Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στιγμιότυπα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 12 Αυγούστου 2006.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Αράζω στα πόδια Σας χρυσέ μου Κύριε και το βλέμμα Σας ο ήλιος, που απ’ το λήθαργο με βγάζει…
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Κάνε την σκλάβα μου να φωνάξει για σένα και θα στη δώκω δική σου για πάντα να ‘ναι…
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Το παραμύθι τούτο μικρέ μου πρίγκιπα θα ξεκινήσει με το «Μια φορά και ένα καιρό ένας νέος ήθελε σκλάβος πιστός να γένει…» και θα τελειώσει με την δική σου φωνή που σίγουρη θα λέει «…και έζησε για πάντα ευτυχισμένος». Μην σφίγγεις λοιπόν τα δόντια και σεργιάνισε στου πόνου τα ακριβά παλάτια…
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Στίχο να βρω να περιγράψω αυτό που είδα πάνω της φίλε μου δεν μπόρεσα. Πώς μπορείς να περιγράψεις το διαμάντι που θρυμματίζεται σε δεκάδες μικρούς γαλαξίες;
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Μου… Μία λέξη που ηχεί σαν το γλυκό ήχο του μετάλλου όταν κλειδώνει η πόρτα. Και που απελευθερώνει τα ίδια ακριβώς γεμάτα χρώματα…
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Να βάλεις φωτιά μεγάλη και να κάψεις όλα σου τα ρούχα. Δεν χρειάζεται να κρύβεις την θωριά σου, στον κόσμο μου μικρή μου…
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Φαίνεται τώρα αδερφέ μου. Τώρα που οι αχτίδες του ήλιου αγκάλιασαν και πάλι τον κόσμο, φαίνεται η ερωμένη μας. Γυμνή και δεμένη, όπως την αφήσαμε εχθές στον σταυρό. Να για δες! Μοιάζει να είναι πιο υγρή από ψες βράδυ. Την πότισε φαίνεται η νύχτα…
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Μικρός είναι ο πάσσαλος δούλα που σκαλίζεις. Ο υγρός σου, ναός, αξίζει μεγαλεία.
     
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Γιατί όχι;

    Θα σ’ ακούσουν οι γονείς σου, να φωνάζεις;
    Αυτό θέλω και εγώ γλυκό μου…
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Απόψε, θα κοιμηθείς με τα άλλα κορίτσια. Και όταν τα βρεις στην κάμαρα σας, στείλε μου την Μάγια. Θέλω μελαχρινό κορμί, στο κρεβάτι μου γι' αυτή τη νύχτα…
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Κάποιος θα αδειάσει μέσα σου σκλάβα μου. Μπορεί να είμαι εγώ, μπορεί να μην είμαι. Έτσι παίζεται η ρώσικη ρουλέτα.
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Θα γυρίσεις το πρωί, πριν της δέκα που πρόκειται να ξυπνήσω. Δε θα μπεις στο δωμάτιο, δε θα ενοχλήσεις εμένα και την συντροφιά μου. Θα πας στη κουζίνα και θα φτιάξεις τον καφέ μου. Θα περιμένεις να ξυπνήσουμε και να φύγει η συντροφιά μου. Τότε μόνο θα ξεμυτίσεις ανόητη…