Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Συμβουλές για καλό γλυφομούνι (αγγλικά)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Resources and Tutorials' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 11 Απριλίου 2008.

  1. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Συμβουλές για καλό γλυφομούνι (αγγλικά)

    μη κλαις μωρο μου
    κι εγω μια απο τα ιδια ειμαι (αν μπορει να σε παρηγορησει αυτο)
    τα ειπαμε! οσοι δεν εχουμε ξεκαθαρο στατους ειμαστε καταδικασμενοι στη μοναξια μας.
     
  2. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: Συμβουλές για καλό γλυφομούνι (αγγλικά)

     
  3. sentinel79

    sentinel79 New Member

    flesh and the power it holds...
     
  4. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Το θέμα είναι ότι αν το κάνεις μια φορά μετά δεν μπορείς να σταματήσεις (για τους άντρες μιλώ). Οι εμπειρίες μου λένε ότι μπορείς να φτάσεις στην απόλυτη καύλα αν εξασκηθείς λίγο.
     
  5. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Συμβουλές για καλό γλυφομούνι (αγγλικά)

    Ξέρεις τι μου θύμισες τώρα;




    Πάντως,με όλες αυτές τις γνώσεις σου επί του θέματος (βλ.γλυφομούνι) ε,όλο και σε κάποια τρύπα χωράς..​








     ​
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Συμβουλές για καλό γλυφομούνι (αγγλικά)

    αχ Λαιδη με κανετε και κοκκινιζω. Πειτε ποτε να αλλαξω αυτο το I want to become να σκασουν αυτοι που μου την λενε. τι αλλο θελετε απο μενα; θελετε να γραψω με greeklish? na na na! grafw..... me kindino na diagrapsoun tin apognosi moy.
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Βλέπω,επιδίδεσαι στην τέχνη του "γλυφομουνίου" και στα ποστς,έτσι; Boy!you must be good!! 

    Mάζεψε τη γλώσσα σου,τώρα,σκλάβε.. γέμισε σάλια το πάτωμα και θα γλυστρίσω με τα 12ποντα!




     
     
  8. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    δεν ξέρω αν γράφτηκε σε κάποιο πόστ αλλά μια καλή συμβουλή πριν το κάνετε είναι να είστε καλά ξυρισμένοι ειδικά αν έχετε σκληρά γένια.
     
     
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Συμβουλές για καλό γλυφομούνι (αγγλικά)

    Ξανασκέψου το αυτό, δες το και λίγο αλλοιώς...

    Οι φέροντες μούσι δηλαδή, λες να μην έχουμε βρει τον τρόπο να το αξιοποιήσουμε σχετικά;
    Σου λέω εκ πείρας, ότι κατά την ενασχόληση με την υπό εξέτασιν πρακτική, ένα κοντοκομμένο μούσι (να τσιμπάει λίγο δηλαδή), μπορεί να συνεισφέρει με αρκετά ενδιαφέροντα τρόπο...

     
     
  10. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Συμβουλές για καλό γλυφομούνι (αγγλικά)

    σαφώς και το είχα ον μάιντ όταν ποστάριζα αλλά εμένα επειδή μου αρέσει το ελαφρά ατημέλητο και ψιλοαξύριστο όλες όσες το είχαν δοκιμάσει μαζί μου, ένα παράπονο είχαν την αξυρισιά.
    ευτυχώς δεν είχαν τίποτα άλλο. ιχιχιιχχιιχ.
    αλίμονο αν οι φέροντες μούσι ήταν υποχρεωμένοι να το ξυρισουν ή να ξεχάσουν αυτόν τον μοναδικά ωραίο τρόπο να προσφέρουν ηδονή στην σύντροφο.
     
  11. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Συμβουλές για καλό γλυφομούνι (αγγλικά)

    "In" Mind, my friend, never "On" Mind... Face-sitting is not an acceptable practice for Mind, despite his well known passion for the beautiful bottoms...  
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Συμβουλές για καλό γλυφομούνι (αγγλικά)

    Και φαντάσου να πας εσύ φρεσκοξυρισμένος και να ναι αυτή με σκληρή τρίχα εκεί!