Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Συμπεριφορές Κυριαρχικών στο φόρουμ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Gorean Angel, στις 3 Αυγούστου 2011.

  1. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Συμπεριφορές Κυριαρχικών στο φόρουμ



    Γιατί οι υποτακτικοί τους έδωσαν αυτό το δικαίωμα θεωρώντας πως στο forum μπορεί να γίνει virtual bdsm.

    Για παράδειγμα, μιλώντας σ’ έναν άνθρωπο που δεν γνωρίζουν στον πληθυντικό επειδή έχει το status “Master” ή “Mistress” (προσκυνώ τα θεϊκά σας πόδια που δεν έχω δει) ή απευθυνόμενοι στον mastermalakas ως: «Κύριε Μαλάκα» (το «Μ» πάντα κεφαλαίο - δείχνει μεγαλοπρέπεια).
     
  2. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Απάντηση: Συμπεριφορές Κυριαρχικών στο φόρουμ


    Δεν θα έλεγα πως είναι το ίδιο, γιατί η χροιά της φωνής δίνει περισσότερες πληροφορίες από ένα δακτυλογραφημένο μήνυμα. Είναι πολύ πιο ζωντανό και άμεσο το τηλέφωνο.
     
  3. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Συμπεριφορές Κυριαρχικών στο φόρουμ


    Ώπα ρε φίλε, coolάρισε !
    Ούτε εγώ έχω μουστάκι ..... και το πολύ πολύ ....να το πάρουμε παρτούζα το ....μπιφτεκάκι ....λολ ...!