Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Συμβουλές για καλό γλυφομούνι (αγγλικά)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Resources and Tutorials' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 11 Απριλίου 2008.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Συμβουλές για καλό γλυφομούνι (αγγλικά)

    Πράγματι. Αν την δέσεις πρώτα και μετά της τα κάνεις, θα δεις ότι είναι πολύ καλύτερο. Αν διαμαρτυρηθεί, δώσε της δυο δυνατές μπάτσες. 

    Αν συνεχίσει να διαμαρτύρεται, την λύνεις και της φωνάζεις ταξί. Αν δεν συνεχίσει, κάνεις αυτό που θέλεις και διανθίζεις με λίγο περισσότερο πόνο από ότι περιέγραψες στο ποστ σου. Μικρά μπατσάκια στο μουνί, τσίμπημα στα μουνόχειλα και στην καλύπτρα, και άλλα πολλά που επαφίενται στην φαντασία και στις ορέξεις του καθενός.

    Ας μην παραγνωρίζεται και ο συνδυασμός με την πρωκτική απόλαυση. Τα δάχτυλα δεν είναι μόνο για να παίζουν πιάνο. 
     
  2. Petropoulos

    Petropoulos New Member

    Απάντηση: Συμβουλές για καλό γλυφομούνι (αγγλικά)

    Aμα εισαι τεχνιτης........................ 
     
  3. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Απάντηση: Συμβουλές για καλό γλυφομούνι (αγγλικά)

     
     
  4. Petropoulos

    Petropoulos New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Συμβουλές για καλό γλυφομούνι (αγγλικά)

    Ωραιοοοοο:icon16:
     
  5. Syrah

    Syrah Contributor

    Re: Απάντηση: Συμβουλές για καλό γλυφομούνι (αγγλικά)

     
     
  6. Petropoulos

    Petropoulos New Member

    Απάντηση: Συμβουλές για καλό γλυφομούνι (αγγλικά)

    Στην συγκεκριμενη στιχμη παντα χανεσαι....
     
  7. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Συμβουλές για καλό γλυφομούνι (αγγλικά)

    παλι το εκανες το θαυμα σου μικρε!
    αει σιχτιρ!!!!!!
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: Συμβουλές για καλό γλυφομούνι (αγγλικά)

    μου θύμισε ατάκα "σαράντα χρόνια βαρελάς τέτοιο πάτο δεν έχω ξαναδεί" ,από μπάρμπα όταν πέρναγε γκόμενα...
     
  9. katerina28

    katerina28 Regular Member

    Εγώ πάλι τελειώνω μόνο όταν με γλύφει ο άντρας μου. Ποτέ δεν έχω καταφέρει να φτάσω σε οργασμό από την διείσδυση
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Re: Συμβουλές για καλό γλυφομούνι (αγγλικά)

    Σε ποια σταση αισθανεσαι εσυ, οτι θα ειχες επιτυχια διεισδυσης κ παραλληλα ενος φανταστικου οργασμου? 
     
  11. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Συμβουλές για καλό γλυφομούνι (αγγλικά)

    Ti να το κανεις θαλεια μου; Τα είπαμε. Οι σκλαβες δεν με θελουν γιατι δεν ειμαι Μαστερ. Οι αφέντρες δεν με θελουν γιατι και να το παιξω σκλάβος, σκατα σκλαβος θα είμαι (κατι μου θυμιζει αυτο). Οι switch δεν με θελουν γιατι παραείμαι ρομαντικος και τρυφερος. Οι περβοπούλες δεν με θελουν γιατι δεν είμαι αρκετα τσογλανάκος, ή γιατι ειμαι παντρεμενος και κανω διπλή ζωή, οι βανιλίτσες δεν με θέλουν γιατι ειμαι διεστραμενος.... μπουχουχουυυυυυυυυ!!!!!! είμαι ενας διστυχισμενος  
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Συμβουλές για καλό γλυφομούνι (αγγλικά)

    σε καταλαβαίνω και να που κατέληξα ...