Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Συμβουλές για σχέση αφέντρας /σκλάβου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Dominica, στις 7 Νοεμβρίου 2017.

  1. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    αυτό μου χτύπησε πολύ άσχημα...
     
  2. Κι εμένα πάρα πολύ, θέλω πολύ να τον τιμωρήσω σκληρά.
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ερώτηση:

    Με την τιμωρία θα *κερδίσεις* την υποταγή του;
     
  4. Όχι αν δε το θελει πραγματικα δεν πρόκειται να γινει τπτ
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Τι ακριβώς σου πρότεινε;
     
  6. Janine

    Janine Regular Member

    Έχω την ίδια απορία με την @Dark_Explorer

    Αν σας πρότεινε να γίνει σκλάβος σας, όπως υπονοείτε εδώ, τότε δεν συνάδουν αυτά που λέτε ότι κάνει με αυτό που λέτε ότι σας πρότεινε, έτσι όπως τα λέτε τουλάχιστον.

    Και φτάσατε και σε συμβόλαιο; Και τι λέει αυτό το συμβόλαιο ακριβώς;
     
  7. Ναι αυτός μου πρότεινε να ειναι σκλαβος μου . Λεει οτι παραδίδει τον έλεγχο του , ότι θα βάζει την ευχαρίστηση της αφέντρας του πάνω απ Όλα , οτι θα ειναι διαθέσιμος και θα εκπληρώνει κάθε επιθυμία. Κ.ά. Αλλά ανυπάκουος . Ήθελε να παραδοθεί πλήρως. Σκοτσέζικο ντους. Ουφ!!
     
  8. Μήπως είναι bratslave ?
     
  9. Maorslave

    Maorslave Petboy

    Κοιτα...αν δεν το γουσταρει αυτο, αν δεν ειναι στην ψυχοσυνθεση του ξεχασε το
     
  10. Τι είναι αυτό;; Δε το γνωρίζω
     
  11. Επειδή μας περιγράφεις ότι είναι λιγάκι αυθάδης, λιγάκι αλεγκρος, με έντονη προσωπικότητα ,λίγο αντιδραστικός , σε παίζει στα δάχτυλα , αλλά θέλει και να υποταχθεί απόλυτα θέλει και να παραδώσει τον πλήρη έλεγχο θέλει να τον κάνεις και σκλάβο σου . . Ε γι αυτό λέω μήπως είναι μίξη .Κανένα νέο χαρμάνι .Αυτό .
    Ή παντρεμένος .
     
  12. Χαχαχα όχι δεν ειναι