Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στα σοσιαλμήντια μπαίνεις:

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κοινωνία' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 26 Μαϊου 2015.

  1. Black swan

    Black swan Regular Member

    Το fb είναι η μεγαλύτερη παγίδα (φακέλωμα) και παράλληλα ένα από τα καλύτερα και πιο οικονομικά μέσα διαφήμισης εάν κάποιος το χρησιμοποιεί (και) για επαγγελματικούς λόγους. Όλοι αυτοί που τεμπελιάζουν όλη μέρα γίνονται οι καλύτεροι πελαλτες πολλών (κυρίως μικρομεσαίων επιχειρήσεων)
     
  2. True
     
  3. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Τα fora δεν εντάσσονται στα κοινωνικά δίκτυα;
     
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Είναι ξεχωριστή κατηγορία στην οποία προστατεύεται η ανωνυμία σου, εφ'οσον τ ο επιθυμείς .
    Στα φβ ,τουητερ κλπ αντιθέτως, βγαινεις και λες επωνύμως και υπερηφάνως πολλές φορές τις μαλακίες σου η/και αυτοθαυμάζεσαι, όπως ο Αδωνις π.χ
     
  5. Vasilis

    Vasilis One in a Million

    Έχω τα πάντα, βρίσκομαι παντού και τα αξιοποιώ όπως θέλω και για όσο θέλω! Επίσης, δεν έχω κάτι να κρύψω, ότι δεν θέλω να είναι προς δημόσια θέα δεν το εκθέτω προφανώς! Επιλογή μου είναι
     
  6. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat



    Δεν μου αρέσουν τα σεντόνια και θα αρκεστώ
    λακωνικά
    στην παράθεση δύο δεσμών:
    Κοινωνικό δίκτυο

    Social network
     
    Last edited: 15 Ιουνίου 2015
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Και καλά να είστε ψώνια εξω να το καταλάβω,στα σοσιαλ μιντια ποιο ειναι το ποιντ;
    "Δεν με παίρνει ο κόσμος στα σοβαρά θα ανεβάσω φώτο την μήτρα μου στα σοσιαλ μιντια να τους διαψεύσω" Δεν εξηγείται διαφορετικά
    ...  
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μετά από ανώριμη σκέψη καταλήγω. Η πιο φορτική ταμπέλα που μπορεί να σου κάτσει στα σόσιαλ μίντια είναι αυτή του πανέξυπνου. Τρόμος.
    Ταξική πάλη για καλύτερ
    ο σεξ.

    Απλά χαζέψτε στο διαδίκτυο και διαβάσετε οτι ηλιθιότητα του κατέβει του κάθε θεοπάλαβου "που ξέρει καλύτερα".
    - game is over
    - αμήν και πότε.
     
  9. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Εχω λιγους λογαριασμους τους αξιοποιω οπως μου αρεσει εμενα και οποτε μου αρεσει,αν θελω κατι να το ξερουν ολοι το δινω αν οχι το κραττω για παρτη μου
    Σκεφτομαι πως αν δεν ειχα ορισμενους λογαριασμους δε θα μπορουσα να επικοινωνω τοσο συχνα με ανθρωπους που ειναι αρκετα μακρυα και μου λειπουν
    Στο κατω κατω (γιατι οχι στο πανω πανω;!)οτι γουσταρει ο καθενας μας κανει και αξιοποιει το καθε μεσο οπως τον βολευει και του αρεσει
     
  10. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Μπαινω αλλα επισης βγαινω και για καφε και μιλαω με την μαμα μου στο τηλ οχι μονο οταν δεν εχω ιντερνετ  
     
  11. Ένας σύγχρονος εθισμός στα άτομα του 21ου αιώνα είναι το κόλλημα με τις συσκευές τους (κινητά, tablet κλπ) σε βαθμό να είναι με παρέα και όλοι να μιλάνε, αλλά παράλληλα να κοιτάνε την οθόνη.
     
  12. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor