Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Συνεδρίες : Quo Vadis Femdomina ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Gloriana Majestica, στις 10 Ιουνίου 2017.

  1. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Πιό χοντρή τη θυμόμουν. Θα έκανε δίαιτα, φαίνεται.


    Κουράγιο Αντερχερφητάκο μου ! Έρχομαι να σε σώσω από το υγρό μπουντρούμι που σ’ έριξαν οι λάμιες !
     
  2. brenda

    brenda FU very much

     
    Λάμιες εμείς, βρε ξετσίπωτο, αμφιβόλου προέλευσης θήλεο*?  



    *(or not-whatever...) 

    Και κει που πάει να σου κουνηθεί, της πετάς και την αμφισβήτηση στην μούρη και καθαρίζεις, χεχεχε...
     
  3. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Γράφετε τέτοια, γράφετε τέτοια, άσπονδη φίλη μου, να θολώνετε κι άλλο τα νερά, να σπάμε και πλάκα. Τελικά, καλά τα λέει ο Σοπενάουερ, όταν μιλάει για το odium figulinum μεταξύ των γυναικών. Μόνο που την πλάκα την πληρώνω εγώ στο τέλος, με το inbox μου να πλημμυρίζει από τα πιο αλλόκοτα μηνύματα που μπορεί κανείς να φανταστεί.

    Ορίστε, μου γράφει ένας χτες βράδυ : «-Εϊ σειρά, κάπου σε ξέρω εσένα. Μπας κι υπηρετήσαμε μαζί φαντάροι ;» Του απαντώ : «-Πού υπηρέτησες ;». Μου λέει : «-Πυροβολικό». Του γράφω : «-Ε, τότε δεν με ξέρεις. Εγώ ήμουνα στα τεθωρακισμένα. Λοχίας κιόλας.»

    Ένας άλλος πάλι, μου γράφει : «-Κυρία Γκλοριάνα είστε αυτό που έψαχνα εδώ και χρόνια και δεν το ‘βρισκα. Εάν με δέχεστε, θα ήθελα να γίνω ο σκύλος σας». Αυτουνού του γράφω : «-Αγορίνα, με τιμάς. Το θέμα είναι ότι δεν αντέχω καθόλου την τρίχα στο σαλόνι κι έρχεται και κατακαλόκαιρο, καταλαβαίνεις. Αλλά μιας και το ΄φερε η κουβέντα, από pedigree και εμβόλια πώς πας ;»

    Μια άλλη μου λέει : «-Καλέ, σας ξέρω εσάς ! Η αδελφή της Αννούλας της Βίσσης (sic) δεν είστε ; Χαθήκατε, καιρό έχουμε να σας ακούσουμε !». Αυτηνής δεν της απάντησα ακόμη και το σκέφτομαι εάν θα το κάνω. Στο τέλος να δεις που θα μου ζητήσει και τίποτ’ αυτόγραφα του Καρβέλα, μιας κι έχω την πρόσβαση.

    Βρε τι τραβάω η δύστυχη....
     
    Last edited: 24 Ιουνίου 2017
  4. milgeo69

    milgeo69 Regular Member

    Το τίμημα της δημοσιότητας.... 
     
  5. Γερακι

    Γερακι Regular Member

    Εδω που τα λεμε, τα τραβαει ο οργανισμος σου, μη πω την αλλη εκφραση, τα θελει ο κωλος σου και παρεξηγηθω!  
     
  6. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Που τα βρισκειςςςςς.

    Σε βλέπω να πας για administrator εδώ μέσα τόσο οίστρο που εχεις.
     
  7. Γερακι

    Γερακι Regular Member

    Τι ΕΣΣΟ ειπαμε ησουν;
    χαχαχαχαχα
     
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ρε γαμώτο τα καλύτερα πάρτυ γίνουνται όταν λείπω...
    @brenda καλή μου, ανησυχείς άδικα αν πιστεύεις πως μπορεί να πέσω με μια μισόκλειστη σαϊτιά, ένα σαγηνευτικό χαμόγελο και τους εξαιρετικούς ομολογώ τσέλος ......
    ...αν μου 'βαζε βέβαια Μάλαμα...  

    ...και μπορεί Αντερχεφητάκο να με ανεβάζετε, Αντερχερφητούλη να με κατεβάζετε ,να ξέρετε όμως...



    ...άντε στην υγειά σας πουλάκια!  
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Κοιτάξτε φίλη μου εν σπονδή, -ελπίζω να τα πιούμε κάποια στιγμή τα τσιπουράκια μας, κερνάω, εσείς θα βάλετε τα πούρα μόνο-, κανονικά, θα πρέπει να με αμοίψετε ως αβανταδόρισσά σας, εδώ που τα λέμε, αλλά είναι που απολαμβάνω την περσόνα σας και την μαχητικότητά σας, άλλωστε η αξία του αντιπάλου ορίζει εν πολλοίς την αξία του νικητή, αλλά όπως σάς είπα, αυτή είναι μία μάχη εκ των προτέρων χαμένη, σε όποια ΕΣΣΟ και να ήσασταν, ο Αντερχερφητάκος είναι δικός μας, τελεία και παύλα.
    Να σάς διευκολύνω και με τα pet σας, κανένα πρόβλημα, είμαι εξαιρετικά φιλόζωη, ομολογώ, και ακόμη εν Αθήναις, διαβάζοντας μέσα στην ζέστη με τα αιρκοντίσιον στο φουλ.  
     
  10. brenda

    brenda FU very much

    Μου αρέσει που στέκεσαι βράχος ηθικής και πίστης στις Σωκρατικές αρχές που μοιραζόμαστε λατρεία μου, με συγκινείς.... 
    Έντεχνη θα την κάνουμε και τής Γκλοριάνας την γωνιά... 



    Αχ, αχ, αχ... 
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    ....after, κερνάω παγωτά!
     
  12. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Ώστε κι εσύ τέκνον, Αντερχερφητούλη ; Δεν πειράζει όμως. Ποιός ζήτησε τη συναίνεσή σου, έτσι κι αλλιώς. Σιγά τώρα να μην αρχίσουμε να διαπραγματευόμαστε και με τον πάσα ένα σερνικό για το αν θα του γδάρουμε το τομάρι ή όχι. Η μοίρα σου είναι προδιαγεγραμμένη, άπαξ και σε έβαλα στο (μισό) μου μάτι.

    @brenda χρυσή μου, όχι μόνο δεν θα σας αναμείψω ως αβανταδόρισσα, αλλά ίσως να σας τιμωρήσω κιόλας, ως προβοκατόρισσα. Όσο για τον @underherfeet, όπως έστρωσε θα κοιμηθεί, δηλαδή κατάχαμα στο dungeon της φρίκης.

    Όσον δε αφορά στο Pet, προσέξτε τώρα : Pet δεν είναι όποιος μας έκατσε – όποιος συνδιαλέχθηκε με Pet το γνωρίζει.