Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στην λαμπρή ερωτική μου «καριέρα» ως Master/slave έχω πάει με:

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 15 Φεβρουαρίου 2006.

?

Στην λαμπρή ερωτική μου «καριέρα» ως Master/slave έχω πάει με:

  1. κανένα - το κουνέλι μου κρατάει παρέα χαμογελαστό και δεν έχω καμία διάθεση να το πνίξω.

    8,8%
  2. Μία/έναν: Τον Master/slave της ζωής μου

    14,7%
  3. Δύο - Τρείς: Μόλις ξεπέρασα τον Master/slave της ζωής μου και ανακάλυψα ότι έχει και αλλού πορτοκαλι

    32,4%
  4. Τέσσερις μέχρι Δέκα: Ακόμα τους μετράω στα δάχτυλα

    20,6%
  5. Πάνω από δέκα: τους έχω βάλει στο excel για να μην τους ξεχάσω .

    23,5%
  1. Guest05

    Guest05 Guest

    RE: RE: Στην λαμπρή ερωτική μου «καριέρα» ως Master/slave έχω πάει με:

    Η αλήθεια είναι ότι δεν νοιώθω ότι βάζω «μπουρλότα» και «τρικλοποδιές» παρόλα αυτά αν συμβαίνει κάτι τέτοιο σε καμία από αυτές τις τρικλοποδιές δεν είδα να πέφτεις εσύ αλλά και για να μην είμαι άδικος ούτε κανένα από τα μέλη της κοινότητος .

    Δυο τινά φυσιολογικά συμβαίνουν ή δεν βάζω τέτοιες ή τα μέλη μας είναι αρκούντως επιδέξια για να τις αποφύγουν .

    Έχω την αμυδρά υποψία ότι συμβαίνουν και τα δύο .
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Eμένα μια χαρά μου φαίνεται το θέμα Χάινριχ_φον_Κλάιστ και carissa[L_T]
    Ας είμαστε ειλικρινείς πια!
    Η υπόληψη μας δεν εξαρτάτε από τα πόσα στρώματα έχουμε δοκιμάσει μέχρι να βρούμε το κατάλληλο!
    Στο τέλος τέλος ας απαντήσει όποιος/α νιώθει τυχερός/η για την ερωτική του/της ζωή!
    Όσο για τον λόγο της ερωτήσεις ποσώς με ενδιαφέρει αν είναι στατιστικός η αν είναι για να καλύψει περιέργεια η οποιαδήποτε απάντηση μου .
    Εγώ αισθάνομαι μια χαρά με τον εαυτούλη μου και με ότι έχω ζήσει έως και σήμερα !
     
  3. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    RE: RE: Στην λαμπρή ερωτική μου «καριέρα» ως Master/slave έχω πάει με:


    Προς αποφυγή παρεξηγήσεων.... δεν κρίθηκε το θέμα ως θέμα και τα μετέπειτα πόστ ήταν εκτός θέματος.

    ας συνεχίσουμε λοιπόν επί του θέματος και συγνώμη για την διακοπή.  
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Στο μεταξύ τα αποτελέσματα είναι λες και Ε/είμαστε συνεννοημένοι από πριν  
     
  5. DreamMaster

    DreamMaster Regular Member

    Ειδικά από σένα Χάινριχ θα περίμενε περισσότερη εξιδείκευση στο .. πάνω άκρο! Ας πούμε θα μπορούσες να έχεις την πρόβλεψη για τους / τις "τριψήφιους"!

    Ας μην γελιόμαστε. Στο φόρουμ είναι άτομα που λόγω ηλικίας έχουν 20-25 χρόνια ερωτικής δράσης. Βάλε 4-5 ερωτικούς συντρόφους το χρόνο που δεν είναι και εξωπραγματικό, να την η κατοστάρα...

    Dream  
     
  6. SDs

    SDs New Member

    60 γυναικες και 50 περιπου "κοινες"..

    feet sessions εχω κανει με πανω απο 200 γυναικες..

    ;-)
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    RE: RE: Στην λαμπρή ερωτική μου «καριέρα» ως Master/slave έχω πάει με:

    Απορρίπτεσαι !!!
    Έλα με τον κηδεμόνα σου και του χρόνου με καλύτερες επιδόσεις.

         
     
  8. SDs

    SDs New Member

    εισαι μια lady ολο.. mistery..

    ;-)
     
  9. G_E

    G_E Contributor

    RE: RE: Στην λαμπρή ερωτική μου «καριέρα» ως Master/slave έχω πάει με:

    Η αριθμητική του Dream Master είναι λογικότατη. Μην ξεχνάμε ότι πριν το excel και την access υπήρχε το lotus123 σε dos και πριν απ’ αυτό ο λογαριθμικός κανόνας.
     
  10. DreamMaster

    DreamMaster Regular Member

    RE: RE: Στην λαμπρή ερωτική μου «καριέρα» ως Master/slave έχω πάει με:

    Γλωσσολογικά εξαιρετική η διατύπωση που επέλεξες

    αντί για το "περίπου 50 'κοινές' "

    Αυτές οι "περίπου 'κοινές' " έχουν πάντα άλλη χάρη!

     
     
  11. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Ένας γνωστός μου, πεισματικά εργένης και αδέσμευτος, με ανάληψη δράσης στα 13 και απρόσκοπτη συνέχιση μέχρι τα 75, οπότε και τα τίναξε με τα παράσημα στο στήθος, θύμιζε ότι κάποτε, όταν τα νεαρούδια (αγόρια) πήγαιναν διακοπές τις θεωρούσαν επιτυχημένες εφόσον είχαν φτάσει το στόχο: "αριθμός ημερών + 1". Δηλαδή μια νέα κατάκτηση (μετά συνουσίας) ημερησίως, συν μια επιπλέον τουλάχιστον. Ήτο μια ένδοξος εποχή: γαμιόντουσαν ακόμα και οι σκανδιναβές προτεστάντισες. Κυκλοφορεί η φήμη ότι εντοπίστηκαν, τότε, μέχρι και αγγλίδες που έφθαναν σε οργασμό.
    Οι παλαιοί μποέμ των αθηναϊκών καλλιτεχνικών κύκλων, σπανίως έπεφταν κάτω από το όριο αξιοπρεπείας, όπως το όριζαν: το λιγότερο τρείς νεοσύλλεκτες, κάθε ιθαγένειας, την εβδομάδα, συμπεριλαμβανομένων, βέβαια, των ομαδικών συνευρέσεων.
    Σε εξήντα ή πενήντα χρόνια κοινωνικής προσφοράς στην θηλυκή ανθρωπότητα, είναι προφανές ότι ο αριθμός των ευεργετημένων, κατά μόνας ή συλλογικώς, γυναικών, παρά τις αναπόφευκτες διακυμάνσεις λόγω ασθενειών, απλής αφηρημάδας ή καταβολής δυνάμεων, υπερέβαινε κατά πολύ τις 1000-1500, εξαιρουμένων των "επί χρήμασι εκδιδομένων". Με τις τελευταίες, νούμερα της τάξεως των 4000-5000, έως την πλήρη εξάντληση κάθε ικμάδας σφρίγους, ήσαν συνήθη.
    Αν τους μιλούσες για κατοστάρες έκριναν πως δεν είχες ακόμη ξεπαρθενευτεί - και δεν επαίρονταν, ήσαν διαπιστωμένα ειλικρινείς.
    Αλλά και στην αλλοδαπή ανάλογα φαινόμενα λαμβάνουν χώρα: ο περίφημος καλαθοσφαιριστής Magic Johnson, όταν προσεβλήθη από τον επικατάρατο ιό, έκανε λόγο για 20000, υπενθυμίζοντας το τεράστιο πλήθος των groupies, όσων τον ακολουθούσαν κατά πόδας. Η οικογενειακή του ζωή ήτο, πάντως, ομαλή και ερωτικώς σφριγηλή.
    Ο John Holmes, ανεφέρετο σε περίπου 40000 πρόσωπα (εκπορνευόταν, όμως, με θηλυκά και αρσενικά και είχε την ευχέρεια λόγω υπερμεγέθους οργάνου να πραγματοποιεί πολλαπλές διεισδύσεις καθ' εκάστην δίχως να έχει στύση), πέραν των συμπρωταγωνιστών του σε πορνοταινίες, που αριθμούσαν άλλες 10000.
    Βεβαίως, τα παραδείγματα αυτά χάνουν την όποια αξία τους, αν επικεντρωθεί κανείς σε bdsm σχέσεις, οι οποίες εκ της φύσεως τους αφορούν ένα εξειδικευμένο και περιορισμένο κοινό.
     
  12. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: Στην λαμπρή ερωτική μου «καριέρα» ως Master/slave έχω πάει με:

    Μετά σου λένε εμένα με ενδιαφέρει να γαμίσω το μυαλό!
    Εμ έμεινε και τίποτε άλλο να γαμήσεις!
    Άσε δε που από το πολύ το φικί φικί το πουλί δεν κάνει κουκου (από την βαρεμάρα, όχι από τίποτε άλλο!).

    Αστάρτη

    _________________
    Τα πουλιά πεθαίνουν βραχνιασμένα