Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σπερμα γυναικας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος male275, στις 8 Ιανουαρίου 2014.

  1. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Σπερμα γυναικας



    Too good to be true αγαπητε,οσο δεν εμφανιζεται(male275;; μα τι του εχεις κανει; ) τα γηρατεια δεν ειναι εξασφαλισμενα...
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. Θα αργήσει. Ξέρεις πόσο καιρό παίρνει η ανάταξη κι η επισκευή μετά από σύγκρουση στη ζώνη των αστεροειδών;

    ΥΓ: ΕΤ φόουν χόουμ, αλλά αυτός καλούσε το Μητσοτάκη
     
  3. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Re: Σπερμα γυναικας




    Μην το υποτιμας,εχουνε emergency manual αυτα,αν εχει κανει νταουνλουντ και το gravity τα κινεζικα θα μας φαινονται απλη δημοτικη
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Σπερμα γυναικας

    Μπαίνω σπάνια στο στην bdsm παιδική χαρά αλλα τώρα δεν μπόρεσα να κρατηθώ να γράψω.
    Εχω ένα σοβαρό προβλημα και θέλω να μου το λύσετε, αγόρασα έναν κόκορα και μια κότα, εχτές πήγα στο κοτέτσι και βλέπω την κότα να πηδάει τον κόκορα χύνοντας και μετά απο λίγο πήγε ο κόκορας και έκανε ένα αυγό... τώρα κλωσσάει τα αυγά του και θα θα βγάλει πουλιά.

    Παιδιά πήτε μου είναι σοβαρή η κατάσταση;  
     
  5. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Σπερμα γυναικας




    Ναι MasterPerris επρεπε να κρατηθεις
     
  6. Re: Απάντηση: Σπερμα γυναικας

    Πέρρη μου, νομίζω οτι ο έμπορας είχε θησαυρό, αλλά δεν μπορούσε να το εκτιμήσει. Διότι, η ιστορία σου αποδεικνύει οτι υπάρχει όχι μόνον σπέρμα γυναίκας, αλλά και σπέρμα κότας. Τεράστιο επιστημολογικόν και ζωολογικόν θέμα. Που είναι ο Μπουκάκιος να μας διαφωτίσει επ'αυτού;
     
  7. chrome

    chrome New Member

    Απάντηση: Σπερμα γυναικας

    Ναι μωρέ τι σπέρμα γυναίκας? Είναι καθαρά αδενικά υγρά που καμία σχέση δεν έχουν με σπέρμα ωάρια κλπ
    [ame=http://en.wikipedia.org/wiki/Vaginal_lubrication]Vaginal lubrication - Wikipedia, the free encyclopedia[/ame]