Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στιγμες απο την ATHENS EROTICA 2009

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος spectrum, στις 16 Μαϊου 2009.

  1. spectrum

    spectrum Regular Member

  2. Emma

    Emma Contributor

    spectrum υποθέτω ότι ζήτησες την άδεια των απεικονιζόμενων στις φωτογραφίες αυτές πριν τις δημοσιεύσεις, έτσι;
     
  3. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    Και αυτογραφο απο την πετρουλα ελπιζω. 
     
  4. spectrum

    spectrum Regular Member

    Nαι και βεβαια ζητησα!Ειχα βεβαια ενα προβληματακι με την γλωσσα με τις ρωσιδες που ειναι στις φωτο αλλα ναναι καλα η φιλη μου η Τατιανα η Ρωσιδουλα,η οποια απεικονιζεται παρακατω,που εκανε την μεταφραση  


    Παντως Emma να σε πληροφορησω αν δεν γνωριζεις οτι και περσι τετοιο καιρο ανοιχτηκε νημα με φωτος απο την EROTICA και δεν υπηρξε καποιο αναλογο ερωτημα απο τους mods τοτε..
    Μπορεις να το δεις εδω..
    https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/t11575/

    ΥΓ1
    Δεν ζητησα αδεια μονο απο τον κυριο που εμφανιζεται σε 2 φωτο να κανει μασαζ σε κατι ποδαρακια..Αυτον τον εχω χεσμενο  

    YΓ2
    whipmarks απο την Πετρουλα ζητησα να μου πει το δελτιο καιρου αλλα επιφυλαχτηκε για την
    επομενη ΕROTICA  


    Παραθετω ακομα μερικες καρα-κιτς φωτο...

    Θελω να ευχαριστησω την καλη μου φιλη Mistress Victoria_Lash για τις διευκολυνσεις που μου
    παρειχε   Οι παρακατω φωτο ειναι απο το περιπτερο της οπου κυριολεκτικα μαστιγια και πλατες πηραν φωτια  

    Victoria thanks  

                                                             
     
  5. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Τα δικά μας τα παιδιά δεν βλέπω βασικά και ανυπομονώ...  
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν θα ήθελα να χαλάσω την ερωτική διάθεση και ατμόσφαιρα που δίνεται στο νήμα του Erotica,θα προσπαθήσω διακριτικά να πω τη γνώμη μου για τις pic που έχουν αναρτηθεί.
    Είναι μη ερωτικές και μου προκαλούν(κατά τη γνώμη μου πάντα) κιτς αισθητική του πορνό.
    Αυτά τα ολίγα κατά τη δική μου προσωπική γνώμη,δεν έχω κατι άλλο να προσθέσω,είναι απλά θέμα αισθητικής.
     
  7. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Θα έρθω να συμφωνήσω με την madlene.
    Πέρα από μη ερωτικές και κιτς, θα μπορούσα να πω οτι τις βρήκα λίγο....τεσπα.

    Ελπίζω να μην ήταν έτσι το όλο κλίμα και απλά να αποτυπώθηκε λάθος στις φωτό.
     
  8. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Στιγμες απο την ATHENS EROTICA 2009

    απαπαπαπα!!!!!!!! με τον καλο τον λογο ειστε μικρες κακουργες!!!
    δεν φταιει το κλιμα.
    ο φωτογραφος φταιει.
     
  9. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Re: Απάντηση: Στιγμες απο την ATHENS EROTICA 2009

    Δεν φταίει ο φωτογράφος. Θα τα πούμε από αύριο.
     
  10. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Στιγμες απο την ATHENS EROTICA 2009

    απαπαπαπα κι εσυ.....
    προσεξε μη δαγκωσεις τη γλωσσα σου.... 
     
  11. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Αφού δεν φταίειειειει!!!! Ωχχχ!!!!! (Λες και δεν τα είδες!!)
     
  12. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Εμείς που δεν τα είδαμε δεν θα μάθουμε δηλαδή?Μυήστε μας!!!!!
    Ας καθήσω λίγο....
    ποπκορν : τσέκ
    χαρτομάντηλα : τσέκ
    βιολί : τσέκ

    φώτα,μουσική και πάμε!!

    (Όχι,σοβαρά πείτε..)