Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Συμβουλές για pegging

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος GothKitty, στις 25 Ιουνίου 2017.

  1. GothKitty

    GothKitty Sensitive Babygirl

    Καλησπέρα! Γενικότερα με ενδιαφέρει πολύ και με εξιταρει η ιδεα του pegging και να το κάνω σε καποιον. Δεν το εχω κανει ποτέ αλλά θα ήθελα στο μελλον, βέβαια μόνο με άτομο που έχουμε σχέση οικιοτητα εμπιστοσύνη και αν μου ρο βγάζει φυσικά. Απλά θα ήθελα να μου δώσετε συμβουλές και tips για προετοιμασία τι να προσεχω πως να το κάνω κλπ. Περιμένω απαντήσεις  
     
  2. katerina

    katerina Regular Member

    τι ειναι το pegging?
     
  3. energizer7

    energizer7 Regular Member


    Καλημερα . Το ξεκινησες πολυ καλα και διατηρησε το . Να ειναι ανοιχτομυαλοι και ακομπλεξαριστοι και οι 2 θα σου προσθεσω εγω . Συν οτι θα πρεπει η τρυπουλα του αντρα να εχει καθαριστει σε βαθος , με κλυσμα !!!
     
  4. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

  5. katerina

    katerina Regular Member

  6. energizer7

    energizer7 Regular Member

  7. GothKitty

    GothKitty Sensitive Babygirl

    Σε ευχαριστώ πολύ  
     
  8. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Αυτο το πραγμα δεν ειναι καπως επικινδυνο για τα καημενα τα κωλαρακια ;
     
  9. GothKitty

    GothKitty Sensitive Babygirl

    Δεν θα κανω τπτ το εξτριμ μην ανησυχείς θα τα λυπηθω τα κωλαρακια   θα είμαι πολύ τρυφερη και δεν θα το κανω με τον οποιοδήποτε
     
  10. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Αν ήταν έτσι, θα είχε γεμίσει το ER με κωλαράκια   χαχαχα
    Με προσοχή και υπομονή, είναι από τις πιο δυνατές απολαύσεις και διόλου επικίνδυνο.

    Ειλικρινά δεν ξέρω τι συμβουλές να δώσω σε αυτό το θέμα. Νομίζω ότι είναι κοινή λογική, αλλά... Here it goes.

    1. Μπορεί να είναι toy αλλά καλό είναι να χρησιμοποιούνται προφυλάξεις, έστω και αν υπάρχει καλό καθάρισμα.

    2. Χαλάρωση, χαλάρωση και πάλι χαλάρωση. Η ψυχολογία παίζει μεγάλο ρόλο. Η εμπιστοσύνη, η εξοικείωση της περιοχής με το άγγιγμα, το "παιχνίδι" με τα δάχτυλα και πάντοτε καλή λίπανση.
    Tip: Η χρήση σφήνας για να συνηθίσει η περιοχή είναι επίσης πολύ καλή ιδέα (και σκέτη καύλα   )

    3. Άφησε τον να συνηθίσει, σκέψου λίγο πώς νιώθουν οι κοπέλες με την αντίστοιχη εμπειρία, ε δεν ξεκινάς το ανελέητο σφυροκόπημα με την μια  

    Αυτά πάνω κάτω... Υπομονή να υπάρχει και όλα καλά πηγαίνουν συνήθως  
     
  11. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Πειτε τα εσεις που ξερετε παιδια γιατι εγω με τους κωλους δεν τα παω καλα. Ουτε με τον δικο μου, ειμαστε μαλωμενοι , δεν μιλαμε.
     
  12. GothKitty

    GothKitty Sensitive Babygirl

    Σε ευχαριστώ πολύ