Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στενός Κορσές ..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 26 Δεκεμβρίου 2007.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Κορσες το ρουχο (ασεξουαρ) που οταν το φοραει το θηλυκο ανεβαζει την libido και την τεστοστερονη του Αρσενικου στα υψη...., και δεν μιλαω για κορσε Vinienne Westwood Golden Label αγορασμενο απο το Corso Como του Μιλανου των 1500 ευρω.... αλλα για ενα οποιοδηποτε κορσε αγορασμενο εστω και απο κινεζικο εμπορικο..., πως θα το βλεπατε οι Κυριαρχοι αν το φορουσε η υπο Σας ειδικα φορωντας τον μαζι με τις δικτυωτες καλτσες της, δεμενα τα ματια της με μια μαυρη κορδελα, και μεταλλικο κολαρο,εχοντας τις μεταλλικες μπαλες μεσα της, και την αλυσιδα που ενωνει τι μπαλες να κρεμεται απο κατω της,..... συνδιασμος για ακραια φαινομενα.....? Τι λετε Ε/εσεις........?

    Η ερωτηση απευθυνεται και προς τους υποτακτικους αντρες αν τους αρεσει να φοραει κορσε η Αφεντρα τους ?

    Ακομη τι γνωμη εχουν για τον κορσε και τα θηλυκα Μ/μας Κυριαρχα και υπο.
     
    Last edited: 26 Δεκεμβρίου 2007
  2. Vampire in a Cathedral

    Vampire in a Cathedral Regular Member

    Ευτυχώς που αρχίζει και επιστρέφει δυναμικά ο κορσές στη γυναικεία μόδα.

    Προσωπικά με εξιτάρει πολύ και ανεβάζει το libido...

    Συγχαρητήρια για την επιλογή του θέματος, είναι κάτι που γυρίζει καιρό στο μυαλό μου...
     
  3. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    μου αρεσει αφανταστα να φοραω κορσε κ οταν ειμαι μαζι Του κ ειναι απο τους σφιχτους ακομα καλυτερα βασικα...

    αμα εχει καποιος την οικονομικη ανεση να το αγορασεις γιατι οχι?... προσωπικα εχω 6 που ειναι απο γνωστες φιρμες (κ συνεπως πανακριβα) κ σαν αισθηση ειναι ισως οτι καλυτερο εχω φορεσει κ οτι πιο ανθεκτικο στο πολυ δυνατο σφιξημο!
     
  4. Georgia

    Georgia Owned Contributor

  5. latexduck

    latexduck Contributor

    Μου αρέσει να φοράει η Κυρίαρχη κορσέ, κάνει το σώμα Της να δείχνει πολύ όμορφο και καμπυλωτό αλλα πιο καυλωτικό είναι ότι δεν μπορείς να την γλύψεις έτσι και είναι κάπως ερεθιστικό για μένα τουλάχιστον  
     
  6. royal

    royal Regular Member

    Απάντηση: ΣΤΕΝΟΣ ΚΟΡΣΕΣ.......

    Γιατί δεν μπορείς να την γλύψεις???     
     
  7. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Στα σημεια που καλυπτει ο κορσες πιστευω οτι εννοει.Περα απο αυτο ειναι ενα υπεροχο αξεσουαρ ειτε για κυριαρχες ειτε για υποτακτικες
     
  8. latexduck

    latexduck Contributor

  9. Gwen

    Gwen Regular Member

    Ta corsets τα λατρεύω κυριολεκτικά!Δεν τα χορταίνω και νοιώθω υπέροχα όταν τα φοράω!Κάνουν το σώμα να παίρνει το σχήμα της κλεψύδρας,σε βοηθούν στο να στέκεσαι και να κάθεσαι με τον κορμό του σώματος όρθιο,τα νοιώθεις να σε αγκαλιάζουν και να σε σφύγγουν,πιέζουν το στήθος προς τα πάνω και το κάνουν να φαίνεται πιό ερωτικό...........θα μπορούσα να μιλάω για ώρες!Σε συνδυασμό με fully fashioned stockings και ψηλοτάκουνα είναι θανατηφόρα υπέροχα!!!!!
     
  10. Georgia

    Georgia Owned Contributor

  11. Emma

    Emma Contributor

    Για τις αγελαδίτσες της ΦΑΓΕ όμως, όπως εγώ π.χ., αν δεν έχει σωστό support και για το στήθος, πρέπει να αποφεύγεται όπως και δήποτε. Μία φορά είχα δοκιμάσει ένα generic και σχεδόν δεν έβλεπα μπροστά μου. Αυτά με το σωστό support όμως ξεκουράζουν και την πλάτη αρκετά, πέρα απ' το ωραίο σχήμα που δίνουν στον κορμό.

    You're a Civil War era corset. You southern belle, you.

    Yeap... that'll do me fine!  
     
  12. Georgia

    Georgia Owned Contributor