Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σπερμα γυναικας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος male275, στις 8 Ιανουαρίου 2014.

  1. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Απάντηση: Σπερμα γυναικας

    εγώ γιατί πιστεύω ότι (ασχέτως αν έχει να κάνει με την περίοδο ή όχι, αυτό δεν μπορώ να το πω), έχει ΣΙΓΟΥΡΑ να κάνει και με το πότε ήταν η τελευταία φορά που είχε χύσει μία γυναίκα; δηλ. όσο περισσότερος καιρός έχει περάσει, τόσο πιο πηχτό και παχύρευστο (σαν την χλωρίνη ένα πράγμα) είναι το κολπικό υγρό ; ; ;  

    Μάνος
     
  2. Διώνη

    Διώνη New Member

    Απάντηση: Σπερμα γυναικας

    οχι δεν εχει να κανει με το ποσο καιρο εχει να τελειωσει-χυσει η οπως αλλιως θελετε..εχει να κανει καθαρα με το αν ειναι γονιμη η οχι..λειτουργειες του γυναικειου οργανισμου..that s all
     
  3. male275

    male275 New Member

    Απάντηση: Σπερμα γυναικας

    Χαρακτηριστικά του υγρού
    Το υγρό μοιάζει πολύ με το προστατικό υγρό. Συνήθως είναι διάφανο ή γαλακτώδες και με πυκνότητα νερού. Δεν έχει την όψη, την μυρωδιά ή τη γεύση των ούρων. Είναι σχεδόν άοσμο. Η γεύση ποικίλει, εξαρτώμενη από την ημέρα του μήνα και το διαιτολόγιο όπως και από κάποιους άλλους παράγοντες όπως χρόνος διέγερσης ή χρόνος που μεσολαβεί ανάμεσα σε διαδοχικές εκσπερματώσεις. Μπορεί να ποικίλει από γλυκό σαν μέλι, ξινό, πικρό ή συσχετισμός γεύσεων.
    Αν και εκσπερματιζεται από την ουρήθρα, δεν είναι σχεδόν ποτέ ούρα. Είναι απολύτως αδύνατο να ουρήσει κατά τη διάρκεια του οργασμού εκτός και αν έχει αδύναμο μυ. Αυτό είναι πολύ σημαντικό και πρέπει το ζευγάρι να το καταλάβει. Αυτός ο μυς συστέλλεται όταν τελειώνει η ούρηση όπως και όταν υπάρχει οργασμός. Αυτή η συστολή βοηθά στο να αποφευγθει ανάδρομη εκσπερμάτωση (εκσπερμάτωση πίσω στην ουροδόχο κύστη) και φυσικά αποτρέπει την ουροδόχο κύστη από το να «αδειάσει» κατά τον οργασμό
     
  4. Re: Απάντηση: Σπερμα γυναικας

    Εσύ είσαι ντιπ μπουνταλάς... Οχι, παλληκάρι μου, οι γυναίκες δεν "εκσπερματώνουν", έρχονται σε οργασμό. Κι ο,τι υγρα κι αν κατεβάζουν δεν είναι σπέρμα. Για να παραχθεί σπέρμα, θέλει σπερμογόνους αδένες, που είναι οι όρχεις και ως γνωστόν οι γυναίκες δεν έχουν αρχίδια. Ειρήσθω εν παρόδω, οτι γκαστρώνονται και κάνουν παιδιά, επειδή ακριβώς δεν έχουν αρχίδια. Επιπλέον έχουν βυζιά και κατεβάζουν γάλα κι όχι σπέρμα επειδή δεν έχουν αρχίδια, αλλά αρχίδια καταλαβαίνεις. Τράβα ρε στον πελαργό που μου θέλεις και ανωμαλίες!
     
  5. male275

    male275 New Member

  6. Re: Απάντηση: Σπερμα γυναικας

    Εμείς οι βλάχοι, πάντως, δεν είμαστε όπως λάχει στο συγκεκριμένο θέμα. Ξεχωρίζουμε την εκσπερμάτιση από το squirting, πασά μου. Γκέγκε, παλληκάρι μου;
     
  7. Εγώ πάλι αναρωτιέμαι αν οι σκλάβοι μπορούν να παράγουν γάλα.
    Αν δεν κάνω λάθος είχε τεθεί το θέμα παλιά
     
  8. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Σπερμα γυναικας

    Προτεινω η διαχειριση να μαζεψει τις απαντησεις του male275 ζωαριο το ζωαριο
    και να τις αναρτησει με τιτλο 'Σπερμα γυναικας' στο BDSM glossary προς αναγνωση και γιατι οχι μελετη της νεας ανακαλυψης.Τετοια γνωση κριμα να χανεται σε σκορπια νηματα
     
  9. male275

    male275 New Member

    Απάντηση: Σπερμα γυναικας

    Aldur μου έμαθες και το squirting στο χωρίο σου το κάνατε   μήπως θες να πεις ότι σε κατούραγαν   βλάχο μάθε πρώτα σε γυναίκα και άσε της κατσίκες ήσυχες  
     
  10. /me λιώσιμο στο γέλιο από τα λίγα
     
  11. Μη γελάς γιατί εδω , σου υπενθυμίζω , είμαστε bdsm φόρουμ.
    Το θέμα είναι σοβαρό. Να ξεκινήσει νήμα με θέμα "ΓΑΛΑ ΣΚΛΑΒΟΥ"
     
  12. Κόρνυ, λες η Μπουμπουλίνα να κατέβαζε σπέρμα αντί για γάλα; Γι αυτό την τρέμανε οι Τούρκοι;