Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στάτους Switch: Ο φερετζές της αντρικής υποτακτικότητας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Switches' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 19 Μαρτίου 2016.

  1. Ελάτε τώρα παιδάκια, αφήστε τα Switch και τις αηδίες και ομολογήστε το, δεν ειναι κακό. Εμείς εδώ δηλαδή δεν παρεξηγούμε.
    Τώρα αν εκφραστείτε ανοιχτά στη "λίτσα αγαπουλίτσα" δεν σας τάζω ότι δεν θα σας βγάλει στο μεϊντάνι αλλά εδώ αλλάζει το θέμα.
    Όχι βέβαια πως αν εκφράσετε τις επιθυμίες σας θα πραγματοποιηθούν αλλά, έτσι δια την τάξην και δια το "μεταξύ κατεργαρέων ειλικρίνεια"
     
  2. Soraya

    Soraya Guest

    και για τις switch γυναίκες τι;
     
  3. Με αυτές τώρα, προβληματίζομαι και αναρωτιέμαι: Αν τις αφήσω να με σταπονάρουν, αυτό με κάνει λιγότερο αφέντη απο όσο ήδη είμαι;
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Στις switch γυναίκες δεν θα μας χάλαγε να ρίξουμε ένα πέοντα και μια δόση μπούφλες ή να μας ρίξουν ένα πλαστικό/ξύλινο/γυάλινο πέοντα και μια δόση μπούφλες. Άρα θα ήταν μαλακία, να τους τα χώσουμε.
    Για κείνες θ' ανοίξουμε νήμα, που να τις εκθειάζει. Εκτός και αν κάποια από δαύτες δεν μας κάτσει και τα πάρουμε στην κράνα. Τότε, θ' ανοίξουμε νήμα, που να βγάζει μούφα κι εκείνες.   
     
  5. Soraya

    Soraya Guest

    καλύφθηκα... Ειδικά με τη απάντηση του @Tenebra_Silente ....
    εντάξει... Έμεινα με το στόμα ανοιχτό...
     
  6. Όταν τα λες αυτά γαρούφαλο στα αφτί φοράς;
     
  7. Ναι, κι εγώ. Μόλις ανακάλυψα πως αυτά τα λεω γιατί δε μου κάθονται οι άντρες switch να τους γαμήσω  
     
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

  9. Soraya

    Soraya Guest

    γιατί δεν αποδέχεσαι τους switch ;
     
  10. Επειδή δε μου κάθονται. Δεν τα είπαμε; Μη λέμε τα ίδια
     
  11. Soraya

    Soraya Guest

    αν το νήμα σου δημιουργήθηκε για τρολλαρισμα τότε πάσο. καλο Σ/Κ
     
  12. Καθόλου δεν δημιουργήθηκε για τρολλαρισμα. Καλό Σ/Κ