Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Συνεδρίες : Quo Vadis Femdomina ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Gloriana Majestica, στις 10 Ιουνίου 2017.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    τώρα άμα σου πώ οτι το μισό μάτι είναι πιο effective από τα δύο τα ορθάνοιχτα ... 
     
  2. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Καλά, για σένα ειδικά δεν έχω αμφιβολίες. Εσύ βλέπεις και με κλειστά μάτια  

     
  3. brenda

    brenda FU very much


    Είναι διασταύρωση Οιδίποδα, Τειρεσία και Κάλχα, ο γλυκούλης μου. 

    Κάτω τα χέρια σου Γκλοριάνα από τον Αντερχερφητάκο μας, σε αγαπώ, σε εκτιμώ, αλλά εδώ υπάρχει μία προτεραιότητα όπως καταλαβαίνεις και μία ιεραρχία, δεν μπορούμε να τα παρακάμπτουμε αυτά και να έρχεστε εσείς οι νέες και ωραίες, σεινάμενες, κουνάμενες να μάς πάρετε το παγωτό απ΄το στόμα.
    Μπορεί να είμαι καλή, ευγενική και υπομονετική, αλλά αυτό να ξες δεν θα το δεχτώ, να μου τονεφλερτάρεις με του τσέλος κι άλλα τέτοια νεωτεριστικά. 
    Και για θυμηθώ και μία παλιά μας ατάκα εδώ, ένα έχω να σου πω: ''τα κυτεί αίμα''. 

    <<Ο Αντερχερφητάκος είναι δικός μας>> 

    Kάτω τα -αμανικιούριστά σου- χέρια από πάνω του.  (Αλήθεια, ούτε πεντικούρ κάνεις? Γιατί έτσι να ξέρεις, θα χάσει ενδιαφέρον από μόνος του) 

    Consider yourself warned. 

    Να φύγεις, να πας στη Γιαπωνία, στην Αγγλετέρα, από που στο καλό μάς ήρθες -μαύρη η ώρα- , που ήσανε κάποια, εδώ είσαι νεούδι κι άμα θες να μείνεις, θα ακολουθείς τα πρωτό-κωλα και δεν θα είσαι ιερόσυλη, ντάξ? 


     
  4. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Το τσεκούρι του ερωτικού πολέμου ξεθάφτηκε. Τα τύμπανα ξυπνούν μέσα μου τη μικρή Ποκαχόντας (αφού πρώτα έχει κατεβάσει κάνα μισόκιλο meth και βρίσκεται σε παράκρουση). Λάφυρο θα τον πάρω τον Αντερχερφητάκο σας και θα τον κρεμάσω στη ζώνη μου, σα ματωμένο σκαλπ χλωμού προσώπου. Θα τον πατούσα χάμω, αλλά νομίζω ότι αυτό θα του άρεσε, οπότε θα σκεφτώ άλλη τιμωρία. Έτσι δε και ξανακοιτάξει κάποια από σας, θα του τα βγάλω τα μάτια (με τα αμανικούριστα χέρια μου) και θα στον κάνω εγώ Τειρεσία κατά κυριολεξία. Να μαντεύει μεν, αλλά όχι να ξενοκοιτάει άλλο πια.
     
  5. Elric m

    Elric m Leave No Cross Unturned

    Πες μου ότι ακούς και manowar. :-D
     
  6. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Αυτοί δεν είναι κάτι λαδωμένοι σφίχτες που φοράνε γιδοπροβιές ; Μα τι τομάρια !
     
  7. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Ζήνα εσύ?
     
  8. Elric m

    Elric m Leave No Cross Unturned

    Αυτό εάν μου το έλεγες 18 χρονών θα σου τράβαγα το μαλλί τρίχα τρίχα.   Θα σου βάλω ένα τραγούδι κάποια στιγμή εδώ + στίχους για να καταπιείς την δηλητηριώδη γλώσσα σου!
     
  9. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Αυτή ήτανε χοντρή κσι κάπως σκυλομούρα. Εγώ την προσέχω τη σιλουέττα μου, ενώ από φάτσα, καλά, σσσσσσσ......
     
  10. brenda

    brenda FU very much

    Δεν θέλω να σε τρομάξω μικρή μου, αλλά κάτι τύπισσες σαν κι εσένα, τις έχουμε για δεκατιανό (ούτε καν για πρωϊνό γιατί είμαστε και σε μόνιμη δίαιτα). 
    Σήμαναν οι καμπάνες. 
    Βρες τρύπα να κρυφτείς. 
    Έχουμε με ασφάλεια, εγώ και οι συναδέλφισσες εδώ, κρύψει τον Αντερχερφητάκο στο πυρηνικό bdsmικό dungeon-καταφύγιο. 
    Θυμάσαι εκείνη την φωτό που έκλεινες το μάτι? 
    Προφητική... 
    Τυχερή θα είσαι αν σου μείνει το ένα λοιπόν. 

    We are savages indeed...       


     
  11. brenda

    brenda FU very much

     

    Αυτήν τώρα την λες χοντρή? 
    Ούτε καν βαρυκόκκαλη... 
    Τα κυτεί αίμα σε λέω... 
     
    Last edited: 24 Ιουνίου 2017
  12. milgeo69

    milgeo69 Regular Member

    Γυναικάρα ομολογουμένως!