασιώσεις μιας άτακτης μαμάς !!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος George_Switch, στις 12 Σεπτεμβρίου 2014.

  1. George_Switch

    George_Switch Regular Member

    Ο χρόνος σταματά τα βλέμματα παγώνουν για μια στιγμή και οι σκέψεις διαδέχονται η μία την άλλη φύγαμε .....

    εισαι ενα μωρουλινι που θες ιδιαιτερη φροντιδα και στοργη για να νιωσεις ομορφα συναισθηματα ομορφουλη μου αλλα θα ηθελε να δω πως νιωθει τον πονο και την καυλα που οταν μου το κανει εμενα πως νιωθω ..απλα να δεσω τα κορμια μας τους πονους μας τον καθε ποντο του κορμιου μας να οριζω το κορμι του για μενα ολο δικο μου να αφεθει στα χερια μου χωρις κανενα φοβο και χωρις να τραυματισω την ψυχη σου παρα να τον γεμισω την αγαπη μου την καυλα μου και μετα αυτη η ψυχουλα που λιγο πριν το πονεσα και το καυλωσα να ξεσκισει εμενα τοσο βαθυα που να τον ποθω συνεχεια και να μην χορταινω να λιωνω σε καθε αγγιγμα σε καθε ανασα σαν την αγαπη της μανας με το παιδι ..αυτο το αληθινο ...να γευεσαι το στηθος της μαμακας σου και να γινει παιχιδακι στα χερακι σου στα χειλακια στα δοντακια σου καυλιτσα μου να εχεις την μουναρα μου θεο σου τα ποδια μου ατελειωτα χαδια και φιλια να σου δινω σφαλιαριτσες στον πωπουδακο σου απο αγαπη το πουλακι σου και τα αρχιδια σου να ειναι η καραμελα μου και η τρυπουλα σου να σταζει καυλα για μενα ... καπως ετσι το θελω καυλωσες μωρακι μου ??? ελα στη μαμακα μπραβο αστερακι μου ... μα δαγνωνω τις ρωγες σου και δυο δαχτυλα μου να παιζουν την τρυπουλα σου που ειναι σφιχτη και παρθενα να σε δοκιμασω με ενα καροτακι πρωτα και μετα ενα αγγουρακι σιγα σιγα να σε ανοιξω να σε ξεπαρθενιασω ελα να σου δωσω ενα φιλι στο στομμα να φας την γλωσσα μου να στην γλυφω και λιγο λογο δαχτυλακια μεσα σου να μου ανοιγεις τα ποδια σου να εισαι η πουτανα μου να τα εχω ολα στα ματια μου πουτσος αρχιδια και την τρυπουλα σου να με παρακαλας να σε γαμησω ναι πουτανιτσα αβγαλτη και αθωα στα χερια μου να σε πλασω οπως εγω θελω ωραια μωρακι μου η μαμακα σου θα κανει τα παντα για σενα θα γεμισω καυλα τον πουτσο σου και το κωλαρακι σου ετσι μωρο μου ετσι ...θα λες λογακια γλυκα στην μαμακα σου για να γινεται καυτερη επανω σου οταν μωρο μου δεν θα αντεχεις αλλο που θα σε γαμαω εγω ..και θα θες να χυσεις ..τοτε μωρακι μου θα ξεσκισεις την μανουλα σου δυνατα να σε νιωσω μεσα μου δυνατα και βιαια σε θελω να με κανεις να χυσω κολπικα τα χυσια μας να γινουν μελι μεσα μας να γλυκαθει η ψυχη μας ετσι το δικο μου το καυλι για σενα ελα τωρα ..πλησιασε και πιπιλα τις ρωγες μου και πιες το γαλα της καυλας μου θα το εχεις μεσα στο κωλαρακι σου ολο βαθυα σου να σε στησω στα 4 να σε οριζω στα χερια μου να σε βουτηξω απο τα μαλλια να μπορω να στον χωνω βαθυα μεσα σου να σου χααστουκιζω τα κωλομερια σου να δαγκωνω τις ρωγες σου πουτανιτσα μου ναι μ'αρεσει να ακουω τον ηχο στον κωλο σου γιατι μου ανηκει να τον δαγκωνω να βογκαςςς να λιωνειςς !!!

    η μανουλα παει για ξεκουραση ..εχει πρωινο ξυπνημα ....ονειρα γλυκα μικρε μου !!! να προσεχεις !
     
  2. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    Κάπου εδώ έχασα την όρεξη να διαβάσω παρακάτω