Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σκόρπια γράμματα.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος lara, στις 13 Σεπτεμβρίου 2006.

  1. Moonflower

    Moonflower New Member

    Απίστευτος λόγος με συγκίνησες πραγματικά! Εύχομαι καλη επιτυχία σε οτι κανεις στην ζωη σου!
     
  2. yannouli

    yannouli busy mind

    Εισαι πηγή έμπνευσης και η προσωποποίηση του πάθους !
    Οπως εχουμε πει, σημασια έχει το ταξίδι...και το συγκεκριμένο δικό σου τα είχε όλα.
    Τιμησες την θέση σου μέχρι τέλους.

    Κράτα δυνάμεις...τα καλύτερα έρχονται !

    Καλή νέα αρχή @lady godiva  
     
  3. anmaya

    anmaya Enjoying, learning, living

    Δεν έχουμε αλληλεπιδράσει ποτέ, αλλά σε έχω διαβάσει πολύ. Εύχομαι τα καλύτερα !
     
  4. open_mind

    open_mind Regular Member

    Τα λόγια είναι περιττά νομίζω.... Απίστευτος λόγος, υπέροχη ιστορία χρόνων....

    Καλές θάλασσες όταν με το καλό "μπαρκάρεις" ξανά.....
     
  5. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Πραγματικά δεν έχω λόγια. Η στήριξή σας κι εδώ και στα προσωπικά μηνύματα, απο γνωστούς κι αγνώστους ήταν για μένα μια τεράστια αγκαλιά και ομολογω πως την χρειαζόμαι.
    Σας ευχαριστω που με νιωθετε και νιωθετε τον πονο μου, έτσι λιγοστευει η ενταση και μπορω με βαθιες ανασες να συνεχιζω να προχωρω.
    Σας ευχαριστω για τις ευχες σας και ευχομαι για όλους σας τα καλύτερα.

    Καλό Μήνα

    Ευχαριστω <3

     
  6. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Καλή αρχή.
    Καλή δύναμη.
    Μπράβο.
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Eστω και καθυστερημένα, μια και μόλις σήμερα το διάβασα ,και απο μένα ,πέρα απο ενα λάικ που είναι πολύ φτωχό για να αποδώσει αυτό που ένιωσα διαβάζοντας το #9,...
    respect!
     
     
  8. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Την αγαπη μου και βαθιες ευχαριστίες φίλοι μου. Λιγο καλυτερα κάθε μέρα και ένα βήμα την φορά. <3
     
  9. kinkynik

    kinkynik Guest

    ενδιαφέρον νήμα, έχω μια ερώτηση :

    @lady godiva τι σε ώθησε να εξωτερικεύσεις το θέμα ? Πως και δεν το κράτησες για σένα μόνο ?
     
  10. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    @kinkynik
    Αυτό το φόρουμ για μένα δεν ήταν ποτέ ένα bdsm facebook. Απο την ιδρυση του ειναι ενα μερος το οποιο για μενα ειναι το βδσμ σπιτικο για το οποιο κοπιασα και επενδυσα και δουλεψα και μοιράστηκα, μεσα απο το οποιο ειχα την ευλογια να γνωρισω και να κανω καλους φιλους, να ανταλλάξω ειλικρινείς απόψεις και συναισθήματα και εμπειρίες. Δεν δημοσιοποιησα μονο αυτο, έχω δημοσιοποιήσει το γυμνό μου σώμα, τι μ καυλωνει και τι όχι, έχω δημοσιοποιήσει πως ενώ έγραφα το ποστ στο νήμα ταπείνωσης το 2005, είχα εντολή να το κάνω γυμνή με δονητές χωμένους στο αιδοίο και στον πρωκτό μου και κανείς από τότε μέχρι σήμερα δεν αναρωτήθηκε γιατί μοιράζομαι όσα μοιράζομαι...
    Φαίνεται πως το βδσμ που με Διδαξε ο Κύριος έχει αλλάξει πολύ περισσότερο απ ότι είχα αντιληφθεί.  
     
  11. kinkynik

    kinkynik Guest

    η ερώτηση δεν ήταν απορίας. στο στυλ "γιατί το κάνει". πιο πολυ κατανόησης του πως ένιωθες.

    ευχαριστώ για την απάντηση.
     
  12. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Σ ευχαριστώ που θέλησες να κατανοήσεις.   Με τιμά.

    Αφού έγραψα, ένιωσα κι άλλα πράγματα.
    Την αναπάντεχη αίσθηση Αγκαλιας των φίλων, γνωστών και αγνώστων. Και την χρειαζομαι επειδή δεν επαψα να εχω αναγκες πολυ συγκεκριμενες και ουσα "αδεσποτη", χρειαζομαι διαφορετικη πηγη στηρηξης και ενδυναμωσης, γιατι μπορει να εχω αντοχες μεγαλες στον ψυχικο πόνο, αλλα παντα χρειαζομαι, όπως πιστευω πολλοι άλλοι, έναν υποστηρικτικό μηχανισμό για όταν είμαι "πεσμένη". Και οι βανιλλα φίλοι μου κάνουν πολλά, αλλα είναι πράγματα που ποτέ δεν θα κατανοήσουν, επειδή δεν γνωρίζουν ούτε το πλαίσιο, ούτε την εξάρτηση, ούτε το ότι ακόμη δεν μπόρεσα να βγάλω από πάνω μου το 1ο Του δώρο, είναι αναμενόμενο. Κι εδω μέσα πολλοι μπορούν όχι απλά να το κατανοήσουν, αλλά να το νιώσουν. Ελπίζω να βοήθησα καλύτερα στην κατανόηση του πως νιωθω...