Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Συζηγος Mistress

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος i_like_to_Obey, στις 16 Σεπτεμβρίου 2009.

  1. i_like_to_Obey

    i_like_to_Obey New Member

    Μπορεί μια σύζυγος να είναι και αφέντρα στο σύζυγό της, και τί επιπτώσεις έχει αυτό στη ζωή του ζευγαριού;
     
    Last edited by a moderator: 16 Σεπτεμβρίου 2009
  2. gdima57

    gdima57 New Member

    Απάντηση: ΣΥΖYΓΟΣ MISTRESS

    Μετά από μία 10ετία και αφού χώρισα, σιγά σιγά συνειδητοποιών ότι η πρωην μου με μεταχειριζόταν σαν mistress . Τα πρώτα χρόνια λόγω έρωτα δεν το έβλεπα.. αλλά σιγά σιγά κουράστηκα..

    Δεν θα είχα πρόβλημα , αν ταυτόχρονα ένιωθα ότι με αγαπούσε κιόλας..
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: ΣΥΖYΓΟΣ MISTRESS

    Γιατι να μην μπορει;
    Οι επιπτωσεις εχουν να κανουν με τους κανονες και τα ορια που το ζευγαρι θα ορισει.
    Αν η συζυγος εμφανιστει στη συνελευση ιδιοκτητων της πολυκατοικιας που μενουνε καβαλα στον συζυγο-σκλαβο-αλογακι της ,οσο να'ναι ,καποιες επιπτωσεις στην κοινωνικη τους ζωη με τους γειτονες θα υπαρξουν.
    Αν αρκεστει να τον ιππευει μεταξυ σαλοτραπεζαριας και κρεββατοκαμαρας , η κυρια θα συνεχισει απροσκοπτα να σχολιαζει με την κυρια Κατερινα του δευτερου το συνολακι που φορουσε η Βανδη στην τελευταια της συναυλια και ο συζυγος να πινει μπυρες βριζοντας παρεα με τον Πετρο του τεταρτου τον Μπλανκο που'χει γινει χασογκολης τελευταια.
     
  4. angelosub

    angelosub New Member

    Εγώ παντως θα ήθελα η γυναίκα που θα παντρευτώ να είναι και η Mistress μου.
     
  5. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: ΣΥΖYΓΟΣ MISTRESS

    Πραγματικά αυτό που περιέγραψες είναι το ιδανικό! Αραγε πόσοι το ζούνε αυτό?
     
  6. Latex2008

    Latex2008 New Member

    φυσικα και γινεται. δεν βλεπω το λογο να υπαρχει ιδιοτικη ζωη σε ενα ζευγαρι. Μαλιστα μπορει να εχουν και καλυτερη σχεση σας αντρογυνο. Παντως πολυ θα ηθελα να εχω την συζηγο μου και σαν mistress
     
  7. jimisromeo

    jimisromeo New Member

    Απάντηση: ΣΥΖYΓΟΣ MISTRESS

    συμφωνω με τον λατεξ
     
  8. vanessapret

    vanessapret Regular Member

    Το θέμα είναι οτι δεν υπαρχουν αφεντρεσ μόνο επαγγελματιες που το κάνουν για τα λεφτα κ τιποτα άλλο!!!!!!!!!!!!!
     
  9. Druna

    Druna Guest

    ...ΕΙΔΙΚΑ όταν η κυρία Κατερίνα του δεύτερου θαυμάζει το πόσο ενημερωμένη είναι η σύζυγος για τα δρώμενα της πόλης και οι φίλοι του συζύγου, τον ζηλεύουν που έχει κατακτήσει το δικαίωμα να βλέπει όλους τους ποδοσφαιρικούς αγώνες χωρίς γκρίνια, η...διαδρομή μεταξύ σαλονιού και κρεβατοκάμαρας γίνεται έως και εντυπωσιακή μπορώ να πω!!!
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: ΣΥΖYΓΟΣ MISTRESS

    αν θυμαμαι καλα Μιστρες ειναι εκεινη που δινει εντολες στον υποτακτικο ή τον ταπεινωνει .....
    λοιπον εχουμε και λεμε :
    πρωϊ .... "οταν γυρισεις το μεσσημερι θελω να φερεις αυτο , εκεινο , το αλλο .. " ... (καθως και μια ποικιλια απο εκλεκτα γαλατα πουλιων) ....
    μεσσημερι ... " κατσε να φας τωρα διοτι θελω να καθαρισω " .... (αμα δεν πεινας εκεινη την στιγμη την πουτσισες) .
    απογευμα .. "παλι καθησες ? .... δεν ειπαμε θα παμε να δουμε τον καναπε ? ".... (το οτι στο οπτικο της πεδιο ηδη καποιος καθεται σε καναπε , δεν το αντιλαμβανεται καθολου ο εγκεφαλος της) ..
    βραδυ ... " μην χασεις και δεν στηθεις μπροστα σε καθε σαχλαμαρα που παιζει η τηλεοραση " ... (μολις με ειπε σαχλαμαρα κατα συροην ? ... )
    βραδυ βραδυ ... "ξερεις ποσο καιρο εχεις να με αγγιξεις ? ...." ... εδω εχεις δυο επιλογες : η θα κανεις τον δωρητη οργανου και θα πας ... ή θα ακουσεις τον γνωστο μονολογο :



    τωρα αμα εσας ολα αυτα σας κανουν ακομα σκεπτικους για τον αν η συζυγος μπορει να γινει Μιστρες .. δεν εχετε παρα να παρετε τον τηλεφωνικο καταλαγο και να αρχισετε με τυχαια επιλογη να ρωτατε την γνωμη των υποτακτικων .. εεε ... μπαρδον ... συζυγων ηθελα να πω ....
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. dizzyisntacow

    dizzyisntacow New Member

    Απάντηση: ΣΥΖYΓΟΣ MISTRESS

    εγω ειμαι Μιστρες του συζηγου μου
     
  12. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: ΣΥΖYΓΟΣ MISTRESS

    Eλπιζω τοτε να τον βαζεις να ξαπλωσει σε χλοερα βοσκοτοπια ,να τον πηγαινεις εκδρομουλες σε τοπους αναπαυσης με αφθονα νερα,και το ονομα σου να τον οδηγει στα μονοπατια της δικαιοσυνης.

    Α, ... μπαστουνι για να τον παρηγορεις εχεις;