Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σπερμα γυναικας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος male275, στις 8 Ιανουαρίου 2014.

  1. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Σπερμα γυναικας

    Tωρα παρεξηγηθηκα,Εμενα δε με παιζει,ενταξει συντροφε Aldur αποχωρω ταπεινωμενος
     
  2. Re: Απάντηση: Σπερμα γυναικας

    Τη σούβλα μου δεν τη λένε Καμα Σούτρα, την λένε Μαριγώ. Θα τα σφάξουμε ορέ τα κατσίκια και θα τα σουβλίσουμε και θα στήσουμε γλέντι τρικούβερτο, βλάχικο. Κι εσένα, Μπουκάκιε, θα σε αφήσουμε σαν τον Κακοφωνίξ να ψάχνεις αν οι γυναίκες κατεβάζουν ωάρια ή σπερματοζωάρια.

    Εξήγησέ του τι παριστά το μοτίβο στο κράνος. Φρονώ οτι δεν έχει ιδέα.
     
  3. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Σπερμα γυναικας


    Εισαι τρελος;Πρεπει να το φορεσει πρωτα
     
  4. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Σπερμα γυναικας

    Ρωτάς τώρα κι εσύ, σύντροφε, κάτι πράγματα. Τρελός είμαι, ενίοτε και τρολός.
    Αλλά, εάν φορέσει το κράνος πρώτα, θα μεταναστεύσει το μοτίβο. Θα φύγει, να πάει στα ξένα, όπως φεύγουν λόγω κρίσης τα καλύτερα μυαλά.
     
  5. Απάντηση: Σπερμα γυναικας

    Nά'στε καλά έχω λιώσει στο γέλιο...
         

    Κατόπιν αδείας Του Κυρίου μου..
     
  6. Giwrgos sub

    Giwrgos sub New Member

    Απάντηση: Σπερμα γυναικας

    Με συγχωρειτε , αλλα αν το πουμε χύσια ειναι παλι λαθος; εννοω ας πουμε μια γυναικα λεει οτι χυνει , αυτο που βγαζει θεωρητικα και πρακτικα δεν θα μπορουσαμε να πουμε οτι ειναι χύσι; ( οχι σπερμα,χυσι )
    Βεβαια απο οτι διαβασα το θεμα ξεκινησε αλλιως και αλλιως κατάληξε!
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Απάντηση: Σπερμα γυναικας

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. issws

    issws Regular Member

    Απάντηση: Σπερμα γυναικας

    πραγματικα το διασκεδαστικοτερο θεμα που εχω διαβασει εδω....
    αδημονω για την συνεχεια του  
     
  9. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Σπερμα γυναικας



    Ααα μην εισαι πλεονεκτης.Πρεπει να το παρεις αποφαση αγαπητε ειδαλλως ο φοβος σου θα ειναι μεγαλυτερος.Θα μεταναστευσει ουτως η αλλως,τετοια μυαλα αδυνατον να τα κρατησεις.Θα ανοιξει τις ελικες του,θα κοιταξει ψηλα...θα φυγει μακρια!Ετσι και μεις λοιπον θα καμαρωνουμε απο χαμου αυτο το μοτιβο
    με αυτοπεποιθηση(βλεπε ανθρακονηματα) στις υψηλες του πτησεις!
     
  10. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Σπερμα γυναικας

    Λες να βάλει μπροστά στροβιλο-ελικοπρόωση; Να βάλει αεριοστροβίλους με μετακαυστήρες; Να βάλει πυραυλοπροωθητές; Σύντροφε, φαντάζεσαι τον Μπουκάκιο, με προωθητήρες αντιύλης να κυνηγάει με απόχη το σπέρμα γυναίκας στους δακτυλίους του Κρόνου;
     
  11. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Σπερμα γυναικας



    Male275;male275 over;μα που ειναι αυτη η ψυχη;εχω αρχισει να ανησυχω...
    Το φαντασμα των γερων του μαπετ σοου με στοιχειωνει αγαπητε Aldur
     
  12. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Σπερμα γυναικας

    Μην ανησυχείς. Είναι ωραία στο θεωρείο. Θα εκτοξεύουμε σπερματοζωάρια κι ο male275 θα τα μαζεύει σε γυάλα και θα τα βαφτίζει ωάρια.

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014