Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Συμβουλές για σχέση αφέντρας /σκλάβου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Dominica, στις 7 Νοεμβρίου 2017.

  1. Καλημέρα σας.
    Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάποια πράγματα. Είμαι καινουργια στο χώρο. Θελω να κάνω έναν συγκεκριμένο άνθρωπο σκλάβο μου. Πώς να εγκαθίδρυσω τους κανόνες μου; Έχω αγχωθεί πολύ. Ειναι αρκετά ξεροκέφαλος κι δεν ακούει πολύ.. Χάνεται ακόμα κι βδομάδες, χωρίς επικοινωνία. Θελω να τον έχω στο δικό μου, όπως περιγράφετε . Τον θέλω κανονικό σκλάβο μου.. Να σημειώσω οτι αυτος μου πρότεινε κάτι τετοιο . Έχω μπερδευτεί πολυ... Τι μου προτείνετε;;

    Σας ευχαριστώ πολύ....
     
  2. centcool

    centcool Guest

    αχεμ.... πόσο χρονών είστε οι δυό σας ?
     
  3. Εγώ 26, αυτός 37
     
    Last edited: 7 Νοεμβρίου 2017
  4. Τι μπορώ να κάνω;;;
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Να του μιλήσεις, ίσως;
     
  6. Και τι να του πω;; Του έχω δώσει κάποιους κανόνες που θέλω να ακολουθεί αλλά δεν τους υπακούει... Πώς μπορώ να το αλλάξω;;
     
  7. centcool

    centcool Guest

    τιμωρία οταν τους παραβαίνει, εκτος αν είναι εξ’αποστάσεως φάση οπότε δεν μπορείς να κάνεις κ πολλα...
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Eάν είναι σχέση από απόσταση, δύσκολα τα πράγματα. Αν δεν υπακούει, τότε προβληματίσου, το θέλει όντως πραγματικά να είναι σκλάβος ή απλά τα παιδία παίζει;
     
  9. Όχι είμαστε κοντά απλά δεν βρισκόμαστε πολύ συχνά , κάτι το οποίο θεωρώ οτι πρεπει να αλλάξει... Πιστεύετε ότι πρέπει να είμαι σκληρή;; Έχω μπερδευτεί πολύ..!! Έχει ισχυρή προσωπικότητα!! Πρεπει να την υποτάξω;;
     
  10. centcool

    centcool Guest

    φτιάξε ένα συμβόλαιο και βαλτον να συμφωνήσει, ετσι θα ξερει οτι το παραβαίνει με τις συνεπειες.
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @Dominica

    Μην μπερδεύεσαι αν δε θέλει να υποταχθεί με το καλό, νομίζεις ότι γίνοντας πιο σκληρή θα γίνει αυτό που θες;

    @centcool

    Σκέψου να είχε γίνει και συμβόλαιο κ να έχει τέτοια συμπεριφορά, νοτ!
     
  12. centcool

    centcool Guest

    @Μαντλίν κάποιο θέλουν αυτό να βιώσουν. αυταρχικότητα και αυστηρότητα.

    ενα μίνι συμβολαιάκι (να’χει κι ενα safeword) βοηθάει.