Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στατιστικολογίες...«δεν βγαίνει το πανί βρακί»

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 17 Μαϊου 2006.

  1. echo

    echo ***

    Απάντηση: Re: Στατιστικολογίες...«δεν βγαίνει το πανί βρακί»

    Νικο αυτο ξαναπεστο !

    Η απροσδιοριστη ελξη και επαφη που προσδιοριζεται κατοπιν προς χαριν της ηδονης και των συναισθηματων ειναι μακραν η απολαυστικοτερη...
     
    Last edited: 18 Μαϊου 2006
  2. Maley

    Maley Contributor

    Ασταρτη μου να σε ρωτησω κατι? καβλώνουν οι γυναικες? ειλικρινα-δεν κανω πλακα- δεν το πιστευω..
     
  3. Astarty

    Astarty Contributor

    Φυσικά και καβλώνουν καλέ μου Maley. Και δεν μιλώ μόνο για την εγκεφαλική κάβλα.
    Υγραίνονται. Αρχίζουν και αναδύονται ερωτικές οσμές από το μουνάκι τους. Το τζην ή το σλιπ τους ενοχλεί, νιώθουν να περιορίζονται και όλα αυτά τα όμορφα  

    Και μόλις τις αγγίξεις βγάζουν ένα "αχ", ψιθυριστό...μακρόσυρτο.

    Αστάρτη
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Στατιστικολογίες...«δεν βγαίνει το πανί βρακί»

    εχω την εντυπωση οτι με τετοιο ταλεντο ακομα και αν σε ρωτουσε "πως κανουν οι γυναικες αγκιναρες γιαχνι" παλι το ιδιο αισθησιακο αποτελεσμα θα ειχε ...... 
     
  5. zinnia

    zinnia Contributor

    εγω παλι δεν μπορω να φανταστω πως ο κ. Maley δεν ξερει.. Ισως ρωτα αλληγορικα..
     
  6. G_E

    G_E Contributor

    Κατ’ αρχήν για τις αλλοδαπές. Επειδή τον περισσότερο χρόνο μου τον περνάω μ’ αυτές (στις πατρίδες τους) σας πληροφορώ ότι είναι μια χαρά γυναίκες.

    Οι σεξουαλικά εργαζόμενες αλλοδαπές (τις οποίες επίσης τυχαίνει να γνωρίζω καλά στα πλαίσια της έρευνας για το νέο μου διδακτορικό) είναι πεντακάθαρες στις απαντήσεις τους και τις συμφωνίες τους αν ο αγοραστής θέσει σωστά τις ερωτήσεις. Είναι όνειδος για μια κοινωνία να απαξιώνει ένα κομμάτι τόσο σκληρά εργαζόμενου και επαγγελματικά ευσυνείδητου πληθυσμού. Συγνώμη, αλλά οι πόρνες είναι από τα πιο straight άτομα που έχω γνωρίσει. Και δίνουν και bonus στους εξηγημένους. Άσε που ξεζουμίζουν τα αντράκια. Εγώ είμαι μαζί τους 100%. Τις βρίσκω ώριμες (αναγκάστηκαν να γίνουν), προσγειωμένες και τίμιες (όσο κι αν φαίνεται παράξενο). Λειτουργούν επίσης σαν οδοκαθαριστές. Λιώνουν και εξαφανίζουν τα αντρικά σκουπίδια.

    Σε σχέση με τις στατιστικές, τις θεωρώ αντεπαναστατικές. Ως πρόεδρος του λαϊκού δικαστηρίου τις καταδικάζω γιατί τα αισθήματα ενός ανθρώπου δεν είναι ποτέ 58%. Ούτε τα αισθήματα ενός ανέργου ικανοποιούνται με το γεγονός πως η ανεργία έπεσε από το 10% στο 8%.

    Είπαμε πολλά σ’ αυτό το thread. Λόγω ηλικίας ξεχνάω. Αν δω κάτι άλλο θα επανέλθω
     
  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Έχω συμπαθήσει ζωηρά δίμετρη στατιστικολόγο από τη Ζιμπάμπουε, χρώματος εμπριμέ. Με ποθεί και το εκδηλώνει με απρέπειες σε δημόσιους χώρους.
    Ζητά γάμο, θαυμάζοντας ανυπόκριτα τα μούσκουλα μου, αν και δεν αντιλαμβάνεται πάντα το πνεύμα μου.
    Κατά περίπτωση, μετατρέπεται σε gay.
    Είναι αμείλικτα υποτακτική, αν της αγοράσεις μονόπετρο.
    Συναγωνιστές, να προχωρήσω;

    Υ.Γ Αστάρτη, θα μεριμνήσεις για τα νυφικά;
    Σύμφωνα με τα στατιστικά στοιχεία, το δικό της πρέπει να είναι πορφυρό και το δικό μου λεκιασμένο.
     
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Πρόεδρε KyriosG
    ομιλείς σαφή σοφία, παρά την προκεχωρημένη ηλικία σου.
    Χωρίς πλάκα: παλαιά, είχα στο δωμάτιο μου πόστερ της Ξαβιέρα Χολάντερ, δίπλα σε εκείνο του Ιωσήφ Βησαριόνοβιτς Τζουγκασβίλι.
    Κάθε συνουσία έχρηζε της ευλογίας των.
    Το ατύχημα είναι ότι αμφότεροι ετέθησαν εκτός μάχης.
    Τώρα ο πόλεμος διεξάγεται στη Eurovision, όπως ακριβώς και το γαμήσι.
    Με αρκετά ακριβότερες πουτάνες και πολύ φθηνότερους στρατάρχες.