Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στατιστικολογίες...«δεν βγαίνει το πανί βρακί»

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 17 Μαϊου 2006.

  1. gaby

    gaby Guest

    γιατί όχι άραγε; τείνω στο όχι, έχω το συμπέρασμα δηλαδή, έχει Κ/κάποιος την ανάλυση;
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Στατιστικολογίες...«δεν βγαίνει το πανί βρακί»

    Ένσταση κύριε δικαστά!

    Λίγο γαμάν οι Αλβανοί κύριε δικαστά;

    Που είναι τα greek καμάκια πλέον;Πότε πήγατε τελευταία φορά σύνταγμα,ακρόπολη,μοναστηράκι΄Μέχρι και στη Νέα Μάκρη(βορειόθεν της Λούτσας) ,μικρές ,άμυαλες τουρίστριες πηδάνε μάντρες ξενοδοχείων και εξαφανίζονται μέσα στη νύχτα με εραστές βαλκανικής καταγωγής..
    Ακόμα και η φαντασίωση πλούσιας βορειοπροαστιώτισσας ,με τον τσόλαρο δυτικών πραστίων,αντικαταστάθηκε με τον πολωνό κηπουρό.Πόσοι έλληνες swiiming poοls boys υπάρχουν πλέον;;;

    Κύριε δικαστά...κύριε δικαστά...κύριε δικαστά...
    σιωπή...
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Στατιστικολογίες...«δεν βγαίνει το πανί βρακί»

    Και κάτι απέριττο και σύντομο..Αν οι άντρες(διακριτικά παραβλέπω το γεγονός πως θα πρεπε να έχω προσβληθεί και να αντιδράσω ανάλογα..)ήταν λίγοι,δε θα μουν εδώ κυρίες μου..κάπου αλλού θα συνέγραφα την ερωτική επετηρίδα...Δε φτάνει που χάσατε τη μπάλλα ελληνίδες μου,δε φτάνει που δεν ξέρετε τι θέλετε,δε φτάνει που οικειοποιείστε ανεξέλεγκτα και αυθαίρετα ανατολικές και δυτικές ταυτότητες και υποστάσεις,κατά την κυκλοθυμία σας....βγάζετε και ανυπόστατες βρώμες,δίνοντας φρούδες ελπίδες:lol:

    Εγώ πάντως αν ήμουν γυναίκα θα μουν συνεχώς ή ανάσκελα ή μπρουμητα ή στο πλάι ή από πάνω ή απο κάτω ή στη μέση κτλ κτλ κτλ με έναν,με το μοναδικό ή με πολλούς κτλ κτλ κτλ

    τι να το κάνεις το πεπόνι όμως,όταν σου τρεμει το μαχαίρι... 
     
  4. Astarty

    Astarty Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Στατιστικολογίες...«δεν βγαίνει το πανί βρακί»

    Αμ οι δικοί μας αγαπητέ Incomplete έχουν βάλει τα σακάκια και τους χαρτοφύλακες παραμάσχαλα και τρέχουν από εταιρία σε εταιρία! Ρίχνεις γκόμενα έτσι;
    Αν δεν δείξεις στέρνο, δεν ρίξεις ιδρώτα πως θα καβλώσει η γυναίκα;
    Έβλεπες τους δικούς μας 20άρηδες στην οικοδόμη με την μπλούζα βγαλμένη, να τρέχει ο ιδρώτας ποτάμι και να μουσκεύει το σορτσάκι. Να κουβαλούν τον τενεκέ τσιμέντο στον ώμο και να φαντασιώνεσαι ότι κουβαλούν εσένα για γαμήσι.

    Αυτά κάνει η πρόοδος και η οικονομική ανάπτυξη της χώρας. Επιστροφή στην φύση και στον πρωτογονισμό. Να ξαναγίνουμε αγρότες να δεις πως θα αναστενάζει το βαμβακοχώμα!


    Αστάρτη
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Re: Στατιστικολογίες...«δεν βγαίνει το πανί βρακί»

    Και γαμάν και χωρίς διακρίσεις . Μιστρες σαμπς σκλαβες τα πάντα. Και μπράβο τους εδώ που τα λέμε .
    Αμ οι Πακιστανοί; Τι σου λένε οι Πακιστανοί ; ( Κάτι πηγε να κάνει ο Βουλγαράκης που τους απήγαγε ).
    Οι Γκανέζοι ; Αυτοί κι αν έχουν επιτυχίες!!! Μέχρι και αγγελίες σε φόρα σαν το δικό μας βάζουν.

    « Είμε είκοσι 2 κρόνω Έλληνα από Gάνα.
    Με Ο φορίκουε πέζαμαι μαζί ποντόσφερο και ………. πουλι μας……….. άρεσε να κινιγκάμε πάνθιρες.

    Ελλάντα είμε από ντιο χρόνος κε τέλι βρι γκινεκα πιντικσι και ντι το ντεσποτι φανταρο .
    Εγκό καλό γκαμιας .
    Εχο ντουλέψι και σε τορτουρ κλαμπ κε ξέρι πολα κολπα

    Μπουντουσουμου ινε στο καρδιά μου, από ντεκα κρονο ιμανε σουιτς .
    Παρακαλό πιτε κυρια μιστρες παρι μένα γκαμαι .
    Ξέρο κε μποντατζ κε σουμου κε ντουσου.
    Εχο πουλι μεγάλο …….αγκάπι γκια μπουντουσουμου κε αιντιάζο με βανιλας .
    Αρέσο ντερμα κε ίμε κε μαβροσ.
    Εγκό λίσι πρόβλιμα αγκαμιας Ελαντα, γκιατί τρόο αφτιά .
    Εχο κε καλά CD όχι πιρατικό, τα ντίνο 3Ε το ένα. Μπορό κε τσόντεσ, εγκο μάβρο Goυσgούνοσ.»

    Με τοιμη

    Γκουλαμποργκάνα Ντινόγκολεμπανσαου 30 εκατοστά
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Στατιστικολογίες...«δεν βγαίνει το πανί βρακί»

    Και όταν δεν πιάναν παραμάσχαλα το φάκελο,ηδονιζόσασταν με τον πρόεδρο,το δάσκαλο,τον παπά,τον γιατρό κτλ κτλ

    Άσε το σούπερ ουάου αντικείμενο πόθου έβερ!!!Ο Πραγματευτής!!Και μην πει καμιά όχι,γιατί θα τη βάλω να τιμωρία να γράψει 100 φορές τις σχετικές μελέτες του (μεγάλου και ανυπέρβλητου-χωρίς αστεία τώρα) Νικόλαου Πολίτη..

    Λυπάμαι κυρίες μου.Λίγοι λαογράφοι ,συγγραφείς και σκηνοθέτες μπορούν και ξεσκεπάζουν τη συνομωσία σας...
     
  7. sklabosgay

    sklabosgay Regular Member

    Απάντηση: Στατιστικολογίες...«δεν βγαίνει το πανί βρακί»

    Πολύ ωραία η ανάλυση σας κ. Χάινριχ φον Κλάιστ, αλλά θα ήθελα να παρατηρήσω ότι στην ανάλυση σας δεν έχετε λάβει υπόψη σας όλα τα δεδομένα. Στα υποκείμενα της έρευνά σας δεν υπάρχουν gay; Όλοι οι gay, (dom, master, slave, sub) δεν υπάρχουν στην ανάλυση σας, ούτε βέβαια στα συμπεράσματα σας  
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Στατιστικολογίες...«δεν βγαίνει το πανί βρακί»

    Άλλη πονεμένη ιστορία αυτή του φόρουμ μικρέ,όπου όλα υπονοούνται..Τουλάχιστον με παρηγορεί πως σε πολλά σημεία του φόρουμ ,υπάρχει μόνο ο Αφέντης και όχι ο-η Αφέντης-ρα:lol:
    (πάντα θυμάμαι σε κάτι τέτοιες στιγμές την Αναστασία που διόρθωνε αρκετά έντονα τα αυτονόητα )
     
  9. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    εξαιρετικόν το δάπεδον...!! απομίμιση γρανίτου, και μάλιστα μπλέ...απο τους πιο σπάνιους του είδους...και τους πιό ακριβούς. Μαίμού μεν αλλα ...και τι πειράζει? Γρανίτης μοιάζει... !!
    πως λέμε louis viton... απο τους μαύρους στη γλυφάδα...???
    πως λεμε...(χ)αρμάνι??
    ΑΜΕ...! τί? μούρη να πουλάμε ... και όλα καλά!!
     
  10. Astarty

    Astarty Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Στατιστικολογίες...«δεν βγαίνει το πανί βρακί»


    Να αυτά κάνανε μερικές-μερικές (να μην τις κατανομάσω τώρα!) και χάλασαν την πιάτσα και νομίζατε όλοι σας πως αν γίνετε πρόεδροι και παπάδες θα φάτε κοκο! Αμ δε!
    Το γαμήσι έχει την μυρωδιά της βαρβατίλας.

    Αστάρτη
     
  11. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Στατιστικολογίες...«δεν βγαίνει το πανί βρακί»

    Υπάρχει μια τάση από κάτι ρεμάλια αγαπητέ μου σε αυτό εδώ το φόρουμ να θεωρούν τους υποτακτικούς και ιδιαιτέρως όσους εξ αυτών ικανοποιούνται με το λεγόμενο στραπ ον ως επαμφοτερίζοντες ήτοι υάκινθους . Το λέω αυτό θέλοντας να πω πως αν θεωρήσουμε ως σωστή την παραπάνω ανάλυση τότε το δείγμα δεν αλλοιώνετε .

    Ευτυχώς εγώ δεν την θεωρώ σωστή άρα έχεις δίκιο στην παρατήρηση σου .
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Στατιστικολογίες...«δεν βγαίνει το πανί βρα

    Σε αγαπάω,σε εκτιμάω,αλλά θα σου πω κιόλας πως βαρέθηκα την περίφημη καραμέλα της "κακής μειονότητας" σε όλους τους τομείς...Εν ολίγοις,για να μη γίνει εδώ Καζακστάν,όποιοι και όποιες περνάνε καλά,ανεξαρτήτως status και προσανατολισμού,ούτε έχουν ανάγκη να γκρινιάξουν,ούτε να γενικεύσουν,ούτε να διαφοροποιηθούνε ,ούτε να αντιπροβληθούνε, ούτε να αποδείξουν τίποτα..Απλά ξεκουράζονται από το προηγούμενο γαμήσι ή ετοιμάζονται για το επόμενο,διαβάζοντας τον γραφικό Incomplete_ ,του κλείνουν το μάτι και ας μην τους βλέπει και δεν ασχολούνται...γενικά...

    Σας ευχαριστώ,ας κλείσει η αυλαία παρακαλώ...
     
    Last edited: 18 Μαϊου 2006