Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στιγμιότυπα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 12 Αυγούστου 2006.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Πεθάνει; Να πεθάνει ο σκλάβος μου; Και εγώ τι θα κερδίσω από αυτό;
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    «Των σκλάβων τα παιχνίδια είναι το μάλιστα και το ευχαριστώ το κι άλλο και το σίγουρα μπορώ. Μα των αφεντάδων το παιχνίδι;»
    «Μάλιστα Κύριε.»
    Ο Κύριος απορημένος την σκλάβα του κοιτάει και μετά σε γέλια ξεσπάει.
    Τον κοιτάει ταπεινά κι αυτή και με ικανοποίηση χαμογελάει…
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Χρωμάτων παιχνιδίσματα στα δάκρυα που το δρόμο προς τα πόδια σου διαγράφουνε μικρή μου. Ένα ολάκερο ουράνιο τόξο παγιδευμένο στο καθένα από αυτά…
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Την ανάσα σου να αφήσεις; Όχι ακόμα σκύλα, όχι μέχρι το κοκτέιλ μου να φτιάξω…
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ελευθερία μία λέξη τόσο γεμάτη και με τόσο μόχθο κερδισμένη. Πέτα ψηλά σκλαβάκι μου και πέτα ελεύθερο…
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Των αρμών η μοναξιά δεν μου ταιριάζει δούλα. Κράτα τα χέρια πάνω στα πόδια σου κολλημένα. Ο πηλός δε θέλω να στεγνώσει πριν τελειώσω…
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Βημάτων ακούω μουσική. Ησυχάστε στα κλουβιά σας, αδερφούλες, έρχεται ο Ακριβός μας Κηπουρός…
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Σου έφερα τα αγαπημένα σου στρωσίδια σκλάβε μου. Πλεγμένα από τσουκνίδες…
     
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    «Θα σκουπίσω, θα συμμαζέψω, θα μαγειρέψω κι εσύ δούλε ήσυχα θα με κοιτάς»
    «Μάλιστα Κυρία, Σας ευχαριστώ»
    «Γλυκό μου τραπεζάκι»…
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Κλέψω…μμμ, αυτήν την αμαρτία θα διαπράξεις σήμερα για τον Θεό σου, δούλε…
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Γυμνός και ζωντανός, εσείς;

    Άγιος ο Κύριος σας που σας επιτρέπει μία φορά τον χρόνο να πηγαίνετε εκκλησία.
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Γυμνός και ζωντανός, εσείς;

    Ο Κύριος σας, θα αποφασίζει, ποιες εικόνες θα προσκυνάτε. Έχει μερικές καλές δικές Του.