Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στιγμιότυπα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 12 Αυγούστου 2006.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Στίχος 4ος

    Μα, Λατρεμένε μου Κύριε, είναι η κόρη μου…
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    -Θα καθίσετε απέναντι μου. Δε θα ξέρει αυτός ποια είμαι. Θα τον ανάψεις πόρνη μου, θέλω να μην μπορεί να κρατηθεί. Ξέρεις τον τρόπο στον έμαθα καλά. Θέλω το βλέμμα του να λιώνει πάνω σου. Θέλω όταν κοιτάξει μέσα από μένα να νιώσω την ηδονή του. Κατάλαβες τι σου ζητώ;

    -Μάλιστα Ακριβέ μου Καθρέφτη …
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Είναι μοναδικό...είναι υγρό...είναι ζεστό...είναι το αίμα μου…είναι το αποτύπωμα των χειλιών Του πάνω στο σεντόνι μου…
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ζωή πικρή, γεμάτη από την κτηνώδη απουσία Του…
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Μικρή βέργα τυλιγμένη σε κόκκινο μετάξι. Χρόνια πολλά καρδούλα μου…
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Στου κατωφλιού την σκιά, εκεί θα ανακουφίσεις τις ανάγκες σου σκύλε μου πιστέ…
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Πόθου κεράσματα, έτσι τα καλώ εγώ καλοί μου φίλοι. Το κονιάκ είναι παλιό και είναι γεμάτες από αυτό. Μα οι φωνές τώρα ας σωπάσουν η ώρα έφτασε. Πιέτε από τις σχισμές τους, πιέτε και μεθύστε…
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Σου το λέω είμαι σίγουρη. Εγώ θα είμαι η εκλεκτή Του γι’ απόψε…
     
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Τα κρίματά σου δούλε θα συναντήσουν το άθλιο κορμί σου και στο λιώμα του χιονιού θα σβήσουν…
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Κύματα ανέμου τα χάδια Σου Ακριβέ μου. Ρεύματα ζεστά που τα φτερά μου αγκαλιάζουν και στα πιο κρυφά μου όνειρα με φέρνουν. Τα χέρια Σου οι καλοί μου Δαίμονες και τα ξυράφια που κρατούν οι Ρομφαίες Τους…
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ακίνητος γλυκέ μου μείνε, το δέρμα σου δεν θέλω να ζαρώσει. Το κέντημα λίγο ακόμα θέλει…
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Να … όχι, μπορώ χμμμ ούτε αυτό, θα ήθελα…με τίποτα. Αχχχ πως θα το ζητήσω. Ίσως αν αφήσω το μαστίγιο πάνω στο γραφείο…