Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σταύρωση

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος john_slave96, στις 12 Οκτωβρίου 2005.

  1. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Humilation θα ήθελα να μπεις πιο βαθιά στο θέμα της σταύρωσης (φυσικά με δέσιμο), όσον αφορά στο bdsm. Αυτό με ενδιαφέρει περισσότερο. Πολύ σημαντικές οι ιστορικές πληροφορίες σου. (Μήπως ο σταυρός ήταν και ένα σύμβολο του προσανατολισμού-ορίζοντα .
     
  2. Katerine

    Katerine New Member

    Φρικιαστική η περιγραφή του σταυρώματος! Θα συμφωνήσω με το φίλο
    sakis3000 ότι εμείς είμαστε εδώ για παιχνίδια ερεθιστικά για αίσθηση της υποταγής και του πόνου που διεγείρει και απελευθερώνει και όχι για τη φρίκη.
     
  3. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Όμως το ότι είσαι έκθετος και και δεν μπορεις να κάνεις τίποτε, το ότι και από τις δύο μεριές μπορείς να μαστιγωθείς, το ότι είναι ένα πανάρχαιο μαρτύριο, όλα αυτά και άλλα πολλά το κάνουν ανεπανάληπτο!! Συμφωνώ απόλυτα με την Kapritsio και θα ήθελα πάρα πολύ να είμαι στη θέση του σκλάβους Της. Ελπίδες και όνειρα!!! Πάντως εγώ θα ήθελα να είμουν έτσι για κάμποσες ώρες!..
     
  4. olia

    olia New Member

    RE: RE: Στάυρωση

    υπεροχο συναισθημα , υπεροχο και σαν εμπειρια αλλα μεχρι εκει για μενα , δεν ειμαι τοσο ανθεκτικη , του συνεχεια σε κατι ιδιο και με τοσο κοπο !


     
     
  5. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Δηλαδή θα πεις όχι; Πως θα αρνηθείς; Δεν θα υπακούσεις τον Κύιό σου ή την Κυριά σου; Το έχεις δοκιμάσει, έστω και για λίγο; Νομίζω ότι είναι αυτό που σου λέει ότι είσαι 100% σκλάβος/βα, δεν ξέρω να συμφωνείς olia.
     
  6. olia

    olia New Member

    RE: RE: Στάυρωση

    φυσικα και συμφωνω εφοσον δηλωνεις σκλαβος/α , απο εκει και περα σε ολα τα υπολοιπα , ολα
    -παιζουν αναλογα με το πως θες να παιξεις-
     
  7. painslaveXXX

    painslaveXXX Male masochist,painpig for real Sadists

    Εγω θα ηθελα τρομερα να το δοκιμασω για μερικες ωρες με τα χερια δεμενα οχι καρφωμενα και τα ποδια δεμενα επισης.Αναμεσα στα ποδια μπορει να μπει ενα μπαλακι με καρφια και να με μαστιγωσουν πολυ.Βασικα ο θανατος στην σταυρωση ηταν θανατος απο ασφυξια γιατι το θυμα δεν μπορει να ανπνευσει καλα σ'αυτη τη σταση και σιγα σιγα πεθαινει.Αν το κανεις για λιγες ωρες δεν κινδυνευεις.Ειναι υπεροχο και μαλιστα αν εισαι σε χωρο μεγαλο με σαδιστες/τριες να σε τρυπανε με βελονες...
     
  8. HumiliationFactorX

    HumiliationFactorX New Member

    Αν ηταν υπεροχο, ο Ιησους δεν θα συγχωρουσε την ανθρωπινη βλακεια.