Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σκαλί 3ο: Τρεις και η κακή μου μοίρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος DreamMaster, στις 16 Σεπτεμβρίου 2005.

  1. zinnia

    zinnia Contributor

    προσπάθησα να σας στειλω με προσωπικο μηνυμα τις ευχαριστιες μου και να σας πω ποσο με συνεπηρε το διαβασμα και των τριων ιστοριων που ασχετα με το αντικειμενο που πραγματευονται ειναι σκαλες ανωτερες απο πολλων *επωνυμων* συγγραφεων που διαβαζεις τις δικες τους και στο τελος κλεινεις και πετας σε μια γωνια το βιβλιο με δυσφορια ξεροντας πως απλα εξαπατηθηκες χανοντας και χρονο και χρημα .. αλλα δεν γινοταν..ειμαι ακομα σε *καραντινα* .. Επιτρεψτε μου λοιπον, να σας δωσω εδω τα συγχαρητηρια μου και τις ευχαριστιες μου, για τη χαρα που δωσατε στα ματια μου και στο μυαλο μου ...
    ζινια
     
  2. amira

    amira Regular Member

    Πρέπει να πω και εγω με την σειρά μου, τα συγχαρητηριά μου για την εμπειρία Σας.. Ο τρόπος που το μεταδώσατε σε μας, είναι μοναδικός....
     
  3. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Dreammaster οι ιστοριες σου καταπληκτικές!

    Αν όντος ειναι και Personal Experiences τοτε... Respect!
     
  4. kalakala

    kalakala New Member

    παλι μ παιδεψες
     
  5. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

    Πράγματι πολύ καλές οι ιστορίες και πολύ καλόγραμμενες.
    Μακάρι αν υπάρχει και συνέχεια να θελήσεις να τη μοιραστείς μαζί μας.