Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στέλνοντας SMS στον "νεοτερο εαυτό" μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος thief, στις 3 Ιουλίου 2016.

  1. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    Εικιρνά δεν καταλαβα΄9ινω την ενόχληση .  Πόσες φορές δεν έχουμε ακούσει , ίσως κι εσυ την έχεις πει, "όλοι οι άντρες ίδιοι είστε". ΄Σε όλους συμβαίνει όταν εισπράττουμε απογοήτευση  .
     
  2. χαχαχα ηδη την εχεις ξαναπατησει και δεν το ξερεις.... 
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μη στέλνεις σμς, άστο.
     
  4. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    έχεις δίκιο, μετά από τόσα , κι αυτό άχρηστο θα πάει    
     
  5. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Πρώτο τσουβάλιασμα: "μην πιστεύεις και εμπιστεύεσαι τόσο πολύ τους ανθρώπους και δη τις γυναίκες, μόνο τις "ανάγκες" τους θέλουν να καλύψουν αυτές"
    Δεύτερο και τρίτο τσουβάλιασμα: "Πόσες φορές δεν έχουμε ακούσει "όλοι οι άντρες ίδιοι είστε".
    Τέταρτο: "σε όλους συμβαίνει όταν εισπράττουμε απογοήτευση".

    Καλά πάμε.
     
    Last edited: 2 Φεβρουαρίου 2017
  6. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Η φατσουλα πήγαινε σε συγκεκριμένο μήνυμα.
    Όχι δεν είμαστε όλοι το ίδιο. Όχι δεν έχω πει αυτά που λες.
    Όταν απογοητευομαστε, δεν φταινε οι άλλοι μόνο, ούτε βοηθάει το τσουβάλιασμα.
     
  7. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    Μπορεί να είσαι η εξαίρεση που ανέφερα  Αυτό δεν σημαίνει οτι δεν λέγετα κατά κόρον το "δεν πιστεύω στς γυναίκες" , "δεν πιστεύω τους άντρες" , "δεν πρέπει να εμπιστεύομαι". Αν δεν το έχεις ακούσει τότε ζεις σε έναν κοσμο ...ονειρικο, αυτόν που λαχτα΄ράμε όλοι μας  
     
  8. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Φυσικά και το έχω ακούσει. Απλώς πλέον ενηλικιωθηκα. Ενήλικες είναι και ο περιγυρος μου.

    ΥΓ αν λέω ότι όλοι, χωρίς να το σκέφτομαι, μπαίνω στο τσουβάλι οικειοθελώς
     
  9. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    Το "τσουβάλιασμα " που γ'ινεται εδώ μέσα σε πάρα πολλές περιπτώσεις είναι απίστευτο!!!!! Και τώρα, επειδή , αναφέρθηκα , στη "γυναίκα" ..."ξυπνήσανε πολλοί-ες. Αμάν!!!
    Να αρχίσω να καταμετρώ τα "τσουβαλιάσματα άραγε η να ψάξω στα νήματα να τα επισημάνω;. Να ανοίξουμε , μήπ ως , ένα νήμα και να μαζέψουμε όλα αυτά τα "τσουβαλιάσματα";.   Θα γελάσει κάθε ...πικραμένος . Πολύ "επιλεκτική" ευαισθησία βλέπω κάποιες φορές 
     
  10. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Να σου απαντήσω σοβαρά. Η ερώτηση "όλοι τσουβαλιάζουν, γιατί να μην το κάνω κι εγώ;" δεν είναι διαφορετική από το "όλοι κλέβουν, γιατί να μην κλέβω κι εγώ;"
    Σημασία έχει να υποστηρίζεις κάτι γιατί το πιστεύεις εσύ. Αν πράγματι πιστεύεις ότι όλες οι γυναίκες είναι ίδιες, ότι εδώ όλοι τσουβαλιάζουν, ότι όλοι είναι κλέφτες, με γεια σου με χαρά σου, go for it, πες το κι εσύ. Και να μην το πιστεύεις, είναι βολικό, εύκολο, απαλλάσσει από την υποχρέωση να σκέφτεται κανείς με το μυαλό του και να διακρίνει τι τον εκφράζει.
    Εξ άλλου, έτσι δεν κάνουν όλοι;
     
  11. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    Αν διάβασες όλα μου τα ποστ , θα πρόσεξες φαντάζομαι ότι αυτό που θα έστελνα, με τον τρόπο που λειτουργώ είναι άκρως αντίθετα. Το θέμα όμως δεν είναι μόνο αυτό. Είναι πόσο ποκλύ ..."ευαισθητοποιούνται" κάποιοι εδώ μεσα , "κατά περίπτωση " . Διυλίζουν τον κώνωπα και καταπίνουν την κάμηλον". Οι θέσεις μου είπαι πάγιες , δεν μεταβάλλονται κατά περίπτωση και αν και πόσο εμπιστεύομαι τους ανθρώπουες ( άλλο τι θα έπρεπε , λαμβάνοντας υπ όψιν , τα βιώματά μου) είναι κάτι που το ξέρω εγώ και ο περίγυρός μου.Τα λόγια από τις πράξεις απέχουν όπως , φαντάζομαι, γνωρίζεις.
    Ζητώ συγνώμη απ τους συμφορουμίτες που παρεκλίναμε απ το νήμα.
     
  12. tithon

    tithon Contributor

    μου 'στειλε απάντηση ο πιτσιρικάς:

    μην στέλνετε ανοησίες εδώ πίσω. συγκεντρωθείτε!