Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στα σοσιαλμήντια μπαίνεις:

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κοινωνία' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 26 Μαϊου 2015.

  1. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    κάνε κλικ για να σώσεις αυτό το παιδάκι που πάσχει απο τάδε... 
     
  2. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Κάπου κάπου για να βλέπω την Έλλη στάη..
     
  3. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Εχω λογαριασμο σε τουιτερ και fakebook που χρησιμοποιησα ελαχιστα κι εγκατελειψα εδω και 3-4 χρονια.
    Too much noise.
    Και τρομακτικη η εξαρτηση απο τους ανωνυμους αλλους.
    Κι ουτε χρονο να ασχολουμαι με αυτα. Πρεπει και να ζω.
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Ο Νώντας μπήκε μια μέρα στο fb, είχε ένα δυναμικό προφίλ στα 75 του χρόνια όπου έγραφε τακτικά τις απόψιες του επί παντός επιστητού, είχε και πολλούς ακολούθους. Εκείνη τη μέρα ειδικά πήγε στον τοίχο του ακολούθου του, Μιχάλη, ετών 40, και ρώτησε κάτι μάλλον κακεντρεχές για την Άντα, η οποία τους είχε κάνει πλοκ και ντηλήτ και τους δύο εξαιτίας του Νώντα και είχε εξηγήσει τον λόγο στον Μιχάλη που την είχε ρωτήσει με πριβέ. Ο Μιχάλης στάθηκε στο ύψος του, απάντησε στον τοίχο του ότι "για λόγους προσωπικών δεδομένων σου απαντώ με πριβέ Νώντα". Ο Νώντας ευχαρίστησε, πάντα στον τοίχο του Μιχάλη και έληξε εκεί το θέμα. Σε λίγους μήνες ο Νώντας πέθανε, η Άντα ξανάγινε φίλη με τον Μιχάλη, έτσι είδε το γραψίδι του Νώντα για αυτήν στον τοίχο του, αλλά τί να έκανε, ο Νώντας δεν υπήρχε πια. Την εποχή που ο Νώντας έγραφε γι αυτήν, η Άντα ήταν καλά, με τον έρωτά της, δεν έδινε μισή για τους τοίχους των αλλωνών στο fb και είχε ξεχάσει την ύπαρξη του Νώντα.

    Αυτά ή μάλλον και αυτά είναι τα σόσιαλ Μήδεια και ο τοίχος του καθένα η φάτσα του, με make up ή χωρίς, αλλά πρέπει να μπαίνει καλά η μάσκαρα και όταν στάζει και κυλά να το κάνει και αυτό όμορφα.
     
  5. danos

    danos Regular Member

    ψυχοθεραπεία μονο οταν δεν είμαι στα καλά μου
    γνωριμία κάποιων ανθρώπων που εχουν ενδιαφέρον
    κάποιοι άνθρωποι με κάνουν να κλαίω απ τα γελεια
    κατα τ αλλα δεν πολυμπαινω
     
  6. Εξελισσομαστε μαζι με τα σοσιαλ. Που να φανταζομουν το μακρινο 2005 η 6 (δεν θυμαμαι) τι ακριβως ειναι αυτο το fb και που θα φτασει. Τοτε θυμαμαι ειχα ενα φιλαρακι που προσπαθουσε να με βαλει στα κολπα με ενα αλλο, που αν θυμαμαι καλα λεγοταν hi-5. Οπως και να χει εχω λογαριασμο πολλα χρονια. Ουσιαστικα πρεπει να το χρησιμοποιησα εντονα για κανενα 6μηνο καπου μεταξυ 2011-12. Εκτοτε απο αποσταση. Μαρεσει οντως να διαβαζω τους 5-10 χιουμοριστες and thats all. Πρεπει να εχω και twitter αλλα ουτε που θυμαμαι κωδικους και τα σχετικα. Αρρωσταινω με τα πιτσιρικια που δεν ξεκολλανε. Τρελαινομαι με τα duck faces, τις μοιραιες φωτογραφιες και τις καλλονες με το υφος blue steel και το εντελως ασχετο αποφθεγμα απο κατω του τυπου..."πεσε κατω 7 φορες, σηκω 8"
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Είμαι σχεδόν σίγουρη ότι κάνεις λαικ.  
     
  8. αν ειναι δικος μου ανθρωπος θα πατησω λαικ και μετα θα στειλω π.μ. ΞΕΚΟΛΛΑ...
    αν δεν ειναι φιλη δεν θ'ασχοληθω...επισης μ'αρεσουν παρα πολυ οι φιλοφρονησεις των γυναικων μεταξυ τους σε αυτες τις φωτο. "Μα ποσο θεα επιτελους?" "Ποια μιλάει...η Αφροδιτη η ιδιααααααα" και τα σχετικα...
     
  9. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Ινσταγκραμ βρε παιδια!!!Το καλυτερο!!!Θεικο!!!!Σουπερρρρρ!!!
    Βλεπεις κρυμμενα μαγιο μεσα σε κωλους!Ιδιως τωρα το καλοκαιρι,της τρελης!
    Βλεπεις επιδειξεις πλουτου κ μοδας!!!
    Βλεπεις καθε καημενη να ανεβαινει στα κατσαβραχα για μια στημμενη φωτο!!
    Βλεπεις τους αντρες να πασαλειβονται με λαδι κ να ποζαρουν σαν γυναικουλες.
    Εν παση περπτωσει πολλα βλεπεις κ δυστυχως καποιες φορες βαζεις τον εαυτο σου στη διαδικασια να αναρωτιεται..πως ειμαι ετσι;;;που παω;;τι κανω;;κλπ.
    Δυστυχως εχει χαθει η ουσια της στιγμης κ της ξεγνασιας.Χανεις τις ομορφες στιγμες προσπαθωντας να τις αποτυπωσεις στα μιντια.
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor